4. Saeimas deputātu saraksts

Florians Ankipans
Dāvids Apinis
Kristaps Bahmanis
Jānis Balodis
Vinca Barkāns
Voldemārs Bastjānis
Kārlis Beldavs
Fricis Bergs
Austris Bērziņš
Jēkabs Bērziņš
Jānis Birznieks
Miķelis Bite
Ādolfs Bļodnieks
Jānis Breikšs
Aloizijs Budže
Ansis Buševics
Hugo Celmiņš
Jūlijs Celms
Fēlikss Cielēns
Arnolds Deglavs
Kārlis Dēķens
Alfrēds Dinbergs
Morduhs Dubins
Roberts Dukurs
Jānis Dzelzīte
Eduards Dzelzītis
Hugo Dzelzītis
Antons Dzenis
Arkādijs Eglītis
Kristaps Eliass
Ernests Erhards
Alberts Erniņš
Vilhelms Firkss
Alfrēds Frišmanis
Alfrēds Gailītis
Eduards Grantskalns
Oskars Gulbis
Vilis Gulbis
Jons Hāns
Oskars Jankus
Leonīds Jeršovs 
Staņislavs Jubuls
Antons Jukšinskis
Pēteris Juraševskis
Meletijs Kallistratovs
Bruno Kalniņš
Pauls Kalniņš
Jānis Kauliņš
Hermanis Kaupiņš
Karls Kellers
Kārlis Kiršteins
Jānis Korņiļjevs
Jēkabs Kukainis
Linards Laicens
Eduards Laimiņš 
Frīdis Landovskis
Vladislavs Lapinskis
Rūdolfs Lapiņš
Pēteris Leikarts
Pauls Lejiņš
Jānis Lejiņš-Leja
Klāvs Lorencs 
Augusts Lūkins
Augusts Matisons
Fricis Menders
Jānis Mežaraups
Konstantins Mežulis 
Ernests Miezis
Gotfrīds Mīlbergs
Izidors Muižnieks
Markus Nuroks
Kārlis Oliņa
Lukass Ozoliņš
Juris Pabērzs
Alfons Pastors
Kārlis Pauļuks
Timofejs Pavlovskis
Andrejs Petrevics
Berta Pīpiņa 
Jānis Pommers
Voldemārs Pusulls
Eduards Radziņš
Antons Rancāns
Jezups Rancāns
Evalds Rimbenieks 
Miķelis Rozentāls
Vladislavs Rubulis
Ansis Rudevics
Pēteris Rūtiņš
Visvaldis Sanders
Jānis Sarkanbārdis
Kārlis Skalbe
Marģers Skujenieks
Ādolfs Stūre
Emīls Sudmalis
Lotars Šēlers
Pauls Šīmanis
Valdis Šļakans
Leontijs Špoļanskis
Helmuts Štegmanis
Jānis Šterns
Jānis Teriņš
Jezups Trasuns
Sergejs Trofimovs
Kārlis Ulmanis
Pēteris Ulpe
Andrejs Vaivods
Andrejs Veckalns
Jānis Veržbickis
Verners Vestermanis
Jānis Vinters
Jānis Višņa
Simons Vitenbergs
Andrejs Zaķis
Pēteris Zālīte
Pēteris Zeibolts
Gustavs Zemgals

 

Sagatavojusi I. Pujāte

Šī vietne izmanto sīkfailus no Google, lai sniegtu pakalpojumus un analizētu datplūsmu. Lai varētu atskaņot video, Jums jāsniedz piekrišana.

Otrdien, 28.septembrī
08:30  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas sēde
08:30  Saeimas Dzimuma līdztiesības, reproduktīvās veselības un veselīgas seksualitātes veicināšanas deputātu grupas vadītājas Andas Čakšas tikšanās ar Ukrainas pašvaldību pārstāvēm
08:40  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Vides un klimata apakškomisijas sēde
09:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas E-pārvaldības apakškomisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Pašvaldību sistēmas pilnveidošanas apakškomisijas sēde
14:30  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas Latgales apakškomisijas sēde