10.Saeimas stenogramma - 8.12.2010

Latvijas Republikas 10.Saeimas
rudens sesijas vienpadsmitā (ārkārtas) sēde
2010.gada 8.decembrī

 

Sēdi vada Latvijas Republikas 10.Saeimas priekšsēdētāja
Solvita Āboltiņa.

 

Sēdes darba kārtība
Satura rādītājs
Balsojumi

Sēdes vadītāja. Cienījamie kolēģi! Pulkstenis ir 12.00. Lūdzu, ieņemiet vietas, lai mēs varam sākt Saeimas ārkārtas sēdi.

Kolēģi, lūdzu, ieņemiet vietas! Arī Zaķa un Brigmaņa kungs... arī Loskutova kungs... Buiķa kungs un Čepānes kundze, lūdzu, ieņemiet vietas! Paldies.

Tātad sākam izskatīt 8.decembra ārkārtas sēdes darba kārtību.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Par valsts budžetu 2011.gadam” nodot visām komisijām un noteikt, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija.

Saskaņā ar Saeimas kārtības rulli viens deputāts var runāt „par”, viens – „pret”.

„Par” pieteicies runāt deputāts Jānis Reirs. Lūdzu!

J.Reirs (frakcija „Vienotība”).

Augsti godātā priekšsēdētājas kundze! Godātie kolēģi! Godātie ministri!

Izmantošu iespēju, kamēr premjera nav – premjers laikam būs uz pirmo... uz otro lasījumu –, un pateikšu savus iespaidus par budžeta radīšanas procesu. Es gribu pateikt to, ka Ministru prezidentam šā budžeta radīšanas laikā ir radusies iespēja veidot budžetu komandā. Ja mēs paskatāmies, kā tika veidoti iepriekšējie budžeti, tad redzam, ka ministri vairāk vai mazāk bija savu lēņu pārstāvji, kuri aizstāvēja savas intereses, turpretī šajā budžetā bija vērojams tieši komandas darbs un varēja just, ka ministri... varbūt viņi paši to nejuta, bet, no malas raugoties, varēja just, ka ministri strādā kā komanda un domā vairāk par kopbudžetu, par visas valsts interesēm. (No zāles: „Ej nu ej!”)

 

Tātad budžeta mērķis ir nostiprināt to, lai Latvija varētu sabalansēt savus izdevumus un ieņēmumus un vairs nedzīvotu uz parāda. Līdz šim trīs gadu konsolidācijas periodā no 2008. līdz 2010.gadam mūsu valsts izdevumi tika samazināti apmēram par 1,2 miljardiem, bet ieņēmumi konsolidācijas pasākumu rezultātā tika palielināti par 633 miljoniem.

Patīkami atzīmēt, ka, gatavojot šo likumprojektu, ir notikusi vēl viena interesanta lieta: visus iepriekšējos gadus sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību bija domstarpību un vienošanās protokols, turpretī šāgada budžetā ir vienošanās un domstarpību protokols. Pirmo reizi šāda budžeta noslēgšanas vēsturē! Arī tas apliecina, ka Ministru prezidenta komanda ir strādājusi ļoti labi, ka ir bijusi arī spēja vienoties ar vienu no galvenajiem sociālajiem partneriem.

2011.gada konsolidētā budžeta ieņēmumi ir 4,2 miljardi, bet izdevumi – 4,8 miljardi latu, kas, pēc naudas plūsmas uzskaites, dod 4,5 procentu lielu deficītu, savukārt kopējais konsolidētais budžets kopā ar pašvaldībām pēc „EKS 95” sistēmas ir 5,1 miljards latu, bet izdevumi – 5,7 miljardi latu, kas ļauj mums pieņemt šo budžetu ar tiem solījumiem starptautiskajām organizācijām, nepārsniedzot nepieciešamo 6 procentu deficītu.

Vēl jāatzīmē, ka Latvija šā budžeta pieņemšanas laikā ir viena no tām retajām valstīm, kuras spēj piedāvāt stabilizācijas budžetu.

