Parlamentārā izmeklēšanas komisija Einara Repšes finansiālo darbību pārbaudei

(no 29.01.2004. līdz 01.11.2006.)

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Ēriks Jēkabsons

No 05.02.2004. līdz 18.03.2004.

priekšēdētājs

Jānis Šmits

No 24.03.2004. līdz 25.03.2004.

No 25.03.2004. līdz 02.02.2005.

 

priekšsēdētājs

Vineta Muižniece

No 05.02.2004. līdz 18.03.2004.

priekšsēdētāja biedrs

Jānis Lagzdiņš

No 18.03.2004. līdz 25.03.2004.

No 25.03.2004. līdz 01.11.2006.

 

priekšsēdētāja biedrs

Pēteris Kalniņš

No 05.02.2004. līdz 01.11.2006.

sekretārs

Andrejs Aleksejevs

No 05.02.2004. līdz 01.11.2006.

 

Aleksandrs Bartaševics

No 05.02.2004. līdz 01.11.2006.

 

Gundars Bērziņš

No 05.02.2004. līdz 16.12.2004.

 

Oļegs Deņisovs

No 05.02.2004. līdz 01.11.2006.

 

Dzintars Jaundžeikars

No 05.02.2004. līdz 03.11.2005.

 

Roberts Jurķis

No 05.02.2004. līdz 18.03.2004.

 

Andis Kāposts

No 05.02.2004. līdz 01.11.2006.

 

Jānis Reirs

No 05.02.2004. līdz 19.05.2004.

 

Anna Seile

No 05.02.2004. līdz 19.05.2004.

 

Igors Solovjovs

No 05.02.2004. līdz 01.11.2006.

 

Pēteris Tabūns

No 05.02.2004. līdz 19.05.2004.

 

Andris Tolmačovs

No 05.02.2004. līdz 01.11.2006.

 

Dainis Turlais

No 05.02.2004. līdz 19.02.2004.

 

Edgars Jaunups

No 24.03.2004. līdz 19.05.2004

 

Lappusi  sagatavojusi Informācijas nodaļa, izmantojot datu bāzi par deputātu darbību 8.Saeimā

Šī vietne izmanto sīkfailus no Google, lai sniegtu pakalpojumus un analizētu datplūsmu. Lai varētu atskaņot video, Jums jāsniedz piekrišana.

Otrdien, 28.septembrī
08:30  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas sēde
08:30  Saeimas Dzimuma līdztiesības, reproduktīvās veselības un veselīgas seksualitātes veicināšanas deputātu grupas vadītājas Andas Čakšas tikšanās ar Ukrainas pašvaldību pārstāvēm
08:40  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Vides un klimata apakškomisijas sēde
09:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas E-pārvaldības apakškomisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Pašvaldību sistēmas pilnveidošanas apakškomisijas sēde
14:30  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas Latgales apakškomisijas sēde