9. Saeimas deputātu saraksts

Dzintars Ābiķis

Solvita Āboltiņa

Valērijs Agešins

Vitālijs Aizbalts

Igors Aleksandrovs

Māris Ārbergs

Uldis Augulis

Aija Barča

Ainars Baštiks

Martijans Bekasovs

Silva Bendrāte

Andris Bērziņš (Rīga)

Andris Bērziņš (Zemgale)

Gundars Bērziņš

Guntis Bērziņš

Guntis Blumbergs

Juris Boldāns

Vilnis-Edvīns Bresis

Uldis Briedis

Augusts Brigmanis

Valērijs Buhvalovs

Vladimirs Buzajevs

Boriss Cilevičs

Ingrīda Circene

Ilma Čepāne

Juris Dalbiņš

Gundars Daudze

Helēna Demakova

Oļegs Deņisovs

Juris Dobelis

 Sergejs Dolgopolovs

 Ina Druviete

Jānis Dukšinskis Jānis Eglītis
Indulis Emsis Guntis Jānis Eniņš
Inta Feldmane Sergejs Fjodorovs
Ivars Godmanis Aleksandrs Golubovs
Uldis-Ivars Grava Māris Grīnblats
Valdis Ģīlis Pēteris Hanka
Aleksejs Holostovs Dzintars Jaundžeikars
Nikolajs Kabanovs Sandra Kalniete
Imants Kalniņš Aigars Kalvītis
Artis Kampars Andis Kāposts
Arturs Krišjānis Kariņš Oskars Kastēns
Jānis Klaužs Andrejs Klementjevs
Ivans Klementjevs Māris Krastiņš
Vents Armands Krauklis Alberts Krūmiņš
Māris Kučinskis Janīna Kursīte-Pakule
Sarmīte Ķikuste Visvaldis Lācis
Jānis Lagzdiņš Gunārs Laicāns
Madars Lasmanis Ainars Latkovskis
Kārlis Leiškalns Ingmārs Līdaka
Leons Līdums Liene Liepiņa
Anatolijs Mackevičs Aleksandrs Mirskis
Sergejs Mirskis Miroslavs Mitrofanovs
Vineta Muižniece Linda Mūrniece
Vitālijs Orlovs Leopolds Ozoliņš
Artis Pabriks Vaira Paegle
Raimonds Pauls Karina Pētersone
Skaidrīte Pilāte Igors Pimenovs
Jakovs Pliners Jānis Porietis
Pauls Putniņš Dzintars Rasnačs
Jānis Reirs Einars Repše
Ivans Ribakovs Inguna Rībena
Baiba Rivža Mārtiņš Roze
Ziedonis Rubezis Artūrs Rubiks
Anta Rugāte Mareks Segliņš
Anna Seile Ligita Silaraupa
Atis Slakteris Juris Sokolovskis
Oskars Spurdziņš Dagnija Staķe
Vjačeslavs Stepaņenko Jānis Strazdiņš
Kārlis Šadurskis Viktors Ščerbatihs
Staņislavs Šķesters Inese Šlesere
Ainārs Šlesers Jānis Šmits
Aigars Štokenbergs Pēteris Tabūns
Dainis Turlais Jānis Tutins
Gunārs Upenieks Jānis Urbanovičs
Nils Ušakovs Imants Valers
Raimonds Vējonis Aleksejs Vidavskis
Dzintars Zaķis Mihails Zemļinskis
Ausma Ziedone-Kantāne Ērika Zommere
Otrdien, 5.martā
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
13:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Iekšējās drošības apakškomisijas sēde
13:00  Sociālo un darba lietu komisijas Sabiedrības veselības apakškomisijas sēde
14:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas Latgales apakškomisijas sēde