Divus gadus pēc krīzes pasaulē daudzas Eiropas valstis runā par krīžu budžetiem. Ir krīze Īrijā, Ungārijā, krīzes budžets Spānijā, Portugālē. Tiek gatavoti krīzes budžeti Lielbritānijā, Francijā, Vācijā piecu gadu garumā. Latvijai ir izdevies piedāvāt stabilizācijas budžetu. Par to arī liels paldies Ministru kabinetam un komandai, kas strādāja pie šā budžeta.

Ļoti svarīgs aspekts ir tas, ka nākamā gada budžetā ir piedāvāts līdz šim lielākais līdzmaksājums Eiropas fondu apguvē un finansiālās palīdzības apguvē. Tas ir vairāk nekā 1 miljards latu.

Tas būtībā ir neliels ieskats šajā budžetā. Pamatdebate, es domāju, būs pirmajā lasījumā, un konkrēti runāsim otrajā lasījumā, apspriežot priekšlikumus.

Līdz ar to lūdzu Saeimu šo, varētu teikt, ļoti labo, pragmatiski izstrādāto budžetu nodot komisijām.

Paldies.

Sēdes vadītāja. Paldies.

Neviens nav pieteicies runāt „pret”.

Vai deputātiem ir iebildumi pret to, ka likumprojekts „Par valsts budžetu 2011.gadam” tiek nodots visām komisijām un ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija tiek noteikta kā atbildīgā? (No zāles dep. J.Urbanovičs: „Ir!”) Deputātiem ir iebildumi. Tātad lēmums jāpieņem balsojot.

Lūdzu zvanu! Balsosim par to, lai likumprojektu „Par valsts budžetu 2011.gadam” nodotu visām komisijām, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija! Lūdzu balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 68, pret - 1, atturas - 23. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi Autoceļu lietošanas nodevas likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un noteikt, ka tā ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijai nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi Komercķīlas likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Juridiskajai komisijai un noteikt, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījums Zemesgrāmatu likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Juridiskajai komisijai un noteikt, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi Valsts fondēto pensiju likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un noteikt, ka tā ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijai nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi likumā „Par valsts pensijām”” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Sociālo un darba lietu komisijai un noteikt, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi likumā „Par apdrošināšanu bezdarba gadījumam”” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Sociālo un darba lietu komisijai un noteikt, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijai nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi likumā „Par obligāto sociālo apdrošināšanu pret nelaimes gadījumiem darbā un arodslimībām”” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Sociālo un darba lietu komisijai un noteikt, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi Ūdens apsaimniekošanas likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai... es atvainojos... jā, Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi likumā „Par valsts sociālo apdrošināšanu”” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Sociālo un darba lietu komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi likumā „Par piesārņojumu”” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi Dabas resursu nodokļa likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi likumā „Par zemes īpašnieku tiesībām uz kompensāciju par saimnieciskās darbības ierobežojumiem īpaši aizsargājamās dabas teritorijās un mikroliegumos”” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījums Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likumā” nodot Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijai un Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi Atkritumu apsaimniekošanas likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi Aizsargjoslu likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījums Attīstības plānošanas sistēmas likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījums Autortiesību likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Izglītības, kultūras un zinātnes komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījums Bērnu tiesību aizsardzības likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījums Dzelzceļa likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījums Dzīvnieku aizsardzības likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījums Elektronisko sakaru likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījums Eiropas teritoriālās sadarbības grupu likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi Gaujas nacionālā parka likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījums Ģenētiski modificēto organismu aprites likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi Ģeotelpiskās informācijas likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījums Grīņu dabas rezervāta likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījums likumā „Par īpaši aizsargājamām dabas teritorijām”” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi Iepakojuma likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījums Sabiedrības integrācijas fonda likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījums likumā „Par ietekmes uz vidi novērtējumu”” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījums Jūras vides aizsardzības un pārvaldības likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījums Ķemeru nacionālā parka likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījums Ķīmisko vielu likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi likumā „Par Latvijas Republikas dalību Kioto protokola elastīgajos mehānismos”” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

(Noklaudzina ar āmuru.)

