Galerijas

Pieprasījumu komisijas sēde
21.02.2024 15 images
Ēnu ekonomikas apkarošanas apakškomisijas sēde
20.02.2024 14 images
Inovācijas ekosistēmas attīstības apakškomisijas sēde
20.02.2024 7 images
Daiga Mieriņa tiekas ar Eiropas Padomes Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa delegāciju
20.02.2024 12 images
NATO Parlamentārās asamblejas Latvijas delegācija Briselē
20.02.2024 2 images
Daiga Mieriņa tiekas ar Pasaules Brīvo latviešu apvienības delegāciju
20.02.2024 17 images
Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
20.02.2024 11 images
Rīgas Rīnūžu vidusskolas skolēni apmeklē Saeimu skolu programmas "Iepazīsti Saeimu" ietvaros
16.02.2024 1 image
Saeimas Juridiskās komisijas rīkots grāmatas “Interešu pārstāvības process. Skaidrojumi un komentāri” atvēršanas pasākums un diskusija
16.02.2024 64 images
Daigas Mieriņas vizīte Somijā
16.02.2024 38 images
Saeimas 15.februāra sēde
15.02.2024 53 images
Daiga Mieriņa un Andris Bērziņš tiekas ar Latvijas Pensionāru federācijas vadītāju un labklājības ministru
14.02.2024 3 images
Ilgtspējīgas attīstības komisijas un Ilgtspējīgas attīstības komisijas Demogrāfijas, ģimeņu un bērnu lietu apakškomisijas kopsēde
14.02.2024 11 images
Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
14.02.2024 11 images
Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
14.02.2024 9 images
Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
14.02.2024 16 images
Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu sarakstu numuru izloze Saeimā
13.02.2024 48 images
Rihards Kols tiekas ar Čehijas vēstnieku
13.02.2024 4 images
Edmunds Cepurītis tiekas ar Igaunijas vēstnieku
13.02.2024 4 images
Sporta apakškomisijas sēde
13.02.2024 9 images
Otrdien, 23.aprīlī
08:30  Juridiskās komisijas Krimināltiesību un sodu politikas apakškomisijas sēde
08:30  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Vides, klimata un enerģētikas apakškomisijas sēde
10:00  Saeimas priekšsēdētājas biedres Zandas Kalniņas-Lukaševicas tikšanās ar Svētā Krēsla apustulisko nunciju Latvijas Republikā arhibīskapu V.E. Petar Rajič
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas Inovācijas ekosistēmas attīstības apakškomisijas sēde
12:40  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
13:00  Sociālo un darba lietu komisijas Nevienlīdzības mazināšanas apakškomisijas sēde