Vjačeslavs Dombrovskis piedalās Baltijas Simpozijā Londonā

(20.04.2012.)

Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas priekšsēdētājs Vjačeslavs Dombrovskis piektdien, 20.aprīlī, Londonā piedalās Baltijas Simpozijā (Baltic Symposium) 2012.

Baltijas Simpozijs ir Latvijas, Igaunijas, Lietuvas vēstniecību, Baltiešu Padomes un Londonas Universitātes Koledžas kopīgi organizēts pasākums. Pasākumā, kas notiek katru otro gadu, tiek diskutēts par politikas, ekonomikas un kultūras aktualitātēm Baltijas valstīs. Simpozijā uzstājas eksperti un praktiķi akadēmiķi no Baltijas valstīm un Lielbritānijas.

Apskatot ekonomikas jautājumus, šogad eksperti diskutēja par Baltijas valstu ekonomikas attīstību un nākotnes izaicinājumiem. 

Uzrunājot pasākuma dalībniekus, V.Dombrovskis raksturoja līdzšinējo ekonomikas attīstību Latvijā un uzņēmējdarbības vides uzlabošanas pasākumus krīzes laikā. Saeimas Tautsaimniecības komisijas priekšsēdētājs akcentēja valdības un privātā sektora mijiedarbību, kas ļauj noteikt tirgus neveiksmes, mazinot riskus valstij kļūdīties.

Šogad Baltijas Simpozijs notika jau sesto reizi.


Saeimas Preses dienests

Ceturtdien, 19.maijā
09:00  Saeimas kārtējā sēde
12:00  Asinsdonoru diena pie Saeimas nama
17:00  Atbilžu sniegšana uz deputātu jautājumiem - atcelta