Jūs savstarpēji sarunājaties tik skaļi, ka jūs nedzirdat... Paldies.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījums likumā „Par Eiropas pamatkonvenciju par teritoriālo kopienu vai pārvaldes institūciju pārrobežu sadarbību un tās papildprotokolu”” nodot Ārlietu komisijai un Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījums Krustkalnu dabas rezervāta likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi Latvijas vides aizsardzības fonda likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījums Moricsalas dabas rezervāta likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījums Medību likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījums Meža likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījums Ministru kabineta iekārtas likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi likumā „Par valsts un pašvaldības zemes īpašuma tiesībām un to nostiprināšanu zemesgrāmatās”” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Juridiskajai komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi Nolietotu transportlīdzekļu apsaimniekošanas likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi Likumā par ostām” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi likumā „Par pašvaldībām”” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi likumā „Par zemes privatizāciju lauku apvidos”” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījums likumā „Par zemes reformu Latvijas Republikas pilsētās”” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi likumā „Par radiācijas drošību un kodoldrošību”” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi Reģionālās attīstības likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi Rāznas nacionālā parka likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi Rīgas vēsturiskā centra saglabāšanas un aizsardzības likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Izglītības, kultūras un zinātnes komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījums Slīteres nacionālā parka likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījums Sugu un biotopu aizsardzības likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījums likumā „Par tabakas izstrādājumu realizācijas, reklāmas un lietošanas ierobežošanu”” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Sociālo un darba lietu komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījums Teiču dabas rezervāta likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi Teritorijas plānošanas likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījums Vides aizsardzības likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījums Valsts informācijas sistēmu likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījums Valsts pārvaldes iestāžu nodarīto zaudējumu atlīdzināšanas likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Juridiskajai komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījums likumā „Par Ziemeļvidzemes biosfēras rezervātu”” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījums likumā „Par zemes dzīlēm”” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījums Zinātniskās darbības likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Izglītības, kultūras un zinātnes komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījums Zvejniecības likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījums likumā „Par Eiropas ainavu konvenciju”” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Ārlietu komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi Ugunsdrošības un ugunsdzēsības likumā” nodot Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijai un Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi Eiropas Savienības struktūrfondu 3.mērķa „Eiropas teritoriālā sadarbība” programmu vadības likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai, nosakot, ka tā ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijai nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta vadības likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai, nosakot, ka tā ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijai nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījums Latvijas Republikas Zemessardzes likumā” nodot Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijai un Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai, nosakot, ka tā ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi likumā „Par akcīzes nodokli”” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai, nosakot, ka tā ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijai nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi Bīstamo kravu aprites likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi Likumā par budžetu un finanšu vadību” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai, nosakot, ka tā ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijai nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Transportlīdzekļu nodokļu likums” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai, nosakot, ka tā ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijai nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi Profesionālās izglītības likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Izglītības, kultūras un zinātnes komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi Patērētāju tiesību aizsardzības likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi likumā „Par nodokļiem un nodevām”” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai, nosakot, ka tā ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijai nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi Autopārvadājumu likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi likumā „Par pievienotās vērtības nodokli”” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai, nosakot, ka tā ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijai nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Finanšu stabilitātes nodevas likums” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai, nosakot, ka tā ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijai nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi Finanšu un kapitāla tirgus komisijas likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un noteikt, ka tā ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijai nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi likumā „Par nekustamā īpašuma nodokli”” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un noteikt, ka tā ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijai nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi likumā „Par uzņēmumu ienākuma nodokli”” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un noteikt, ka tā ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijai nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi likumā „Par iedzīvotāju ienākuma nodokli”” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un noteikt, ka tā ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijai nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Juridiskajai komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi Civilprocesa likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Juridiskajai komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījums Izglītības likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Izglītības, kultūras un zinātnes komisijai un noteikt, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījums Būvniecības likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījums likumā „Par autoceļiem”” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Līdz ar to likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi Sabiedriskā transporta pakalpojumu likumā” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts komisijām nodots.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu „Grozījumi likumā „Par Izglītības inovācijas fonda likuma atzīšanu par spēku zaudējušu”” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un Izglītības, kultūras un zinātnes komisijai, nosakot, ka Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija ir atbildīgā komisija. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Līdz ar to likumprojekts komisijām nodots.

