Saeimas Prezidijs
Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces
biroja vadītāja Guntra Riņķe
67 087 118
Guntra.Rinke@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces
sekretāre-palīdze Kristīne Raščevska
67 087 111
Kristine.Rascevska@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces
ārlietu padomniece Gunta Pastore
67 087 310
Gunta.Pastore@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces
padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Dace Balode
67 087 489
Dace.Balode@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces
juridiskā padomniece Ina Kļaviņa
67 087 468
Ina.Klavina@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas biedra
Gundara Daudzes
biroja vadītāja Dace Treimane-Freimane
67 087 116
Dace.Treimane@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas biedres
Ineses Lībiņas-Egneres
biroja vadītāja Madara Černauska
67 087 397
Madara.Cernauska@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas biedres
Ineses Lībiņas-Egneres
biroja konsultante Ieva Zēberga
67 087 472
Ieva.Zeberga@saeima.lv
Saeimas Prezidija ārlietu padomniece
Ligita Davidova
67 087 309
Ligita.Davidova@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas biedra Andreja Klementjeva
biroja vadītāja Maija Titava
67 087 114
Maija.Titava@saeima.lv
Saeimas sekretāra Gunāra Kūtra
biroja vadītāja Ineta Stabulniece
67 087 163
Ineta.Stabulniece@saeima.lv

Saeimas frakcijas
Frakcija SASKAŅA
vecākā konsultante Inese Šnepsta
67 087 239
saskana@saeima.lv
Frakcija VIENOTĪBA
vecākā konsultante Laila Timrota
67 087 223
vienotiba@saeima.lv
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija
vecākā konsultante Dzintra Kusiņa
67 087 454
zzs@saeima.lv
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!" – "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija
vecākā konsultante Lolita Ēdolfa
67 087 268
nacionala.apvieniba@saeima.lv
Latvijas Reģionu apvienības frakcija
vecākais konsultants Valdis Verners
67 087 292
lra@saeima.lv
Frakcija "No sirds Latvijai"
vecākā konsultante Dace Nulle
67 087 447
nosirdslatvijai@saeima.lv

Saeimas komisijas
Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija
vecākā konsultante Ieva Barvika
67 087 253
aizsardzibas.komisija@saeima.lv
Ārlietu komisija
vecākā konsultante Anita Ābola
67 087 315
arlietu.komisija@saeima.lv
Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija
vecākā konsultante Gita Strautiņa
67 087 319
budzeta.komisija@saeima.lv  
Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija
vecākā konsultante Kristīne Hincenberga
67 087 271
cilvektiesibu.komisija@saeima.lv
Eiropas lietu komisija
vecākais konsultants Solvita Gailiša
67 087 339
eiropas.komisija@saeima.lv
Ilgtspējīgas attīstības komisija
vecākais konsultants Krišjānis Bušs
67 087 270
ilgtspejigas.attistibas.komisija@saeima.lv
Izglītības, kultūras un zinātnes komisija
vecākā konsultante Sandra Lezdiņa
67 087 277
izglitibas.kulturas.komisija@saeima.lv
Juridiskā komisija
vecākā konsultante Evija Bērziņa
67 087 152
juridiska.komisija@saeima.lv
Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija
konsultante Ksenija Ņeženkina
67 087 418
mandatu.komisija@saeima.lv
Nacionālās drošības komisija
vecākā konsultante Sandra Bumbiere
67 087 251
drosibas.komisija@saeima.lv
Pieprasījumu komisija
konsultante Ziedīte Preimane
67 087 252
pieprasijumu.komisija@saeima.lv
Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisija
konsultants Jānis Cauņa
67 087 216
saliedetibas.komisija@saeima.lv
Publisko izdevumu un revīzijas komisija
vecākais konsultansts Māris Zelčs
67 087 351
revizijas.komisija@saeima.lv
Sociālo un darba lietu komisija
vecākā konsultante Anželika Bruže
67 087 320
sociala.komisija@saeima.lv
Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija
vecākais konsultants Andris Capāns
67 087 305
tautsaimniecibas.komisija@saeima.lv  
Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija
vecākā konsultante Kristīne Vītola
67 087 267
pasvaldibas.komisija@saeima.lv
 
Juridiskais birojs
vadītāja Dina Meistere
67 087 193
Dina.Meistere@saeima.lv
Starpparlamentu attiecību birojs
vadītāja Sandra Paura
67 087 364
Sandra.Paura@saeima.lv
Sabiedrisko attiecību birojs
vadītāja Lelde Rāfelde
67 087 218
Lelde.Rafelde@saeima.lv
Saeimas drošības birojs
67 087 407

Saeimas Administrācija
Ģenerālsekretāre Karina Pētersone 67087191
Karina.Petersone@saeima.lv
Kancelejas direktors Māris Steins 67 087 122
Maris.Steins@saeima.lv
Izpilddirektors Valdis Ziemelis 67 087 132
Valdis.Ziemelis@saeima.lv
Personāla nodaļa
vadītāja Māra Jurevska
67 087 217
Mara.Jurevska@saeima.lv
Dokumentu nodaļa
vadītāja Aija Vintere
67 087 164
Aija.Vintere@saeima.lv
Stenogrammu nodaļa
vadītāja Irēna Strelča
67 087 144
Irena.Strelca@saeima.lv
Informācijas nodaļa
vadītāja Anita Dūdiņa
67 087 157
Anita.Dudina@saeima.lv
Tehnikas nodaļa
vadītājs Guntis Stungrevics
67 087 196
Guntis.Stungrevics@saeima.lv
Finanšu nodaļa
vadītāja Vija Kancāne
67 087 162
Vija.Kancane@saeima.lv
Protokola nodaļas
vadītājs Zigmārs Gratkovskis
67 087 311
Zigmars.Gratkovskis@saeima.lv
Publisko iepirkumu un juridiskā atbalsta nodaļa
vadītāja  Kristīne Segliņa
67 087 491
Kristine.Seglina@saeima.lv
Ekspluatācijas nodaļa
vadītājs Ivars Soms
67 087 382
Ivars.Soms@saeima.lv
Piektdien, 24.februārī
09:00  Eiropas lietu komisijas sēde