Saeimas ziņas

Saeimas Ārlietu komisija piektdien, 26.februārī, paziņojumā par Krimas aneksijas septīto gadadienu aicina pasaules demokrātisko valstu kopienu stingri iestāties par starptautisko tiesību, normu un demokrātisko vērtību ievērošanu starptautiskajā telpā un atbalstīt Ukrainas valdības un nevalstiskā sektora izveidoto Starptautisko Krimas platformu ar mērķi panākt Krimas deokupāciju.
Aicinām gruzīnus kopīgi meklēt politiskus risinājumus problēmām, kas samilzušas pēdējo gadu laikā, un atteikties no tādu paņēmienu izmantošanas, kuri kaitē Gruzijas tautas interesēm, piektdien, 26.februārī, kopīgā paziņojumā par situāciju Gruzijā pauduši vairāku Eiropas valstu, kā arī ASV Ārlietu komisiju priekšsēdētāji.
Pie Saeimas nama uzņems barikāžu laika ainas spēlfilmai “Janvāris”
Pie Saeimas nama no 27.februāra līdz 6.martam uzņems ainas par 1991.gada janvāra barikāžu laika notikumiem režisora Viestura Kairiša spēlfilmai “Janvāris”.
Saeimā akreditētajiem plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem piedāvājam iespēju sekot attālināti notiekošajām komisiju sēdēm:
Dagmāra Beitnere-Le Galla Ukrainas vēstnieku aicina turpināt kursu ceļā uz Eiropu
“Vēlam, lai Ukrainai būtu spēks turpināt pretoties Krievijas agresijai. Varat rēķināties ar nerimstošu Latvijas atbalstu Ukrainas suverenitātei un teritoriālajai integritātei. Nepazaudējiet kompasu ceļā uz Eiropu,” ceturtdien, 25.februārī, sacīja Saeimas priekšsēdētājas biedre Dagmāra Beitnere-Le Galla, attālināti tiekoties ar Ukrainas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā Oleksandru Miščenko (Olexandr Mischenko).
Latviju darba vizītē apmeklēs Lietuvas Seima priekšsēdētāja
Darba vizītē Latviju pirmdien, 1.martā, apmeklēs Lietuvas Republikas Seima priekšsēdētāja Viktorija Čmilīte-Nilsena (Viktorija Čmilytė-Nielsen).
Veicinās zemes dzīļu efektīvāku izmantošanu un zemes īpašnieku plašāku iesaisti to izpētē
Lai veicinātu zemes dzīļu efektīvāku izmantošanu un zemes īpašnieku plašāku iesaisti to izpētē, Saeima ceturtdien, 25.februārī, galīgajā lasījumā pieņēma likuma grozījumus par zemes dzīlēm. 
Goda ģimenes apliecību no 1.maija varēs saņemt ģimenes, kurās aug bērns ar invaliditāti
Saeima ceturtdien, 25.februārī, galīgajā lasījumā pieņēma par steidzamiem atzītos Bērnu tiesību aizsardzības likuma grozījumus, kas paredz no 1.maija Goda ģimenes apliecību piešķirt arī ģimenēm, kurās aug bērns ar invaliditāti.
Saeima uzdod valdībai vērtēt iespēju atcelt ierobežojumus pirts un citiem skaistumkopšanas pakalpojumiem
Saeima ceturtdien, 25.februārī, uzdeva valdībai izvērtēt iespēju atcelt ierobežojumus pirts un citu skaistumkopšanas pakalpojumu sniegšanā. 
Saeima otrajā lasījumā atbalsta augstskolu reformu
Saeima trešdien, 24.februārī, otrajā lasījumā atbalstīja grozījumus Augstskolu likumā, kas paredz augstskolu tipoloģijas un iekšējās pārvaldības modeļa maiņu. 
Piektdien, 26.februārī
09:00  Eiropas lietu komisijas sēde
10:00  Ārlietu komisijas un Eiropas lietu komisijas kopsēde
10:00  Eiropas lietu komisijas un Ārlietu komisijas kopsēde