Kontaktinformācija

Adrese:

Latvijas Republikas Saeima
Jēkaba ielā 11
Rīga, LV-1811

Apskatīt kartē

Saeimas informatīvais tālrunis: 67087321, e-pasts: info@saeima.lv

Saziņai ar Saeimu aicinām izmantot Valsts un pašvaldību pakalpojumu vienotā portāla Latvija.lv e-pakalpojumu IESNIEGUMS IESTĀDEI

E-pasts: saeima@saeima.lv

Rakstīt mājaslapas administratoram

Apmeklētāju pieņemšana un ekskursijas Saeimā

Informācija par komisiju koordinatoriem sadarbībai ar NVO

Saeimas Prezidijs
Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces biroja
vadītāja Guntra Riņķe
67087118
Guntra.Rinke@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas juridiskā padomniece Ina Kļaviņa 67087310
Ina.Klavina@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Dace Balode
67087489
Dace.Balode@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas ārlietu padomniece Anda Catlaka
67087468
Anda.Catlaka@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas sekretāre-palīdze Kristīne Raščevska 67087111
Kristine.Rascevska@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas biedres
Dagmāras Beitneres Le-Gallas
biroja
vadītāja Zane Lukaševica
67087117
Zane.Lukasevica@saeima.lv
Saeimas Prezidija ārlietu padomnieks Andrejs Kovaļovs
67087033
Andrejs.Kovalovs@saeima.lv
Priekšsēdētājas biedres Ineses Lībiņas-Egneres biroja
vadītāja Madara Černauska
67087113
Madara.Cernauska@saeima.lv
Saeimas sekretāra Andreja Klementjeva biroja
vadītāja Maija Titava
67087114
Maija.Titava@saeima.lv
Saeimas sekretāra biedres Marijas Golubevas biroja
vadītāja Ieva Feldmane-Volmslija
67087163
Ieva.Feldmane-Volmslija@saeima.lv

Saeimas frakcijas
"Saskaņa” sociāldemokrātiskās partijas frakcija
vecākā konsultante Inese Šnepsta
67087201
saskana@saeima.lv
Frakcija KPV LV
vecākā konsultante Elita Lazda
67087291
kpvlv@saeima.lv
Jauno konservatīvo frakcija
vecākā konsultante Ilze Dravniece
67087420
konservativie@saeima.lv
Frakcija "Attīstībai/Par!"
Vecākā konsultante Vladislava Šķēle
67087053
attistibaipar@saeima.lv
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!" – "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija
vecākā konsultante Lolita Ēdolfa
67087273
nacionala.apvieniba@saeima.lv
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija
vecākā konsultante Dzintra Kusiņa
67087454
zzs@saeima.lv
Frakcija JAUNĀ VIENOTĪBA
vecākā konsultante Agnese Zagurilo
67087481
jauna.vienotiba@saeima.lv

Saeimas komisijas
Ārlietu komisija
vecākā konsultante Anita Ābola
67087315
arlietu.komisija@saeima.lv
Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija
vecākā konsultante Gita Strautiņa
67087319
budzeta.komisija@saeima.lv  
Juridiskā komisija
vecākā konsultante Evija Bērziņa
67087152
juridiska.komisija@saeima.lv
Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija
vecākā konsultante Kristīne Hincenberga
67087246
cilvektiesibu.komisija@saeima.lv
Izglītības, kultūras un zinātnes komisija
vecākā konsultante Švirksta Lāsma
67087249
izglitibas.kulturas.komisija@saeima.lv
Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija
vecākā konsultante Ieva Barvika
67087275
aizsardzibas.komisija@saeima.lv
Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija
vecākā konsultante Kristīne Vītola
67087267
pasvaldibas.komisija@saeima.lv
Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija
vecākais konsultants Andris Capāns
67087305
tautsaimniecibas.komisija@saeima.lv  
Sociālo un darba lietu komisija
vecākā konsultante Anželika Bruže
67087320
sociala.komisija@saeima.lv
Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija
konsultante Adrija Rēpele
67087475
mandatu.komisija@saeima.lv
Pieprasījumu komisija
konsultante Ziedīte Preimane
67087252
pieprasijumu.komisija@saeima.lv
Publisko izdevumu un revīzijas komisija
vecākā konsultatnte Sigita Āboliņa
67087362
revizijas.komisija@saeima.lv
Nacionālās drošības komisija
vecākā konsultante Sandra Bumbiere
67087009
drosibas.komisija@saeima.lv
Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisija
konsultants Jānis Cauņa
67087216
saliedetibas.komisija@saeima.lv
Eiropas lietu komisija
vecākā konsultante Ieva Dēze
67087324
eiropas.komisija@saeima.lv
Ilgtspējīgas attīstības komisija
vecākais konsultants Gatis Liepiņš
67087270
ilgtspejigas.attistibas.komisija@saeima.lv
Administratīvi teritoriālās reformas komisija
67087013
atr@saeima.lv
   

