Hokeja laukumā tiksies Saeimas un bijušo Latvijas hokeja izlases spēlētāju komandas

(25.04.2023.)

Tuvojoties pasaules čempionātam hokejā, sestdien, 29.aprīlī, Saeimas hokeja komanda draudzības spēlē mērosies spēkiem ar Latvijas Hokeja federācijas un bijušo Latvijas izlases spēlētāju komandu.

Saeimas komandā pieteikti deputāti Kaspars Briškens, Atis Deksnis, Jānis Grasbergs, Arnolds Jātnieks un Lauris Lizbovskis, kā arī bijušie Saeimas deputāti Gaidis Bērziņš un Imants Parādnieks. Komandas cīņas sparu stiprinās arī Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas priekšsēdētājs Dāvis Mārtiņš Daugavietis, kā arī deputāti Andris Kulbergs un Atis Švinka. Spēlētāju rindās būs arī Saeimas darbinieki un deputātu ģimenes locekļi.

Savukārt Latvijas Hokeja federācijas un izlases bijušo spēlētāju komandas sastāvā pieteikti Lauris Dārziņš, Aleksandrs Ņiživijs, Agris Saviels, Krišjānis Rēdlihs, Jānis Straupe, Rūdolfs Kalvītis, Ēriks Miļuns, Roberts Pļāvējs, Ralfs Bukarts, Toms Broks, Edgars Gaross un vēl citi federācijas pārstāvji.

Hokeja spēli atklās un uzmundrinošus vārdus teiks Saeimas priekšsēdētājs Edvards Smiltēns un Latvijas Hokeja federācijas prezidents Aigars Kalvītis.

Draudzības spēlei būs trīs periodi – katrs 15 minūtes. Pēc spēles neatkarīgi no rezultāta komandas izpildīs katra piecus pēcspēles metienus. Spēlētāji savas prasmes un meistarību demonstrēs arī veiklības un ātruma stafetēs.

Pēc mača apbalvos komandas, kā arī spēles labāko uzbrucēju, aizsargu un vārtsargu, tāpat vērtīgāko, rezultatīvāko un atraktīvāko spēlētāju.

Saeimas hokeja komanda izveidota 10.Saeimā un kopš 2011.gada aizvadījusi daudzus draudzības mačus, mērojoties spēkiem ar Valsts policijas, Valmieras pilsētas pašvaldības domes, mūziķu un Zemnieku saeimas komandām.

Saeimas un bijušo Latvijas hokeja izlases spēlētāju draudzības spēle notiks sestdien, 29.aprīlī, “Arēnā Rīga”, Skanstes ielā 21, pulksten 12.30.

Mediju ievērībai:
Pasākuma laikā foto un video iespēja. Mediju pārstāvjus, kuri vēlas atspoguļot spēli, lūdzam līdz 26.aprīļa pulksten 15.00 pieteikties, rakstot e-pastu uz prese@saeima.lv vai zvanot uz tālruni 67087281.

 

Saeimas Preses dienests

Pirmdien, 20.maijā