Futbolā spēkiem mērosies Latvijas un Lietuvas parlamentārieši

(23.02.2010.)

Piektdien, 26.februārī, pēc Saeimas iniciatīvas organizētā futbola spēlē tiksies Lietuvas un Latvijas parlamentārieši.

„Šis ir aktīvs laiks abu valstu attiecībās - pavisam nesen Latviju apmeklēja Lietuvas parlamenta priekšsēdētāja, bet šonedēļ šeit viesojas kaimiņvalsts jaunais ārlietu ministrs. Taču mēs gribam apliecināt, ka Latvijas un Lietuvas politiķus vieno ne tikai darbs, bet arī neformālas saites,” informēja viens no pasākuma iniciatoriem, Latvijas komandas kapteinis deputāts Vitālijs Orlovs (SC).

Saeimu Latvijas futbola komandā pārstāvēs virkne mūsu parlamenta deputātu. Komandas kapteinis būs Vitālijs Orlovs (SC), tajā spēlēs Ainars Latkovskis (JL), Mihails Zemļinskis (SC), Ivans Klementjevs (SC), Mārtiņš Roze (ZZS), Alberts Krūmiņš (JL), Aleksejs Holostovs (SC), kā arī pie frakcijām nepiederošais deputāts Visvaldis Lācis.

Latvijas politiķu komandā aicināti spēlēt arī labklājības ministrs Uldis Augulis un vides ministrs Raimonds Vējonis.

„Ceram uz interesantu spēli un liekam lielas cerības uz bijušo Latvijas izlases spēlētāju Mihailu Zemļinski, kurš laukuma vidusdaļā varētu dot precīzas piespēles, kuru mūsu komandai iepriekš ir trūcis,” sacīja ilggadējais Saeimas futbola komandas spēlētājs Ainars Latkovskis (JL). 

Lietuvu pārstāvēs trīspadsmit parlamentārieši, tostarp Lietuvas Seima Nacionālās drošības un aizsardzības komitejas priekšsēdētājs Arvīds Anušausks (Arvydas Anušauskas), Seima Liberāļu un centra frakcijas priekšsēdētājs Jons Liesis (Jonas Liesys) un citi. 

Līdzīga abu kaimiņvalstu politiķu futbola spēle notika 2003.gadā, kad mūsu komanda piekāpās lietuviešiem.

Latvijas un Lietuvas politiķu futbola mačs plānots piektdien, 26.februārī, plkst.15.00 Olimpiskajā sporta centrā Rīgā, Grostonas ielā 6b.


Saeimas Preses dienests

Otrdien, 17.maijā
08:30  Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas sēde
08:40  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Vides un klimata apakškomisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
11:30  Saeimas priekšsēdētājas biedres Dagmāras Beitneres-Le Gallas tikšanās ar Ekvadoras Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Latvijas Republikā V.E. Verónica Bustamante
12:00  Saeimas priekšsēdētājas biedres Dagmāras Beitneres-Le Gallas tikšanās ar Gruzijas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Latvijas Republikā V.E. Tea Maisuradze
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Pašvaldību sistēmas pilnveidošanas apakškomisijas sēde
13:00  Saeimas priekšsēdētājas biedres Dagmāras Beitneres-Le Gallas tikšanās ar Brazīlijas Federatīvās Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Latvijas Republikā V.E. Maria Luisa Escorel de Moraes