Biroji un dienests
Juridiskais birojs
vadītāja Dina Meistere
67087392
Dina.Meistere@saeima.lv
Starpparlamentu attiecību birojs
vadītāja Sandra Paura
67087364
Sandra.Paura@saeima.lv
Sabiedrisko attiecību birojs
vadītājs Juris Vīgulis
67087218
Juris.Vigulis@saeima.lv
Analītiskais dienests
vadītāja Inese Grumolte-Lerhe
67087015
Inese.Grumolte-Lerhe@saeima.lv

Saeimas Administrācija
Ģenerālsekretāre Lelde Rāfelde 67087194
Lelde.Rafelde@saeima.lv
Izpilddirektors Māris Zelčs 67087165
Maris.Zelcs@saeima.lv
Juridiskā direktore Ieva Viļuma 67087120
Ieva.Viluma@saeima.lv
Protokola nodaļa
vadītājs Zigmārs Gratkovskis
67087331
Zigmars.Gratkovskis@saeima.lv
Saeimas drošības birojs
vadītājs Aldis Spāģis
67087473
Aldis.Spagis@saeima.lv
Finanšu nodaļa
vadītāja Vija Kancāne
67087162
Vija.Kancane@saeima.lv
Saimnieciskā nodrošinājuma nodaļa
vadītājs Ivars Soms
67087382
Ivars.Soms@saeima.lv
Autobāze
vadītājs Uldis Dreimanis
67373007
Uldis.Dreimanis@autobaze.saeima.lv
Juridiskā atbalsta nodaļa
vadītāja Laura Ošleja
67087491
Laura.Osleja@saeima.lv
Publisko iepirkumu nodaļa
vadītāja Laura Upīte
67087021
Laura.Upite@saeima.lv
Personāla nodaļa
vadītāja Liena Puiše
67087272
Liena.Puise@saeima.lv
Saeimas sēžu nodrošinājuma nodaļa
vadītāja Aija Vintere
67087164
Aija.Vintere@saeima.lv
Saeimas sēžu nodrošinājuma nodaļas Stenogrammu un tulkošanas nodrošinājuma dienests
vadītāja p.i Skaidrīte Rudziša
67087128
Skaidrite.Rudzisa@saeima.lv
Dokumentu pārvaldības nodaļa
vadītāja Ilze Kairiša
67087121
Ilze Kairisa@saeima.lv
Dokumentu pārvaldības nodaļas Arhīvs
vadītāja Ilze Zaščinska
67087160
Ilze.Zascinska@saeima.lv
Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju nodaļa
vadītājs Andors Miltiņš
67087336
Andors.Miltins@saeima.lv
Tehnikas nodaļa
vadītājs Guntis Stungrevics
67087196
Guntis.Stungrevics@saeima.lv
Piektdien, 10.jūlijā

Sīkdatņu politika

Tīmekļa vietnes www.saeima.lv satura kvalitātes uzlabošanai, ērtākai lietošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lietojot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Tīmekļa vietnē www.saeima.lv tiek izmantots interneta vides analīzes rīks "Google Analytics", ko piedāvā "Google, Inc." (turpmāk — "Google"). "Google Analytics" izmanto sīkdatnes ("cookies") — jūsu datorā iesūtītas teksta datnes, ar kuru palīdzību var analizēt lietotāju izturēšanās modeli: skatītās lapas, lietotāju ģeogrāfiskās atrašanās vietas, uzturēšanās laiku, ierīci u.c.. Informāciju, ko sīkdatne veido par jūsu paradumiem šīs tīmekļa vietnes lietošanā saņems "Google", kas to glabās serveros ASV. "Google" izmantos šo informāciju, lai analizētu jūsu kā lietotāja ieradumus šajā tīmekļa vietnē, izstrādātu tīmekļa vietņu operatoriem ziņojumus par vietnes apmeklētību un sniegtu citus pakalpojumus, kas saistīti ar aktivitāti tīmekļa vietnē un interneta lietošanu.

Papildu informāciju par sīkdatnēm, tostarp par to, kādas sīkdatnes ir iestatītas jūsu datorā un kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājaslapā www.aboutcookies.org.

Sīkdatņu kontrolēšana un dzēšana

Lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā, iestatījumi visbiežāk atrodas sadaļā "Palīdzība", "Rīki" vai "Rediģēšana". Tikai tādā gadījumā jums būs pašrocīgi jānorāda daži iestatījumi katru reizi, kad apmeklēsiet šo vietni.


Par datu konfidencialitāti un drošību lasiet: https://support.google.com/analytics/answer/7667196