Saeimas priekšsēdētāja vizītē Polijā diskutēs par Ukrainas bēgļu krīzes risinājumiem

(20.04.2022.)

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece līdz 21.aprīlim uzturēsies darba vizītē Polijā. I.Mūrniece kopā ar citu Eiropas Savienības (ES) valstu parlamentu priekšsēdētājām iepazīsies ar aktuālo situāciju Ukrainas bēgļu uzņemšanā Polijā un spriedīs par ciešāku starpvalstu koordināciju kara skarto cilvēku atbalstam.

Parlamentu spīkeru – sieviešu - vizīte Polijā rīkota, solidarizējoties ar Ukrainas sievietēm, kuras spiestas bēgt no kara postītās dzimtenes.

I.Mūrniece kopā ar citu valstu parlamentu spīkerēm apmeklēs Polijas–Ukrainas robežu un bēgļu uzņemšanas punktu Ukrainas pierobežā. Savukārt Varšavā paredzēts humānās palīdzības centra apmeklējums, kā arī parlamentu priekšsēdētāju diskusija par pārstāvēto valstu līdz šim sniegto atbalstu Ukrainas bēgļiem un nepieciešamo rīcību, lai pilnveidotu palīdzības sniegšanas koordināciju starp ES valstīm.

I.Mūrniece Poliju apmeklēs pēc Polijas Republikas parlamenta Apakšpalātas priekšsēdētājas Elžbetas Vitekas (Elżbieta Witek) uzaicinājuma.

 

Saeimas Preses dienests

Ceturtdien, 13.jūnijā
08:20  Juridiskās komisijas sēde
09:00  Saeimas 2024.gada 13.jūnija ārkārtas sēde
10:30  Pateicības brīdis Saeimas kapelā kalpojošajiem mācītājiem
12:45  Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētāja Riharda Kola tikšanās ar Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotās Karalistes ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Paul Brummell 
16:45  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
17:00  2024.gada 13.jūnija atbilžu sniegšana uz deputātu jautājumiem
17:05  Saeimas Prezidija un Frakciju padomes sēde