Struktūrvienību kontakti

Saeimas Prezidijs
Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces biroja
vadītāja Guntra Riņķe
67087118
Guntra.Rinke@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas juridiskā padomniece Ina Kļaviņa 67087310
Ina.Klavina@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Dace Balode
67087489
Dace.Balode@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas ārlietu padomniece Anda Catlaka
67087468
Anda.Catlaka@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas konsultante Kristīne Raščevska 67087111
Kristine.Rascevska@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas biedres
Dagmāras Beitneres Le-Gallas 
biroja
vadītāja Zane Lukaševica
67087117
Zane.Lukasevica@saeima.lv
Saeimas Prezidija ārlietu padomnieks Andrejs Kovaļovs
67087033
Andrejs.Kovalovs@saeima.lv
Priekšsēdētājas biedres Ineses Lībiņas-Egneres biroja
vadītāja Nora Ventaskraste 
67087113
Nora.Ventaskraste@saeima.lv
Saeimas sekretāra Andreja Klementjeva biroja
vadītāja Maija Titava
67087114
Maija.Titava@saeima.lv
Saeimas sekretāra biedres Ineses Voikas biroja
vadītāja Ieva Feldmane-Volmslija
67087163
Ieva.Feldmane-Volmslija@saeima.lv

Saeimas frakcijas
"Saskaņa” sociāldemokrātiskās partijas frakcija
vecākā konsultante Inese Šnepsta
67087201
saskana@saeima.lv
Frakcija "Neatkarīgie"
vecākais konsultants Lauris Gruntmanis
67087254
neatkarigie@saeima.lv
Jauno konservatīvo frakcija
vecākā konsultante Ilze Dravniece
67087420
konservativie@saeima.lv
Frakcija "Attīstībai/Par!"
vecākā konsultante Laura Rigerte
67087053
attistibaipar@saeima.lv
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!" – "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija
vecākā konsultante Lolita Ēdolfa
67087273
nacionala.apvieniba@saeima.lv
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija
vecākā konsultante Dzintra Kusiņa
67087454
zzs@saeima.lv
Frakcija JAUNĀ VIENOTĪBA
vecākā konsultants Edgars Baldunčiks
67087481
jauna.vienotiba@saeima.lv

Saeimas komisijas
Ārlietu komisija
vecākā konsultante Anita Ābola
67087315
arlietu.komisija@saeima.lv
Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija
vecākā konsultante Gita Strautiņa
67087319
budzeta.komisija@saeima.lv  
Juridiskā komisija
vecākā konsultante Evija Bērziņa
67087152
juridiska.komisija@saeima.lv
Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija
vecākā konsultante Kristīne Hincenberga
67087246
cilvektiesibu.komisija@saeima.lv
Izglītības, kultūras un zinātnes komisija
vecākā konsultante Švirksta Lāsma
67087249
izglitibas.kulturas.komisija@saeima.lv
Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija
vecākā konsultante Ieva Barvika
67087275
aizsardzibas.komisija@saeima.lv
Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija
vecākā konsultante Kristīne Vītola
67087267
pasvaldibas.komisija@saeima.lv
Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija
vecākais konsultants Andris Capāns
67087305
tautsaimniecibas.komisija@saeima.lv  
Sociālo un darba lietu komisija
vecākā konsultante Anželika Bruže
67087320
sociala.komisija@saeima.lv
Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija
konsultante Adrija Rēpele
67087475
mandatu.komisija@saeima.lv
Pieprasījumu komisija
konsultante Ziedīte Preimane
67087252
pieprasijumu.komisija@saeima.lv
Publisko izdevumu un revīzijas komisija
vecākā konsultatnte Sigita Āboliņa
67087362
revizijas.komisija@saeima.lv
Nacionālās drošības komisija
vecākā konsultante Sandra Bumbiere
67087009
drosibas.komisija@saeima.lv
Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisija
konsultants Jānis Cauņa
67087216
saliedetibas.komisija@saeima.lv
Eiropas lietu komisija
vecākā konsultante Ieva Dēze
67087324
eiropas.komisija@saeima.lv
Ilgtspējīgas attīstības komisija
vecākais konsultants Sergejs Gubins
67087270
ilgtspejigas.attistibas.komisija@saeima.lv
Administratīvi teritoriālās reformas komisija
67087013
atr@saeima.lv

