Latvijas Republikas 14. Saeimas
rudens sesijas piektā (ārkārtas) sēde
2022. gada 23. novembrī

Sēdi vada Latvijas Republikas 14. Saeimas priekšsēdētājs
Edvards Smiltēns.

Sēdes darba kārtība
Satura rādītājs
Balsojumi
Sēdes videotranslācija
Sēžu videotranslācijas (arhīvs)

Sēdes vadītājs. Kolēģi, lūdzu, ieņemiet savas darba vietas!(Pauze.)

Labrīt, kolēģi! Sākam Saeimas 2022. gada 23.  novembra ārkārtas sēdi.

Darba kārtībā – lēmuma projekts “Par Saeimas komisiju sastāvu”, un tātad strādājam ar dokumentu Nr. 13/Lm14.

Runāt neviens nav pieteicies, tāpēc lūgšu zvanu.

Balsosim par lēmuma projektu “Par Saeimas komisiju sastāvu”! Lūdzu balsošanas režīmu! Lūdzu balsošanas rezultātu! Par - 90, pret un atturas - nav. Lēmums pieņemts.

Nākamais darba kārtības jautājums.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu “ Grozījumi likumā “Par nodokļiem un nodevām”” (Nr. 1/Lp14) nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai kā atbildīgajai komisijai. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijai nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu “Grozījumi likumā “Par nodokļiem un nodevām”” (Nr. 2/Lp14) nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai kā atbildīgajai komisijai. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijai nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu “Grozījumi likumā “Par reglamentētajām profesijām un profesionālās kvalifikācijas atzīšanu”” nodot Sociālo un darbalietu komisijai kāatbildīgajai komisijai. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijai ir nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu “Grozījumi Būvniecības likumā” nodot Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai kā atbildīgajai komisijai. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijai nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu “Grozījums Ugunsdrošības un ugunsdzēsības likumā” nodot Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijai kā atbildīgajai komisijai. Vai deputātiem ir iebildumi? Iebildumus neredzu. Likumprojekts komisijai nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu “Par Latvijas Republikas valdības un Japānas valdības nolīgumu par darba un brīvdienu shēmu” nodot Ārlietu komisijai kāatbildīgajai komisijai. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijai nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu “Grozījumi Vēlētāju reģistra likumā” nodot Valsts pārvaldesun pašvaldības komisijaikā atbildīgajai komisijai. Vai deputātiem ir iebildumi? Iebildumus neredzu. Tātad deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijai ir nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu “Grozījums Kredītiestāžu likumā”nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai kā atbildīgajai komisijai. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputāti neiebilst. Likumprojekts komisijai ir nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina deputātu Edvarda Smiltēna, Edgara Tavara, Didža Šmita, Lindas Matisones un Andra Kulberga iesniegto likumprojektu “Grozījums Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likumā” nodot Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijai kā atbildīgajai komisijai. Vai deputātiem ir iebildumi? Iebildumu nav. Likumprojekts komisijai ir nodots.

Nākamais jautājums, kolēģi, ir par neapmaksāta atvaļinājuma piešķiršanu deputātam Raivim Dzintaram no šāgada 25. novembra līdz 29. novembrim. Saeimas Prezidijs informē, ka ir saņemts deputāta Raivja Dzintara iesniegums ar lūgumu piešķirt viņam neapmaksātu atvaļinājumu no šā gada 25. novembra līdz 29. novembrim.

Lūdzu zvanu! Balsosim par neapmaksāta atvaļinājuma piešķiršanu deputātam Raivim Dzintaram! Lūdzu balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 93, pret un atturas - nav. Līdz ar to lēmums ir pieņemts.

Kolēģi, līdz ar to esam izskatījuši visus šā gada 23. novembra sēdes darba kārtības jautājumus.

Lūdzu zvanu! Lūdzu reģistrācijas režīmu!

Kamēr tiek gatavoti reģistrācijas rezultāti, šodien visu mūsu kolēģu vārdā sirsnīgi vēlos apsveikt mūsu kolēģi Līgu Kozlovsku 65 gadu jubilejā. (Aplausi.)

Vārds Saeimas sekretāra biedrei Antoņinai Ņenaševai reģistrācijas rezultātu nolasīšanai.

A. Ņenaševa (14. Saeimas sekretāra biedre).

Reģistrējušies 93 deputāti. Nav reģistrējušies: Uldis Augulis, Irma Kalniņa, Aleksandrs Kiršteins, Kaspars Melnis... ir, Uģis Rotbergs... nav, Andris Sprūds... ir, Edvīns Šnore... nav.

Tātad pieci īstenībā nav reģistrējušies. Viss.

Sēdes vadītājs. Paldies, Ņenaševas kundze.

Līdz ar to Saeimas šā gada 23. novembra sēdi pasludinu par slēgtu.

SATURA RĀDĪTĀJS
14. Saeimas rudens sesijas 5. (ārkārtas) sēde
2022. gada 23. novembrī

Lēmuma projekts “Par Saeimas komisiju sastāvu” (Nr. 13/Lm14)
(Dok. Nr. 29)
Par likumprojektu “Grozījumi likumā “Par nodokļiem un nodevām” (Nr. 1/Lp14)
(Dok. Nr. 12, 12A)
Par likumprojektu “Grozījumi likumā “Par nodokļiem un nodevām”” (Nr. 2/Lp14)
(Dok. Nr. 13, 13A)
Par likumprojektu “Grozījumi likumā “Par reglamentētajām profesijām un profesionālās kvalifikācijas atzīšanu”” (Nr. 3/Lp14)
(Dok. Nr. 14, 14A)
Par likumprojektu “Grozījumi Būvniecības likumā” (Nr. 4/Lp14)
(Dok. Nr. 15, 15A)
Par likumprojektu “Grozījums Ugunsdrošības un ugunsdzēsības likumā” (Nr. 5/Lp14)
(Dok. Nr. 16, 16A)
Par likumprojektu “Par Latvijas Republikas valdības un Japānas valdības nolīgumu par darba un brīvdienu shēmu” (Nr. 6/Lp14)
(Dok. Nr. 25, 25A)
Par likumprojektu “Grozījumi Vēlētāju reģistra likumā” (Nr. 7/Lp14)
(Dok. Nr. 26, 26A)
Par likumprojektu “Grozījums Kredītiestāžu likumā” (Nr. 8/Lp14)
(Dok. Nr. 27, 27A)
Par likumprojektu “Grozījums Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likumā” (Nr. 9/Lp14)
(Dok. Nr. 30, 30A)
Par neapmaksāta atvaļinājuma piešķiršanu deputātam Raivim Dzintaram no šā gada 25. novembra līdz 29. novembrim
(Dok. Nr. 28., 611.1.8/4-6-14/22)
Reģistrācijas rezultāti
- Nolasa - Saeimas sekretāra biedre A. Ņenaševa

Balsojumi

Datums: 23.11.2022 09:02:39 bal001
Par - 90, pret - 0, atturas - 0.
Balsošanas motīvs: Par Saeimas komisiju sastāvu (13/Lm14)

Datums: 23.11.2022 09:06:25 bal002
Par - 93, pret - 0, atturas - 0.
Balsošanas motīvs: Par neapmaksāta atvaļinājuma piešķiršanu deputātam Raivim Dzintaram no šā gada 25.novembra līdz 29.novembrim

Datums: 23.11.2022 09:07:08 bal003
Balsošanas motīvs: Deputātu klātbūtnes reģistrācija

Sēdes videotranslācija

23.11.2022. 9.00Sestdien, 15.jūnijā