Saeimas ziņas

Dagmāra Beitnere-Le Galla Ukrainas vēstnieku aicina turpināt kursu ceļā uz Eiropu
“Vēlam, lai Ukrainai būtu spēks turpināt pretoties Krievijas agresijai. Varat rēķināties ar nerimstošu Latvijas atbalstu Ukrainas suverenitātei un teritoriālajai integritātei. Nepazaudējiet kompasu ceļā uz Eiropu,” ceturtdien, 25.februārī, sacīja Saeimas priekšsēdētājas biedre Dagmāra Beitnere-Le Galla, attālināti tiekoties ar Ukrainas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā Oleksandru Miščenko (Olexandr Mischenko).
Latviju darba vizītē apmeklēs Lietuvas Seima priekšsēdētāja
Darba vizītē Latviju pirmdien, 1.martā, apmeklēs Lietuvas Republikas Seima priekšsēdētāja Viktorija Čmilīte-Nilsena (Viktorija Čmilytė-Nielsen).
Veicinās zemes dzīļu efektīvāku izmantošanu un zemes īpašnieku plašāku iesaisti to izpētē
Lai veicinātu zemes dzīļu efektīvāku izmantošanu un zemes īpašnieku plašāku iesaisti to izpētē, Saeima ceturtdien, 25.februārī, galīgajā lasījumā pieņēma likuma grozījumus par zemes dzīlēm. 
Goda ģimenes apliecību no 1.maija varēs saņemt ģimenes, kurās aug bērns ar invaliditāti
Saeima ceturtdien, 25.februārī, galīgajā lasījumā pieņēma par steidzamiem atzītos Bērnu tiesību aizsardzības likuma grozījumus, kas paredz no 1.maija Goda ģimenes apliecību piešķirt arī ģimenēm, kurās aug bērns ar invaliditāti.
Saeimā akreditētajiem plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem piedāvājam iespēju sekot attālināti notiekošajām komisiju sēdēm:
Saeima uzdod valdībai vērtēt iespēju atcelt ierobežojumus pirts un citiem skaistumkopšanas pakalpojumiem
Saeima ceturtdien, 25.februārī, uzdeva valdībai izvērtēt iespēju atcelt ierobežojumus pirts un citu skaistumkopšanas pakalpojumu sniegšanā. 
Informējam, ka Saeimas ārkārtas sēžu darba kārtība tiks izskatīta attālināti platformā e-Saeima. 
Saeima otrajā lasījumā atbalsta augstskolu reformu
Saeima trešdien, 24.februārī, otrajā lasījumā atbalstīja grozījumus Augstskolu likumā, kas paredz augstskolu tipoloģijas un iekšējās pārvaldības modeļa maiņu. 
Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas deputāti uzsvēruši nepieciešamību Latvijas iesniegtajā plānā Eiropas Savienības (ES) Atveseļošanas fondam paredzēt vairāk naudas uzņēmējdarbības atbalstam. 
Ilgtspējīgas attīstības komisija atbalsta plānotās investīcijas industriālo zonu veidošanā
Šodien industriālās zonas kļuvušas par priekšnosacījumu investīciju piesaistei rūpniecībā, pauda Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisijas deputāti, trešdien, 24.februārī, sēdē skatot jautājumu par industriālajiem parkiem reģionos Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna virziena “Nevienlīdzības mazināšana” ietvaros. 
Piektdien, 26.februārī
09:00  Eiropas lietu komisijas sēde
10:00  Ārlietu komisijas un Eiropas lietu komisijas kopsēde
10:00  Eiropas lietu komisijas un Ārlietu komisijas kopsēde