Cienījamie kolēģi! Tas bija šīsdienas ārkārtas sēdes apstiprinātās darba kārtības pēdējais jautājums.

Pirms es lūdzu zvanu reģistrācijai, vārds deputātiem, kuri pieteikušies sniegt paziņojumus.

Vārds deputātei Ingrīdai Circenei.

I.Circene (frakcija „Vienotība”).

Pēc piecām minūtēm komisijas telpās - Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde.

Sēdes vadītāja. Vārds deputātam Andrim Bērziņam, ievēlētam no Zemgales.

A.Bērziņš (ZZS frakcija, Zemgales v/a).

Kolēģi! Publisko izdevumu un revīzijas komisija pulcējas 13.15 Sarkanajā zālē.

Sēdes vadītāja. Vārds deputātam Augustam Brigmanim.

A.Brigmanis (ZZS frakcija).

Pieprasījumu komisijas sēde tūlīt - šeit, blakuszālē.

Sēdes vadītāja. Vārds deputātam Jānim Reiram.

J.Reirs (frakcija „Vienotība”).

Kolēģi no Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas! Pulcējamies pulksten 13.30 - pirmajā stāvā, sēžu zālē.

Paldies.

Sēdes vadītāja. Vārds deputātam Ainaram Latkovskim.

A.Latkovskis (frakcija „Vienotība”).

Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija pulcējas savā sēžu zālē pulksten 15.30 uz komisijas sēdi.

Sēdes vadītāja. Vārds deputātam Visvaldim Lācim.

V.Lācis (VL-TB/LNNK frakcija)

Pilsonības likuma izpildes komisijas sēde pēc desmit minūtēm Pilsonības likuma izpildes komisijas telpās.

Sēdes vadītāja. Paldies.

Lūdzu zvanu! Lūdzu deputātu klātbūtnes reģistrācijas režīmu!

Paldies.

Vārds Saeimas sekretāra biedram Dzintaram Rasnačam reģistrācijas rezultātu nolasīšanai.

Dz.Rasnačs (10.Saeimas sekretāra biedrs).

Godātie kolēģi! Nav reģistrējušies septiņi deputāti: Boriss Cilevičs, Raivis Dzintars, Ivans Klementjevs, Imants Viesturs Lieģis, Andris Šķēle, Andris Šķēle nav reģistrējies... ir, Inese Šlesere un Mihails Zemļinskis.

Sēdes vadītāja. Paldies.

Līdz ar to 8.decembra ārkārtas sēdi pasludinu par slēgtu.SATURA RĀDĪTĀJS
10.Saeimas rudens sesijas 11. (ārkārtas) sēde
2010. gada 8. decembrī

 

 

Par likumprojektu „Par valsts budžetu 2011.gadam” (Nr. 76/Lp10)

(Dok. Nr. 165, 166, 166A, 166B, 166C, 166D)

   
Priekšlikums - dep. J.Reirs (par)
   
Par likumprojektu „Grozījumi Autoceļu lietošanas nodevas likumā” (Nr. 77/Lp10)

(Dok. Nr. 167, 167A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi Komercķīlas likumā” (Nr.78/Lp10)

(Dok. Nr. 168, 168A)

   
Par likumprojektu „Grozījums Zemesgrāmatu likumā” (Nr. 79/Lp10)

(Dok. Nr. 169, 169A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi Valsts fondēto pensiju likumā” (Nr. 80/Lp10)

(Dok. Nr. 170, 170A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi likumā „Par valsts pensijām”” (Nr. 81/Lp10)

(Dok. Nr. 171, 171A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi likumā „Par apdrošināšanu bezdarba gadījumam”” (Nr. 82/Lp10)

(Dok. Nr. 172, 172A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi likumā „Par obligāto sociālo apdrošināšanu pret nelaimes gadījumiem darbā un arodslimībām”” (Nr. 83/Lp10)

(Dok. Nr. 173, 173A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi Ūdens apsaimniekošanas likumā” (Nr. 85/Lp10)

(Dok. Nr. 175, 175A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi likumā “Par valsts sociālo apdrošināšanu”” (Nr. 84/Lp10)

(Dok. Nr. 174, 174A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi likumā „Par piesārņojumu”” (Nr. 86/Lp10)

