Koordinatori sadarbībai ar pilsonisko sabiedrību

Saeimas komisijas Koordinatori Telefons E-pasts
Ārlietu komisija Anita Ābola 67087377 arlietu.komisija@saeima.lv
Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija Gita Strautiņa 67087319 budzeta.komisija@saeima.lv
Juridiskā komisija Evija Raiskuma 67087182 juridiska.komisija@saeima.lv
Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija Inita Auziņa 67087029 cilvektiesibu.komisija@saeima.lv
Izglītības, kultūras un zinātnes komisija Lāsma Švirksta 67087249 izglitibas.kulturas.komisija@saeima.lv
Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija Ieva Barvika 67087253 aizsardzibas.komisija@saeima.lv
Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija Kristīne Vītola 67087256 pasvaldibas.komisija@saeima.lv
Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija Andris Capāns 67087305 tautsaimniecibas.komisija@saeima.lv
Sociālo un darba lietu komisija Anželika Bruže 67087320 sociala.komisija@saeima.lv
Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija Līva Tammama 67087475 mandatu.komisija@saeima.lv
Pieprasījumu komisija Ziedīte Preimane 67087252 pieprasijumu.komisija@saeima.lv
Publisko izdevumu un revīzijas komisija Zane Zēberga 67087362 revizijas.komisija@saeima.lv
Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisija Jānis Cauņa 67087216 saliedetibas.komisija@saeima.lv
Eiropas lietu komisija Solvita Purva 67087324 eiropas.komisija@saeima.lv
Ilgtspējīgas attīstības komisija Ilze Bolšteina 67087270 ilgtspejigas.attistibas.komisija@saeima.lv
Trešdien, 24.aprīlī
09:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
09:00  Eiropas lietu komisijas sēde
10:00  Ārlietu komisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
10:15  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
12:00  Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
12:00  Nacionālās drošības komisijas sēde
12:00  Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:15  Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētāja Riharda Kola tiksānās ar Ukrainas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Anatolii Kutsevol
14:30  Saeimas deputāta Jāņa Patmalnieka tikšanās ar Nīderlandes Karalistes ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Latvijas Republikā V.E. Claudia Magdalena Njoo Pieterse
15:30  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas Mediju politikas apakškomisijas sēde