Saeimā viesosies Dienvidkorejas parlamentārieši

(18.01.2010.)

Vizītē Latvijā no 19. līdz 21.janvārim uzturēsies Korejas Republikas Nacionālās Asamblejas delegācija.

Apmeklējot Saeimu, Dienvidkorejas parlamenta delegācija tiksies ar Saeimas priekšsēdētāju Gundaru Daudzi, Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētāju Andri Bērziņu un komisijas deputātiem, kā arī Saeimas deputātu grupu sadarbībai ar Dienvidkorejas parlamentu.

Korejas Republikas Nacionālās Asamblejas delegāciju vadīs deputāts Ingi Ļi (In-ki Lee). Dienvidkorejas parlamentu Latvijā pārstāvēs arī deputāti Indže Ri (In-je Rhee), Hagjuns Džons (Hagyun Jeong) un Hjesuks Džons (Hye-sook Jeon).


Vizītes programma

Otrdien, 19.janvārī

18.05........Delegācijas ierašanās Latvijā.
Lidostā „Rīga”.

Trešdien, 20.janvārī

09.40........Tikšanās ar Saeimas priekšsēdētāju Gundaru Daudzi.
Baltajā un Viesu zālē, Jēkaba ielā 11. TV, foto iespēja tikšanās sākumā. 

10.05........Tikšanās ar Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētāju Andri Bērziņu un komisijas deputātiem.
Sarkanajā zālē, Jēkaba ielā 11. TV, foto iespēja tikšanās sākumā.
 
11.15........Latvijas Okupācijas muzeja apmeklējums.

Strēlnieku laukumā 1. TV, foto iespēja.
Kontaktpersona plašsaziņas līdzekļiem - Latvijas Okupācijas muzeja administrators
Jānis Krūmiņš, tālr.: 67212715.

12.30........Tikšanās ar Saeimas deputātu grupu sadarbībai ar Dienvidkorejas parlamentu.
Sarkanajā zālē, Jēkaba ielā 11. TV, foto iespēja tikšanās sākumā.

19.00........Operas „Dons Žuans” apmeklējums.
Aspazijas bulvārī 3.


Ceturtdien, 21.janvārī

11.50........Delegācijas izlidošana.
Lidostā „Rīga”.

 

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvji, kas nav akreditēti darbam Saeimā, tiek aicināti iepriekš pieteikties Saeimas Preses dienestā.

Par jautājumiem, kas saistīti ar vizītes norisi citās institūcijās, lūdzam savlaicīgi sazināties ar vizītes programmā norādītajām konkrētās institūcijas kontaktpersonām.

 

Saeimas Preses dienests

Otrdien, 27.oktobrī
08:30  Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas sēde
09:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas sēde
09:00  Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
13:00  Sociālo un darba lietu komisijas Sabiedrības veselības apakškomisijas sēde
14:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde (turpinājums)
15:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde