Saeimas priekšsēdētāja sveic Londonas olimpisko spēļu medaļu ieguvējus un delegāciju


Saeimas priekšsēdētāja sveic Londonas olimpisko spēļu medaļu ieguvējus un delegāciju
Saeimas priekšsēdētāja sveic Londonas olimpisko spēļu medaļu ieguvējus un delegāciju
Saeimas priekšsēdētāja sveic Londonas olimpisko spēļu medaļu ieguvējus un delegāciju
Saeimas priekšsēdētāja sveic Londonas olimpisko spēļu medaļu ieguvējus un delegāciju
Saeimas priekšsēdētāja sveic Londonas olimpisko spēļu medaļu ieguvējus un delegāciju
Saeimas priekšsēdētāja sveic Londonas olimpisko spēļu medaļu ieguvējus un delegāciju
Saeimas priekšsēdētāja sveic Londonas olimpisko spēļu medaļu ieguvējus un delegāciju
Saeimas priekšsēdētāja sveic Londonas olimpisko spēļu medaļu ieguvējus un delegāciju
Saeimas priekšsēdētāja sveic Londonas olimpisko spēļu medaļu ieguvējus un delegāciju
Saeimas priekšsēdētāja sveic Londonas olimpisko spēļu medaļu ieguvējus un delegāciju

Saeimas priekšsēdētāja sveic Londonas olimpisko spēļu medaļu ieguvējus un delegāciju

2012.gada 14.septembris Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa sveic olimpisko medaļu ieguvējus un delegāciju, kas pārstāvēja Latviju Londonas olimpiskajās spēlēs. Foto: Ernests Dinka, Saeima Kanceleja

Lejupielādēt attēlu
Otrdien, 28.septembrī
08:30  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas sēde
08:30  Saeimas Dzimuma līdztiesības, reproduktīvās veselības un veselīgas seksualitātes veicināšanas deputātu grupas vadītājas Andas Čakšas tikšanās ar Ukrainas pašvaldību pārstāvēm
08:40  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Vides un klimata apakškomisijas sēde
09:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas E-pārvaldības apakškomisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Pašvaldību sistēmas pilnveidošanas apakškomisijas sēde
14:30  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas Latgales apakškomisijas sēde