Saeimas komisija spriedīs par virszemes ciparu televīzijas apraides ieviešanu

(04.12.2009.)

Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija pirmdien, 7.decembrī, uz sēdi aicinājusi atbildīgās amatpersonas un nozares pārstāvjus, lai diskutētu par virszemes ciparu televīzijas apraides ieviešanas gaitu.

„Lai gan Eiropas Savienības dalībvalstīm uz digitālo apraidi jāpāriet līdz 2012.gadam, Latvijas Radio un televīzijas centrs un Lattelecom to varētu īstenot jau nākamgad. Tā rezultātā līdz pat 100 tūkstošiem mājsaimniecību var palikt bez iespējas skatīties televīziju, ja nebūs pārgājušas no analogās uz digitālo sistēmu. Tādēļ esam sasaukuši komisijas sēdi, lai ar atbildīgajām amatpersonām diskutētu par šiem jautājumiem,” norāda komisijas priekšsēdētāja Ingrīda Circene.

Uz komisijas sēdi aicināti Satiksmes ministrijas, Nacionālās radio un televīzijas padomes, Latvijas Valsts radio un televīzijas centra, kā arī SIA „Lattelecom” pārstāvji.

Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde notiks pirmdien, 7.decembrī, plkst.13.00 Jēkaba ielā 16, 403.telpā.Saeimas Preses dienests

Ceturtdien, 26.maijā
09:00  Saeimas 2022. gada 19. maija kārtējās sēdes turpinājums
10:30  Deputātu grupas sadarbības veicināšanai ar Grieķijas parlamentu darba sanāksme - grupas vadītāja vēlēšanas
12:30  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
12:40  Saeimas simtgadei veltītā ceriņa vārda došanas pasākums
13:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
17:00  Atbilžu sniegšana uz deputātu jautājumiem