Deputātu saraksts, kuri balsoja par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu

Juris Aizezers Aivars Endziņš Kārlis Liepiņš
Skaidrīte Albertiņa Teodors Eniņš Andris Līgotnis
Leonīds Alksnis Ivars Ēlerts Jānis Lucāns
Georgs Andrejevs Andris Felss Alfrēds Mačtams
Andris Apinītis Jānis Freimanis Ruta Marjaša
Romāns Apsītis Pēteris Gabrānovs Sarmis Mednis
Mārtiņš Arnītis Jānis Gavars Igors Movels
Dzintars Ābiķis Imants Geidāns Visvaldis Mucenieks
Oļegs Batarevskis Ilmārs Geige Linards Muciņš
Alberts Bels Ivars Godmanis Indulis Ozols
Normunds Beļskis Anatolijs Gorbunovs Andrejs Panteļējevs
Eduards Berklavs Aleksejs Grigorjevs Andris Plotnieks
Indulis Bērziņš Guntis Grūbe Gunārs Preinbergs
Mārtiņš Bērziņš Andris Grūtups Arturs Punovskis
Andris Bērziņš Jānis Gulbis Andris Puzo
Arnolds Bērzs Dainis Īvāns Stefans Rāzna
Jānis Biezais Agris Jaunkļaviņš Rolands Repša
Valdis Biķis Tālavs Jundzis Einars Repše
Valdis Birkavs Egils Einārs Jurševics Rolands Rikards
Jānis Blaževičs Viktors Kalnbērzs Broņislavs Salītis
Ojārs Blumbergs Imants Kalniņš Antons Seiksts
Juris Bojārs Juris Karlsons Anna Seile
Vilnis Edvīns Bresis Marija Kārkla Vilis Seleckis
Ivars Briedis Ojārs Kehris Ivars Silārs
Ilma Briņķe Edvīns Kide Pēteris Simsons
Māris Budovskis Jānis Kinna Ludis Skosta
Emerita Buķele Aleksandrs Kiršteins Druvis Skulte
Antons Buls Gunārs Klindžāns Mihails Stepičevs
Ivars Caune Artūrs Kodoliņš Voldemārs Strīķis
Ints Cālītis Pēteris Koroševskis Jānis Škapars
Juris Celmiņš Odisejs Kostanda Kazimirs Šļakota
Juris Cibulis Ita Kozakeviča Kazimirs Špoģis
Einars Cilinskis Atis Kramiņš Valdis Šteins
Mārcis Cīrulis Ivars Krastiņš Andris Teikmanis
Ivans Cupruns Edmunds Krastiņš Ludvigs Teteris
Velta Čebotarenoka Andrejs Krastiņš Andris Tomašūns
Alfreds Čepānis Ģirts Kristovskis Arvīds Ulme
Raits Černajs Pēteris Krūgaļaužs Ārijs Ūdris
Imants Daudišs Ģirts Krūmiņš Jānis Vaivads
Jānis Dinevičs Raimonds Krūmiņš Dainis Vanags
Juris Dobelis Jānis Krūmiņš Mavriks Vulfsons
Vladilens Dozorcevs Jānis Lagzdiņš Jevgēnijs Zaščerinskis
Vilnis Eglājs Pēteris Laķis Valentīna Zeile
Vladimirs Einiņš Aleksandrs Lange Brigita Zeltkalne
Indulis Emsis Pēteris Lazda Ziedonis Ziediņš
Jānis Endele Aivars Lembergs Imants Ziedonis
Otrdien, 17.oktobrī
08:30  Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas sēde
09:15  Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisijas priekšsēdētājas Laimdotas Straujumas tikšanās ar Bosnijas un Hercegovinas valsts pārvaldes darbinieku delegāciju
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Valstiskās audzināšanas un jaunatnes lietu apakškomisijas sēde
12:00  Saeimas Eiropas lietu komisijas priekšsēdētājas Lolitas Čigānes tikšanās ar Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotās Karalistes ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Keith Shannon
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas sēde
13:00  Sociālo un darba lietu komisijas Sabiedrības veselības apakškomisijas sēde