(Dok. Nr. 176, 176A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi Dabas resursu nodokļa likumā” (Nr. 87/Lp10)

(Dok. Nr. 177, 177A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi likumā „Par zemes īpašnieku tiesībām uz kompensāciju par saimnieciskās darbības ierobežojumiem īpaši aizsargājamās dabas teritorijās un mikroliegumos”” (Nr. 88/Lp10)

(Dok. Nr. 178, 178A)

   
Par likumprojektu „Grozījums Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likumā” (Nr. 89/Lp10)

(Dok. Nr. 179, 179A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi Atkritumu apsaimniekošanas likumā” (Nr. 90/Lp10)

(Dok. Nr. 180, 180A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi Aizsargjoslu likumā” (Nr. 91/Lp10)

(Dok. Nr. 181, 181A)

   
Par likumprojektu „Grozījums Attīstības plānošanas sistēmas likumā” (Nr. 92/Lp10)

(Dok. Nr. 182, 182A)

   
Par likumprojektu „Grozījums Autortiesību likumā” (Nr. 93/Lp10)

(Dok. Nr. 183, 183A)

   
Par likumprojektu „Grozījums Bērnu tiesību aizsardzības likumā” (Nr. 94/Lp10)

(Dok. Nr. 184, 184A)

   
Par likumprojektu „Grozījums Dzelzceļa likumā” (Nr. 95/Lp10)

(Dok. Nr. 185, 185A)

   
Par likumprojektu „Grozījums Dzīvnieku aizsardzības likumā” (Nr. 96/Lp10)

(Dok. Nr. 186, 186A)

   
Par likumprojektu „Grozījums Elektronisko sakaru likumā” (Nr. 97/Lp10)

(Dok. Nr. 187, 187A)

   
Par likumprojektu „Grozījums Eiropas teritoriālās sadarbības grupu likumā” (Nr. 98/Lp10)

(Dok. Nr. 188, 188A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi Gaujas nacionālā parka likumā” (Nr. 99/Lp10)

(Dok. Nr. 189, 189A)

   
Par likumprojektu „Grozījums Ģenētiski modificēto organismu aprites likumā” (Nr. 100/Lp10)

(Dok. Nr. 190, 190A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi Ģeotelpiskās informācijas likumā” (Nr. 101/Lp10)

(Dok. Nr. 191, 191A)

   
Par likumprojektu „Grozījums Grīņu dabas rezervāta likumā” (Nr. 102/Lp10)

(Dok. Nr. 192, 192A)

   
Par likumprojektu „Grozījums likumā „Par īpaši aizsargājamām dabas teritorijām”” (Nr. 103/Lp10)

(Dok. Nr. 193, 193A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi Iepakojuma likumā” (Nr. 104/Lp10)

(Dok. Nr. 194, 194A)

   
Par likumprojektu „Grozījums Sabiedrības integrācijas fonda likumā” (Nr. 105/Lp10)

(Dok. Nr. 195, 195A)

   
Par likumprojektu „Grozījums likumā „Par ietekmes uz vidi novērtējumu”” (Nr. 106/Lp10)

(Dok. Nr. 196, 196A)

   
Par likumprojektu „Grozījums Jūras vides aizsardzības un pārvaldības likumā” (Nr. 107/Lp10)

(Dok. Nr. 197, 197A)

   
Par likumprojektu „Grozījums Ķemeru nacionālā parka likumā” (Nr. 108/Lp10)

(Dok. Nr. 198, 198A)

   
Par likumprojektu „Grozījums Ķīmisko vielu likumā” (Nr. 109/Lp10)

(Dok. Nr. 199, 199A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi likumā „Par Latvijas Republikas dalību Kioto protokola elastīgajos mehānismos”” (Nr. 110/Lp10)

(Dok. Nr. 200, 200A)

   
Par likumprojektu „Grozījums likumā „Par Eiropas pamatkonvenciju par teritoriālo kopienu vai pārvaldes institūciju pārrobežu sadarbību un tās papildprotokolu”” (Nr. 111/Lp10)

(Dok. Nr. 201, 201A)

   
Par likumprojektu „Grozījums Krustkalnu dabas rezervāta likumā” (Nr. 112/Lp10)

