Latvijas Republikas 10.Saeimas
rudens sesijas piektā (ārkārtas) sēde
2010.gada 4.novembrī

Sēdi vada Latvijas Republikas 10.Saeimas priekšsēdētāja
Solvita Āboltiņa.

 

Sēdes darba kārtība
Satura rādītājs
Balsojumi 

 

Sēdes vadītāja. Cienījamie kolēģi! Pulkstenis ir 14.00. Lūdzu, ieņemiet vietas!

Sākam trešo 4.novembra ārkārtas sēdi.

Tātad darba kārtībā mums ir lēmuma projekts „Par Saeimas komisiju sastāvu”.

Mums ir iesniegts lēmuma projekts, kurā saskaņā ar Kārtības rulli ir visas Saeimas komisijas, 16 komisijas, kādas parlamentam ir jāizveido, un visu šo komisiju sastāvs saskaņā ar to kārtību, kādu mēs pieņēmām šīsdienas pirmajā ārkārtas sēdē.

Vai deputāti piekrīt, ka mēs balsojam par šo lēmuma projektu kopumā, jo pastāv iespēja arī balsot par katru no šīm komisijām atsevišķi? Ja deputātiem iebildumu nav, mēs varam balsot par visu lēmuma projektu kopumā.

Tā kā deputātiem iebildumu nav, mēs balsosim par lēmuma projektu „Par Saeimas komisiju sastāvu” kopumā. Lūdzu zvanu! Balsosim par lēmuma projektu „Par Saeimas komisiju sastāvu”! Lūdzu balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 95, pret un atturas - nav. Lēmums pieņemts.

Tā kā šis bija vienīgais Saeimas trešās ārkārtas sēdes darba kārtības jautājums, līdz ar to visi darba kārtības jautājumi ir izskatīti.

Lūdzu zvanu! Lūdzu reģistrācijas režīmu! Lūdzu rezultātu! Paldies.

Kamēr nolasīšanai tiek gatavots reģistrācijas rezultāts, es došu vārdu paziņojumam Saeimas sekretāram Kārlim Šadurskim, kurš informēs par to, kādā kārtībā tiks sasauktas komisiju pirmās sēdes. Lūdzu, Šadurska kungs!

K.Šadurskis (10.Saeimas sekretārs).

Godātie kolēģi! Saskaņā ar Saeimas kārtības rulli pirmo komisijas sēdi sasauc Saeimas sekretārs. Visas sēdes notiks Sarkanajā zālē, un šodien mēs sasauksim piecu komisiju sēdes.

Lūdzu visus deputātus, uz kuriem tas tieši attiecas, uzmanīgi noklausīties šo informāciju un pilnā sastāvā ierasties uz komisiju sēdēm.

Tātad pulksten 14.30 pulcējas Eiropas lietu komisija, pulksten 15.00 - Saimnieciskā komisija, pulksten 15.30 - Izglītības, kultūras un zinātnes komisija, pulksten 16.00 - Ārlietu komisija un pulksten 16.30 - Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija.

Visu minēto komisiju pirmās sēdes notiks Sarkanajā zālē, pārējo komisiju sēdes tiks sasauktas pirmdien, bet atlikušās - otrdien no rīta. Šo izdrukāto sarakstu jūs saņemsiet, jo tas tiks pavairots. Es nesaukšu tālāko secību. Tātad pirmās piecas komisijas - Eiropas lietu komisija, Saimnieciskā komisija, Izglītības, kultūras un zinātnes komisija, Ārlietu komisija un Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija pulcējas šodien, sākot no pulksten 14.30, Sarkanajā zālē.

Paldies.

Sēdes vadītāja. Paldies.

Un vēl es vēlos jūs informēt, ka Saeimas Prezidijs ir saņēmis 34 deputātu iesniegumu ar lūgumu sasaukt Saeimas ārkārtas sēdi ar jautājumu „Par neuzticības izteikšanu ārlietu ministram Ģirtam Valdim Kristovskim”. Saskaņā ar Kārtības rulli šāda Saeimas sēde tiks sasaukta otrdien, 9.novembrī, pulksten 12.00.

Tagad, lūdzu, vārds Saeimas sekretāra biedram Dzintaram Rasnačam reģistrācijas rezultātu nolasīšanai.

 

Dz.Rasnačs (10.Saeimas sekretāra biedrs).

Godātie kolēģi! Nav reģistrējušies trīs deputāti: Visvaldis Lācis... ir zālē, Linda Mūrniece... nav zālē, Inese Šlesere... ir zālē.

Paldies.

Sēdes vadītāja. Paldies.

Līdz ar to 4.novembra trešo ārkārtas sēdi pasludinu par slēgtu.

 


SATURA RĀDĪTĀJS
10.Saeimas rudens sesijas 5. (ārkārtas) sēde
2010. gada 4. novembrī

 

Lēmuma projekts „Par Saeimas komisiju sastāvu” (Nr. 27/Lm10)
(Dok. Nr. 29)
   
Paziņojums
  - Saeimas sekretārs K.Šadurskis
   
Informācija par Saeimas ārkārtas sēdes sasaukšanu šā gada 9. novembrī pulksten 12.00
   
Reģistrācijas rezultāti
Nolasa - Saeimas sekretāra biedrs Dz.Rasnačs

 

Balsojumi

Datums: 04.11.2010 14:01:20 bal001
Par - 95, pret - 0, atturas - 0. (Reģistr. - 98)
Balsošanas motīvs: Par Saeimas komisiju sastāvu (27/Lm10)

Ceturtdien, 21.septembrī
09:00  Saeimas 2023. gada 21. septembra kārtējā sēde