Biroji un dienests
Juridiskais birojs
vadītāja Dina Meistere
67087392
Dina.Meistere@saeima.lv
Starpparlamentu attiecību birojs
vadītāja Sandra Paura
67087364
Sandra.Paura@saeima.lv
Sabiedrisko attiecību birojs
vadītājs Juris Vīgulis
67087218
Juris.Vigulis@saeima.lv
Analītiskais dienests
vadītāja Inese Grumolte-Lerhe
67087015
Inese.Grumolte-Lerhe@saeima.lv

Saeimas Administrācija
Ģenerālsekretāre Lelde Rāfelde 67087194
Lelde.Rafelde@saeima.lv
Izpilddirektors Māris Zelčs 67087165
Maris.Zelcs@saeima.lv
Juridiskā direktore Ieva Viļuma 67087120
Ieva.Viluma@saeima.lv
Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju
direktors Indulis Bikše
67087144
Indulis.Bikse@saeima.lv
Protokola nodaļa
vadītājs Zigmārs Gratkovskis
67087331
Zigmars.Gratkovskis@saeima.lv
Saeimas drošības birojs
vadītāja p.i. Jānis Znotiņš
67087248
Janis.Znotins@saeima.lv
Finanšu nodaļa
vadītāja Vija Kancāne
67087162
Vija.Kancane@saeima.lv
Saimnieciskā nodrošinājuma nodaļa 67087032
Saimnieciskā nodrošinājuma nodaļas Ēku apsaimniekošanas dienesta vadītājs Ivars Soms
67087382
Ivars.Soms@saeima.lv
Autobāze
vadītājs Uldis Dreimanis
67373007
Uldis.Dreimanis@saeima.lv
Juridiskā atbalsta nodaļa
vadītāja Laura Ošleja
67087491
Laura.Osleja@saeima.lv
Publisko iepirkumu nodaļa
vadītāja Laura Upīte
67087021
Laura.Upite@saeima.lv
Personāla nodaļa
vadītāja Liena Puiše
67087272
Liena.Puise@saeima.lv
Saeimas sēžu nodrošinājuma nodaļa
vadītāja Aija Vintere
67087164
Aija.Vintere@saeima.lv
Saeimas sēžu nodrošinājuma nodaļas Stenogrammu un tulkošanas nodrošinājuma dienests
vadītāja Skaidrīte Rudziša
67087128
Skaidrite.Rudzisa@saeima.lv
Dokumentu pārvaldības nodaļa
vadītāja Ilze Kairiša
67087121
Ilze Kairisa@saeima.lv
Dokumentu pārvaldības nodaļas Arhīvs
vadītāja Ilze Zaščinska
67087160
Ilze.Zascinska@saeima.lv
Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju nodaļa
vadītājs Mārtiņš Balodis
67087352
Martins.Balodis@saeima.lv
Tehnikas nodaļa
vadītājs Guntis Stungrevics
67087196
Guntis.Stungrevics@saeima.lv


Šī vietne izmanto sīkfailus no Google, lai sniegtu pakalpojumus un analizētu datplūsmu. Lai varētu atskaņot video, Jums jāsniedz piekrišana.

Otrdien, 28.septembrī
08:30  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas sēde
08:30  Saeimas Dzimuma līdztiesības, reproduktīvās veselības un veselīgas seksualitātes veicināšanas deputātu grupas vadītājas Andas Čakšas tikšanās ar Ukrainas pašvaldību pārstāvēm
08:40  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Vides un klimata apakškomisijas sēde
09:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas E-pārvaldības apakškomisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Pašvaldību sistēmas pilnveidošanas apakškomisijas sēde
14:30  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas Latgales apakškomisijas sēde