(Dok. Nr. 202, 202A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi Latvijas vides aizsardzības fonda likumā” (Nr. 113/Lp10)

(Dok. Nr. 203, 203A)

   
Par likumprojektu „Grozījums Moricsalas dabas rezervāta likumā” (Nr. 114/Lp10)

(Dok. Nr. 204, 204A)

   
Par likumprojektu „Grozījums Medību likumā” (Nr. 115/Lp10)

(Dok. Nr. 205, 205A)

   
Par likumprojektu „Grozījums Meža likumā” (Nr. 116/Lp10)

(Dok. Nr. 206, 206A)

   
Par likumprojektu „Grozījums Ministru kabineta iekārtas likumā” (Nr. 117/Lp10)

(Dok. Nr. 207, 207A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi likumā „Par valsts un pašvaldību zemes īpašuma tiesībām un to nostiprināšanu zemesgrāmatās”” (Nr. 118/Lp10)

(Dok. Nr. 208, 208A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi Nolietotu transportlīdzekļu apsaimniekošanas likumā” (Nr. 119/Lp10)

(Dok. Nr. 209, 209A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi Likumā par ostām” (Nr. 120/Lp10)

(Dok. Nr. 210, 210A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi likumā „Par pašvaldībām”” (Nr. 121/Lp10)

(Dok. Nr. 211, 211A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi likumā „Par zemes privatizāciju lauku apvidos”” (Nr. 122/Lp10)

(Dok. Nr. 212, 212A)

   
Par likumprojektu „Grozījums likumā „Par zemes reformu Latvijas Republikas pilsētās”” (Nr. 123/Lp10)

(Dok. Nr. 213, 213A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi likumā „Par radiācijas drošību un kodoldrošību”” (Nr. 124/Lp10)

(Dok. Nr. 214, 214A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi Reģionālās attīstības likumā” (Nr. 125/Lp10)

(Dok. Nr. 215, 215A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi Rāznas nacionālā parka likumā” (Nr. 126/Lp10)

(Dok. Nr. 216, 216A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi Rīgas vēsturiskā centra saglabāšanas un aizsardzības likumā” (Nr. 127/Lp10)

(Dok. Nr. 217, 217A)

   
Par likumprojektu „Grozījums Slīteres nacionālā parka likumā” (Nr. 128/Lp10)

(Dok. Nr. 218, 218A)

   
Par likumprojektu „Grozījums Sugu un biotopu aizsardzības likumā” (Nr. 129/Lp10)

(Dok. Nr. 219, 219A)

   
Par likumprojektu „Grozījums likumā „Par tabakas izstrādājumu realizācijas, reklāmas un lietošanas ierobežošanu”” (Nr. 130/Lp10)

(Dok. Nr. 220, 220A)

   
Par likumprojektu „Grozījums Teiču dabas rezervāta likumā” (Nr. 131/Lp10)

(Dok. Nr. 221, 221A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi Teritorijas plānošanas likumā” (Nr. 132/Lp10)

(Dok. Nr. 222, 222A)

   
Par likumprojektu „Grozījums Vides aizsardzības likumā(Nr. 133/Lp10)

(Dok. Nr. 223, 223A)

   
Par likumprojektu „Grozījums Valsts informācijas sistēmu likumā” (Nr. 134/Lp10)

(Dok. Nr. 224, 224A)

   
Par likumprojektu „Grozījums Valsts pārvaldes iestāžu nodarīto zaudējumu atlīdzināšanas likumā” (Nr. 135/Lp10)

(Dok. Nr. 225, 225A)

   
Par likumprojektu „Grozījums likumā „Par Ziemeļvidzemes biosfēras rezervātu”” (Nr. 136/Lp10)

(Dok. Nr. 226, 226A)

   
Par likumprojektu „Grozījums likumā „Par zemes dzīlēm”” (Nr. 137/Lp10)

(Dok. Nr. 227, 227A)

   
Par likumprojektu „Grozījums Zinātniskās darbības likumā” (Nr. 138/Lp10)

(Dok. Nr. 228, 228A)

   
Par likumprojektu „Grozījums Zvejniecības likumā” (Nr. 139/Lp10)

(Dok. Nr. 229, 229A)

