Izmeklēšanas komisijas 5. Saeimā

Parlamentārās izmeklēšanas komisija Totalitāro režīmu noziegumu izmeklēšanas komisijas un Totalitārisma seku dokumentēšanas centra darbības izmeklēšanai
(no 07.07.1993 līdz 29.07.1993.)

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Lainis Kamaldiņš

No 07.07.1993.līdz 29.07.1993.

 priekšsēdētājs

Māris Budovskis

No 07.07.1993.līdz 29.07.1993.

 

Oskars Grīgs

No 07.07.1993.līdz 29.07.1993.

 

Kārlis Leiškalns

No 07.07.1993.līdz 29.07.1993.

 

Jānis Straume

No 07.07.1993.līdz 29.07.1993.

 


Parlamentārās izmeklēšanas komisija, lai noskaidrotu valsts budžeta izlietojumu, ārvalstu kredītu un humānās palīdzības izmantošanu, valsts īpašumu pārvaldīšanu un privatizācijas gaitu, okupācijas armijas, PSKP un VDK īpašumu pārņemšanu, valsts augstāko amatpersonu rīcību 1991. gada janvārī un augustā, to ārpolitisko darbību Latvijas valsts vārdā un citus svarīgus jautājumus
(Augstākās padomes un Ministru padomes darbības izmeklēšanas komisija)
(no 13.07.1993. līdz 08.09.1994.)

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Roberts Milbergs

No 13.07.1993.līdz 14.07.1993. 
No 14.07.1993.līdz 27.04.1994.


priekšsēdētājs

Igors Bukovskis

No 13.07.1993.līdz 14.07.1993. 
No 14.07.1993.līdz 08.09.1994.


priekšsēdētāja biedrs

Odisejs Kostanda

No 13.07.1993.līdz 14.07.1993. 
No 14.07.1993.līdz 08.09.1994.


sekretārs

Martijans Bekasovs

No 13.07.1993.līdz 08.09.1994.

 

Pēteris Elferts

No 13.07.1993.līdz 08.09.1994.

 

Uldis Lakševics

No 13.07.1993.līdz 08.09.1994.

 

Kārlis Leiškalns

No 13.07.1993.līdz 08.09.1994.

 

Voldemārs Novakšānovs

No 13.07.1993.līdz 10.02.1994.

 

Jānis Kokins

No 10.02.1994.līdz 08.09.1994.

 


Parlamentārās izmeklēšanas komisija 1992. gadā Latvijas Republikas lauksaimniecības stabilizācijai un attīstībai piešķirto valdības garantēto kredītu saņemšanas un izmantošanas likumības un lietderības izvērtēšanai
(no 27.10.1994. līdz 21.09.1995.)

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Juris Janeks

No 27.10.1994.līdz 31.10.1994. 
No 31.10.1994.līdz 31.01.1995. 
No 31.01.1995.līdz 02.02.1995.


priekšsēdētājs

Lainis Kamaldiņš

No 27.10.1994.līdz 31.10.1994. 
No 31.10.1994.līdz 31.01.1995.
No 31.01.1995.līdz 02.05.1995.
No 02.05.1995.līdz 08.05.1995.

priekšsēdētāja biedrs
priekšsēdētājs

Oskars Grīgs

No 27.10.1994.līdz 02.05.1995. 
No 02.05.1995.līdz 21.09.1995.


priekšsēdētājs

Viesturs Pauls Karnups

No 27.10.1994.līdz 31.10.1994. 
No 31.10.1994.līdz 21.09.1995.


sekretārs

Aleksandrs Bartaševičs

No 27.10.1994.līdz 21.09.1995.

 

Alfreds Čepānis

No 27.10.1994.līdz 21.09.1995.

 

Māris Grīnblats

No 27.10.1994.līdz 21.09.1995.

 

Raimonds Jonītis

No 27.10.1994.līdz 21.09.1995.

 

Imants Kalniņš

No 27.10.1994.līdz 21.09.1995.

 

Uldis Lakševics

No 27.10.1994.līdz 21.09.1995.

 

Kārlis Jurkovskis

No 23.02.1995.līdz 21.09.1995.

 


Parlamentārās izmeklēšanas komisija SIA "Lattelekom" izveidošanas un darbības izvērtēšanai
(no 22.12.1994. līdz 21.09.1995.)

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Jānis Bordāns

No 19.01.1995.līdz 23.01.1995. 
No 23.01.1995.līdz 21.09.1995. 


priekšsēdētājs

Gundars Bērziņš

No 19.01.1995.līdz 23.01.1995. 
No 23.01.1995.līdz 16.03.1995. 


sekretārs 

Mārtiņš Ādams Kalniņš

No 16.03.1995.līdz 20.03.1995.
No 20.03.1995.līdz 21.09.1995.


sekretārs

Martijans Bekasovs

No 19.01.1995.līdz 21.09.1995.

 

Ilmārs Dāliņš

No 19.01.1995.līdz 21.09.1995.

 

Ilga Grava (Kreituse)

No 19.01.1995.līdz 21.09.1995.

 

Jānis Lucāns

No 19.01.1995.līdz 21.09.1995.

 

Anta Rugāte

No 19.01.1995.līdz 21.09.1995.

 

Pēteris Tabūns

No 19.01.1995.līdz 21.09.1995.

 

Jānis Urbanovičs

No 19.01.1995.līdz 21.09.1995.

 


Parlamentārās izmeklēšanas komisija par finansu krīzi komercbankās un valsts finansu sistēmas stabilitāti
(no 16.02.1995. līdz 26.10.1995.)

Vārds, uzvārds

Darbības laiks

Amats

Vilis Krištopans

No 23.02.1995.līdz 26.10.1995.

priekšsēdētājs

Viesturs Pauls Karnups

No 23.02.1995.līdz 26.10.1995.

sekretārs

Māris Grīnblats

No 23 .02.1995.līdz 26.10.1995.

 

Kārlis Jurkovskis

No 23 .02.1995.līdz 26.10.1995.

 

Ojārs Kehris

No 23.02.1995.līdz 26.10.1995.

 

Andrejs Krastiņš

No 23.02.1995.līdz 26.10.1995.

 

Aija Poča

No 23.02.1995.līdz 26.10.1995.

 

Lappusi  sagatavojusi Informācijas nodaļa, izmantojot datu bāzi par deputātu darbību 5.Saeimā

Piektdien, 20.oktobrī
09:45  Eiropas Padomes Parlamentārās Asamblejas (EPPA) Eiropas Cilvēktiesību tiesas tiesnešu ievēlēšanas komitejas sēde Saeimā
11:20  Saeimas priekšsēdētājas V.E. Ināras Mūrnieces tikšanās ar Vjetnamas Sociālistiskās Republikas viceprezidenti V.E. Dang Thi Ngoc