6. Saeimas sēžu stenogrammas

Alfabētiski tematiskais satura rādītājs

 

1998. gads

Janvāris 15 22 29                
Februāris 5 12 19 19a 26            
Marts 4 5 11 12 19 26 26a        
Aprīlis 1 2 22 23 29 30 30a        
Maijs 4 6 7 11 13 14 18 20 21 27 28
Jūnijs 4 8 10 11 15 16 17 18 19 22  
Augusts 20 25 27                
Septembris 3 10 17 24 28            
Oktobris 7 8 14 15 16 21 21a 22 29    
Novembris 2                    

 

1997. gads

Janvāris 16 23 29 30        
Februāris 5 6 6a 10 13 17 20 27
Marts 6 6a 10 13 20 24 25  
Aprīlis 10 17 24          
Maijs 1 7 8 15 21 22 28 29
Jūnijs 4 5 11 12 18 19    
Augusts 7 28            
Septembris 3 4 10 11 18 25    
Oktobris 1 2 10 16 23 30    
Novembris 5 6 13 18 20 27    
Decembris 4 4 11 11 18      

 

1996. gads

Janvāris 11 18 24 25            
Februāris 1 8 15 22 28 29        
Marts 6 7 14 20 21 28        
Aprīlis 11 18 24 25            
Maijs 2 4 6 9 16 23 30      
Jūnijs 5 6 12 13 14 17 18      
Jūlijs 8                  
Augusts 8 19 22 28 29          
Septembris 5 9 12 18 19 26        
Oktobris 3 7 10 17 24 28 31      
Novembris 6 7 13 14 18 21 21a 25 28  
Decembris 4 5 6 10 11 12 17 18 19 27

 

1995. gads

Novembris 07 09 16 18 23 30
Decembris 07 14 21      

Šī vietne izmanto sīkfailus no Google, lai sniegtu pakalpojumus un analizētu datplūsmu. Lai varētu atskaņot video, Jums jāsniedz piekrišana.

Otrdien, 28.septembrī
08:30  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas sēde
08:30  Saeimas Dzimuma līdztiesības, reproduktīvās veselības un veselīgas seksualitātes veicināšanas deputātu grupas vadītājas Andas Čakšas tikšanās ar Ukrainas pašvaldību pārstāvēm
08:40  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Vides un klimata apakškomisijas sēde
09:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas E-pārvaldības apakškomisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Pašvaldību sistēmas pilnveidošanas apakškomisijas sēde
14:30  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas Latgales apakškomisijas sēde