Ceturtdien, 11.septembrī, Ārlietu komisijas priekšsēdētāja Inese Vaidere tikās Izraēlas Valsts ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā Gariju Korenu.

(12.09.2003.)

Tikšanās laikā Izraēlas vēstnieks G.Korens augstu novērtēja un izteica atbalstu Latvijas veiksmīgajai integrācijai Eiropas Savienībā, atzīmējot, ka Izraēla Latvijas dalību ES vērtē kā nozīmīgu arī Tuvo Austrumu procesa veiksmīgā atrisināšanā. G.Korens īsumā informēja par Izraēlas skatījumu uz esošo situāciju Tuvo Austrumu miera procesā un šī jautājuma attīstību.
Savukārt I.Vaidere uzsvēra, ka Latviju satrauc situācijas saasināšanās šajā reģionā un tā neatbalsta terorismu nekādās tā izpausmēs. Ārlietu komisijas priekšsēdētāja izteica pārliecību, ka Latvija līdz ar iestāšanos ES spēs sniegt pozitīvu ieguldījumu Tuvo Austrumu miera procesa virzībā.
Tikšanās noslēgumā G.Korens informēja par Izraēlas parlamenta spīkera R.Rivlina plānoto vizīti Latvijā un I.Vaidere augstu novērtēja spīkera interesi tikties arī ar Saeimas Ārlietu komisiju.

Ceturtdien, 7.decembrī
09:00  Saeimas 2023.gada 7.decembra ārkārtas sēde
10:00  Ziemassvētku rotājumu darbnīca
10:30  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde