Saeimas deputāti futbola mačā tiksies ar Siguldas futbolistiem

(05.08.2010.)

Otrdien, 17.augustā, Saeimas komanda mērosies spēkiem futbolā ar Siguldas labākajiem futbolistiem.

Pēc Saeimas deputāta Ainara Latkovska (JL) iniciatīvas rīkotā draudzības spēle futbolā notiks jau otro reizi. Pirmoreiz Saeimas un Siguldas komandas tikās 2009.gada septembrī, kad pārāki izrādījās siguldieši.

„Ceru, ka šādas futbola spēles kļūs par tradīciju, palīdzot popularizēt veselīgu dzīvesveidu un mudinot iedzīvotājus regulāri nodarboties ar sportu,” saka A.Latkovskis, kurš pats ir siguldietis.

A.Latkovskis arī pauž cerību, ka šoreiz spēle būs līdzvērtīga, jo Saeimas komandas rindas pastiprinājis bijušais Latvijas futbola izlases spēlētājs, Saeimas deputāts Mihails Zemļinskis (SC). Saeimas deputātu komandā spēlēs arī triju olimpisko medaļu ieguvējs kanoe airēšanā Ivans Klementjevs (SC).   

Saeimas futbola komanda izveidota jau 2002.gadā 8.Saeimas laikā. Futbola spēles izmaksas Saeimas deputāti segs no personīgajiem līdzekļiem.

Saeimas deputātu un Siguldas futbolistu spēle plānota otrdien, 17.augustā, plkst.20.00 Siguldas 2.vidusskolas sporta laukumā, Kronvalda ielā 7, Siguldā.


Saeimas Preses dienests

Otrdien, 17.maijā
08:30  Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas sēde
08:40  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Vides un klimata apakškomisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
11:30  Saeimas priekšsēdētājas biedres Dagmāras Beitneres-Le Gallas tikšanās ar Ekvadoras Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Latvijas Republikā V.E. Verónica Bustamante
12:00  Saeimas priekšsēdētājas biedres Dagmāras Beitneres-Le Gallas tikšanās ar Gruzijas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Latvijas Republikā V.E. Tea Maisuradze
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Pašvaldību sistēmas pilnveidošanas apakškomisijas sēde
13:00  Saeimas priekšsēdētājas biedres Dagmāras Beitneres-Le Gallas tikšanās ar Brazīlijas Federatīvās Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Latvijas Republikā V.E. Maria Luisa Escorel de Moraes