Noskaidroti fotokonkursa “Brīvība. Neatkarība. Demokrātija” uzvarētāji

(31.10.2022.)

Noslēdzies fotokonkurss jauniešiem “Brīvība. Neatkarība. Demokrātija”, un noskaidroti 12 labākie no konkursam iesūtītajiem darbiem.

Konkursā uzvarējušo fotogrāfiju autori ir Annija Balčūne, Jūlija Kasecka, Martins Levuškāns, Līga Gredzena, Laura Skrūskopa, Sandra Kirilova, Edgars Ancītis, Dinija Daugule, Laura Kristīne Anšance. Diviem konkursa dalībniekiem - Martai Paulai Brolītei un Arturam Pīlācim – plānots pasniegt īpašas žūrijas balvas.

Konkurss rīkots, atzīmējot Saeimas simtgadi un gatavojoties Lāčplēša dienai. Lai piedalītos konkursā, jauniešiem pašu uzņemtās fotogrāfijās bija jāatveido pamatvērtības – brīvība, neatkarība, demokrātija – kā daļa no savas un mūsu valsts dzīves.

Konkursa uzvarētāju darbi tiks iekļauti izstādē, kuru plānots svinīgi atklāt Saeimas namā 10.novembrī. Konkursa uzvarētājiem būs iespēja apmeklēt Saeimas namu un Nacionālo bruņoto spēku Jūras spēku Patruļkuģu eskadru.

Uzvarētāju fotogrāfijas tiks publicētas Saeimas, Nacionālo bruņoto spēku, Zemessardzes un Jaunsardzes centra tīmekļa vietnēs un sociālajos tīklos.

Fotokonkursu organizē Saeima. To rīko Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, Jaunsardzes centru un muzeju “Jāņa Čakstes māja”.

 

Konkursa uzvarētāju darbi: https://www.flickr.com/photos/saeima/albums/72177720303302821
Foto no izvērtēšanas komisijas sēdes: https://www.flickr.com/photos/saeima/albums/72177720303184231
Izmantošanas noteikumi: https://www.saeima.lv/lv/autortiesibas

 

Saeimas Preses dienests

Sestdien, 15.jūnijā