   
Par likumprojektu „Grozījums likumā „Par Eiropas ainavu konvenciju”” (Nr. 140/Lp10)

(Dok. Nr. 230, 230A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi Ugunsdrošības un ugunsdzēsības likumā” (Nr. 141/Lp10)

(Dok. Nr. 231, 231A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi Eiropas Savienības struktūrfondu 3.mērķa „Eiropas teritoriālā sadarbība” programmu vadības likumā” (Nr. 142/Lp10)

(Dok. Nr. 232, 232A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta vadības likumā” (Nr. 143/Lp10)

(Dok. Nr. 233, 233A)

   
Par likumprojektu „Grozījums Latvijas Republikas Zemessardzes likumā” (Nr. 144/Lp10)

(Dok. Nr. 234, 234A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi likumā „Par akcīzes nodokli”” (Nr. 145/Lp10)

(Dok. Nr. 235, 235A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi Bīstamo kravu aprites likumā” (Nr. 146/Lp10)

(Dok. Nr. 236, 236A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi Likumā par budžetu un finanšu vadību” (Nr. 147/Lp10)

(Dok. Nr. 237, 237A)

   
Par likumprojektu „Transportlīdzekļu nodokļa likums” (Nr. 148/Lp10)

(Dok. Nr. 238, 238A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi Profesionālās izglītības likumā” (Nr. 149/Lp10)

(Dok. Nr. 239, 239A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi Patērētāju tiesību aizsardzības likumā” (Nr. 150/Lp10)

(Dok. Nr. 240, 240A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi likumā „Par nodokļiem un nodevām”” (Nr. 151/Lp10)

(Dok. Nr. 241, 241A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi Autopārvadājumu likumā” (Nr. 152/Lp10)

(Dok. Nr. 242, 242A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi likumā „Par pievienotās vērtības nodokli”” (Nr. 153/Lp10)

(Dok. Nr. 243, 243A)

   
Par likumprojektu „Finanšu stabilitātes nodevas likums” (Nr. 154/Lp10)

(Dok. Nr. 244, 244A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi Finanšu un kapitāla tirgus komisijas likumā” (Nr. 155/Lp10)

(Dok. Nr. 245, 245A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi likumā „Par nekustamā īpašuma nodokli”” (Nr. 156/Lp10)

(Dok. Nr. 246, 246A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi likumā „Par uzņēmumu ienākuma nodokli”” (Nr. 157/Lp10)

(Dok. Nr. 247, 247A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi likumā „Par iedzīvotāju ienākuma nodokli”” (Nr. 158/Lp10)

(Dok. Nr. 248, 248A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā” (Nr. 159/Lp10)

(Dok. Nr. 249, 249A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi Civilprocesa likumā” (Nr. 160/Lp10)

(Dok. Nr. 250, 250A)

   
Par likumprojektu „Grozījums Izglītības likumā” (Nr. 161/Lp10)

(Dok. Nr. 251, 251A)

   
Par likumprojektu „Grozījums Būvniecības likumā” (Nr. 162/Lp10)

(Dok. Nr. 252, 252A)

   
Par likumprojektu „Grozījums likumā „Par autoceļiem”” (Nr. 163/Lp10)

(Dok. Nr. 253, 253A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi Sabiedriskā transporta pakalpojumu likumā” (Nr. 164/Lp10)

(Dok. Nr. 254, 254A)

   
Par likumprojektu „Grozījumi likumā „Par Izglītības inovācijas fonda likuma atzīšanu par spēku zaudējušu”” (Nr. 165/Lp10)

(Dok. Nr. 255, 255A)

   
Paziņojumi
  - dep. I.Circene
  - dep. A.Bērziņš (Zemgales v/a)
  - dep. A.Brigmanis
  - dep. J.Reirs
  - dep. A.Latkovskis
  - dep. V.Lācis
   
Reģistrācijas rezultāti
Nolasa - Saeimas sekretāra biedrs Dz.Rasnačs

 

Balsojumi

Datums: 08.12.2010 12:06:28 bal001
Par - 68, pret - 1, atturas - 23. (Reģistr. - 93)
Balsošanas motīvs: Par valsts budžetu 2011.gadam (76/Lp10), nodošana komisijām

Pirmdien, 27.martā