Saeimas priekšsēdētāja dodas darba vizītē uz ASV

(28.02.2020.)

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece no 29.februāra līdz 6.martam darba vizītē apmeklēs Amerikas Savienotās Valstis (ASV), kur kopā ar Lietuvas, Igaunijas un Polijas parlamentāriešiem plānotas vairākas tikšanās ASV Kongresā.

I.Mūrniece kopā ar Lietuvas Republikas Seima priekšsēdētāju Viktoru Pranckieti (Viktoras Pranckietis), Polijas Republikas Seima maršali Elžbetu Viteku (Elżbieta Witek), Igaunijas–ASV parlamentārās sadarbības grupas vadītāju Andresu Sutu (Andres Sutt) tiksies ar ASV Kongresa Pārstāvju palātas spīkeri Nensiju Pelosi (Nency Pelosi).

Tāpat paredzēta tikšanās ar ASV Kongresa Pārstāvju palātas sadarbības grupas ar Baltijas valstīm līdzpriekšsēdētājiem – kongresmeņiem Džonu Šimkusu (John Shimkus) un Ādamu Šifu (Adam Schiff), kā arī citiem ASV parlamentāriešiem.  

Vizītes ietvaros Saeimas priekšsēdētāja tiksies arī ar Latvijas diasporas pārstāvjiem draudzes namā Rokvillē.

Kopā ar Saeimas priekšsēdētāju vizītē uz ASV dosies arī Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētāja biedrs Ojārs Ēriks Kalniņš.

 

Saeimas Preses dienests

Piektdien, 3.decembrī
08:30  Eiropas lietu komisijas sēde
10:30  Administratīvi teritoriālās reformas komisijas sēde
11:00  Saeimas deputātu grupas sadarbības veicināšanai ar Ungārijas parlamentu attālināta tikšanās ar Ungārijas Tieslietu ministrijas valsts sekretāru Eiropas lietās Oszkár Ökrös
12:30  Saeimas sekretāra biedres Ineses Voikas tikšanās ar Korejas Tautas Demokrātiskās Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Ri Won Guk