Virtualizācijas platformas (serveru) un datu glabātuves sistēmas piegāde, uzstādīšana un tehniskais atbalsts (CPV kods: 48800000-6 (informācijas sistēmas un serveri)).

Date de prise de la décision 10.09.2018.
Type d'appel d'offre
Iepirkuma līguma priekšmets un CPV Virtualizācijas platformas (serveru) un datu glabātuves sistēmas piegāde, uzstādīšana un tehniskais atbalsts (CPV kods: 48800000-6 (informācijas sistēmas un serveri)).
Numéro d'identification SAEIMA 2018/13
Le contractant SIA "OptiCom"
Prix contractuel 79910
Paziņojums IUB mājas lapā par lēmumu https://pvs.iub.gov.lv/show/554762
L'information sur l'achat

Visa iepirkuma dokumentācija, t.sk. pilns nolikuma teksts, ir pieejams šeit: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/12119 (skatīt pēdējo šķirkli "Dokumenti (aktuālie)"). Nolikums ir brīvi pieejams bez iepriekšējas reģistrācijas.

Pretendents piedāvājumu iesniedz elektroniski EIS e-konkursu apakšsistēmā, šī iepirkuma sadaļā (Pamācība piedāvājuma iesniegšanai pieejama šeit: http://paligs.eis.gov.lv/piegadatajiem/N_0_1.html).

Atbildes uz ieinteresētā piegādātāja uzdotajiem jautājumiem publicētas Elektronisko iepirkumu sistēma (https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/12119) sadaļā "Dokumenti (aktuālie)".

Personnes de liaison Publisko iepirkumu nodaļas vecākā juriskonsulte Karīna Lapiņa, tel. 67087386, iepirkumi@saeima.lv.
Otrdien, 19.oktobrī
08:30  Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas sēde
09:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde (turpinājums)
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:10  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju apakškomisijas sēde
13:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Visaptverošas valsts aizsardzības apakškomisijas sēde
13:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
13:00  Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
13:30  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
14:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
14:30  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas Latgales apakškomisijas sēde
14:30  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde