Ināra Mūrniece sarunā ar jauno Turcijas vēstnieci uzsver sadarbību drošības jomā

(04.09.2018.)
VideoGalerija

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece otrdien, 4.septembrī, iepazīšanās vizītē tiekoties ar Turcijas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Latvijas Republikā Gilsunu Erkulu (Gülsun Erkul), aicināja turpināt sadarbību drošības jomā. Turcija ir Latvijai būtisks partneris NATO, un tikai kopīgiem spēkiem mēs varam stāties pretim mūsdienu izaicinājumiem.

I.Mūrniece ar vēstnieci pārrunāja abu valstu ekonomiskās sadarbības stiprināšanas iespējas un sadarbību kultūras jomā. Vēstniece atzīmēja Latvijas tūristu lielo interesi par Turciju un teica, ka tūristu skaitam vēl ir potenciāls pieaugt. Saeimas priekšsēdētāja atzinīgi vērtēja avioreisa Stambula-Rīga pienesumu tūrisma jomā.

Tāpat I.Mūrniece un G.Erkula apsprieda arī Turcijas un Eiropas Savienības (ES) sadarbības jautājumus. Saeimas priekšsēdētāja uzsvēra, ka Turcija ir nozīmīgs partneris cīņā pret starptautisko terorismu un Latvija atbalsta pastiprinātu sadarbību starp ES un Turciju pretterorisma jautājumos.

 

Foto: https://www.flickr.com/photos/saeima/albums/72157699362525781
Izmantošanas noteikumi: https://www.saeima.lv/lv/autortiesibas

Saeimas Preses dienests


Otrdien, 29.novembrī
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:00  Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētāja Riharda Kola tikšanās ar Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) ģenerālsekretāra vietnieku Ulrik Vestergaard Knudsen