9.jūlijā

(08.07.2003.)

      No 9. līdz 10.jūlijam Latvijā darba vizītē uzturēsies Eiropas Parlamenta Vides, sabiedrības veselības un patērētāju lietu komisijas delegācija, kuru vada Eiropas Parlamenta Vides, sabiedrības veselības un patērētāju lietu komisijas priekšsēdētāja Karolīna Džeksone.
      Trešdien, 9.jūlijā, delegācija ieradīsies Latvijā.
      Ceturtdien, 10.jūlijā, Eiropas Parlamenta pārstāvji tiksies ar zemkopības ministru Mārtiņu Rozi un vides ministru Raimondu Vējoni, kā arī ar Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas priekšsēdētāju Induli Emsi. Savukārt pēcpusdien K.Džeksones vadītajai delegācijai paredzēta tikšanās ar vides aizsardzības nevalstiskajām organizācijām un preses konference.
      Vizītes noslēgumā viesi apmeklēs Vecdaugavas dabas liegumu, bet vakarā izlidos uz Tallinu.

      No 9. līdz 11.jūlijam Latvijā darba vizītē uzturēsies Itālijas Republikas Senāta Eiropas Savienības komisijas un Pārstāvju palātas Eiropas Savienības komisijas delegācija.
      Trešdien, 9.jūlijā, delegācija ieradīsies Latvijā. 
      Ceturtdien, 10.jūlijā, Itālijas Republikas Senāta Eiropas Savienības komisijas un Pārstāvju palātas Eiropas Savienības komisijas pārstāvji tiksies ar Latvijas un Itālijas parlamentu sadarbības grupu, Eiropas lietu komisiju un Saeimas pārstāvjiem Eiropas Savienības Konventā. Bet pēc tam delegācijai paredzēta tikšanās ar ārlietu ministri Sandru Kalnieti un Latvijas Eiropas Savienības pirmsreferenduma darba grupas vadītāju Ramonu Umbliju.
      Piektdien, 11.jūlijā, viesi apmeklēs Okupācijas muzeju.


Preses dienests

Piektdien, 29.septembrī
09:00  Saeimas Eiropas lietu komisijas deputātu tikšanās ar Eiropas Komisijas Darba un sociālo tiesību komisāru Nicolas Schmit
10:00  Atvērto durvju diena Saeimā – ekspozīcija “Saeimas kārtības rullim – 100”
11:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas Latgales apakškomisijas sēde