Saeimas ziņas

Krišjānis Feldmans: jautājumam par gāzes rezervju glabāšanu ir jārod ilgtspējīgs risinājums
“Informācija, ka gāzes rezerves krīzes situācijai var izrādīties nepietiekamas aukstas ziemas apstākļos, rada bažas. Tāpat uztraucoši ir tas, ka turpmāk ir paredzēts atteikties no šādu rezervju glabāšanas vispār. Tas rada drošības riskus, un šim jautājumam ir jārod ilgtspējīgs risinājums,” otrdien, 28.septembrī, uzsvēra Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas priekšsēdētājs Krišjānis Feldmans. Komisijas deputāti šodien sēdē sprieda par situāciju gāzes tirgū Latvijā šī brīža ekonomiskajos un ģeopolitiskajos apstākļos.
Sporta apakškomisija atbalsta pasaules čempionāta rallijā posma organizēšanu Latvijā
Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas deputāti otrdien, 28.septembrī, pauda atbalstu iecerei organizēt pasaules čempionāta rallijā posmu Latvijā.
Vides un klimata apakškomisija: atbalsts efektīvāku siltumapgādes iekārtu ieviešanai mazinās gaisa piesārņojumu apkures sezonā
Lai apkures sezonā varētu būtiski samazināt gaisa piesārņojumu, ko rada neefektīvu siltumapgādes iekārtu izmantošana, būtiski ir sniegt atbalstu mājsaimniecībām veco apkures iekārtu nomaiņai vai pieslēgšanai pie centralizētās siltumapgādes sistēmas. To otrdien, 28.septembrī, pēc sēdes pauda Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Vides un klimata apakškomisijas priekšsēdētāja Dace Rukšāne-Ščipčinska. 
Saeimā akreditētajiem plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem piedāvājam iespēju sekot komisiju sēdēm arī attālināti:
I.Mūrniece Baltu vienības dienas svinībās: ikviens ar savām zināšanām, prasmēm un neatlaidību vairo mūsu tautu spēku
“Ikviens no mums ar savām zināšanām un pieredzi, prasmēm un neatlaidību vairo mūsu tautu spēku. Paldies jums par Latvijas un Lietuvas sadarbībā paveikto un radošajām nākotnes iecerēm,” sacīja Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece sestdien, 25.septembrī, atklājot Baltu vienības dienas svinības Kuldīgā.
Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece un parlamenta deputāti sestdien, 25.septembrī, Kuldīgā piedalīsies Baltu vienības dienas svinībās.
Inese Voika rosina stiprināt Latvijas un Pakistānas parlamentāro un ekonomisko sadarbību
Latvijai un Pakistānai ir potenciāls stiprināt ekonomisko sadarbību, tostarp veicinot labvēlīgu vidi tirdzniecības attīstībai, sacīja Saeimas sekretāra biedre Inese Voika ceturtdien, 23.septembrī, parlamentā tiekoties ar Pakistānas Islāma Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā Maliku Muhammadu Farūku (Malik Muhammad Farooq).
Saeima ceturtdien, 23.septembrī, konceptuāli atbalstīja grozījumus Dzīvokļa īpašuma likumā, kas paredz ieviest iespēju dzīvokļu īpašnieku kopsapulces noturēt arī elektroniski. 
Saeima pieņem jaunu Latvijas Bankas likumu
Saeima ceturtdien, 23.septembrī, pieņēma jaunu Latvijas Bankas likumu, kas noteiks regulējumu valsts centrālās bankas darbībai pēc tās apvienošanas ar Finanšu un kapitāla tirgus komisiju. 
Saeima ceturtdien, 23.septembrī, kā steidzamus pieņēma Covid-19 infekcijas izplatības seku pārvarēšanas likuma grozījumus, kas paredz atmaksāt iedzīvotājiem naudu par biļetēm uz pasākumiem, ja noteikto epidemioloģiskās drošības prasību dēļ personas tos nevar apmeklēt. 
Otrdien, 28.septembrī
08:30  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas sēde
08:30  Saeimas Dzimuma līdztiesības, reproduktīvās veselības un veselīgas seksualitātes veicināšanas deputātu grupas vadītājas Andas Čakšas tikšanās ar Ukrainas pašvaldību pārstāvēm
08:40  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Vides un klimata apakškomisijas sēde
09:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas E-pārvaldības apakškomisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Pašvaldību sistēmas pilnveidošanas apakškomisijas sēde
14:30  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas Latgales apakškomisijas sēde