10.Saeimas administrācija

Saeimas Prezidijs
Saeimas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas
biroja vadītāja Gunda Reire
67087118 Gunda.Reire@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas
ārlietu padomnieks Uģis Bambe
67087481 Ugis.Bambe@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas
politiskais padomnieks Edgars Jaunups
67087111 Edgars.Jaunups@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas
sekretāre-palīdze Vineta Danielsone
67087111 Vineta.Danielsone@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas biedra Jāņa Vucāna
biroja vadītāja Dace Treimane-Freimane
67087111 Dace.Treimane@saeima.lv
Saeimas Prezidija
ārlietu padomnieks Āris Vīgants
67087309 Aris.Vigants@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas biedra
Andreja Klementjeva
biroja vadītāja Maija Vorslava
67087114 Maija.Vorslava@saeima.lv
Saeimas sekretāra
Kārļa Šadurska
biroja vadītāja Sandra Grava
67087397 Sandra.Grava@saeima.lv
Saeimas sekretāra biedra
Dzintara Rasnača
biroja vadītāja Ieva Bronko-Pastore
67087163 Ieva.Bronko@saeima.lv

Saeimas frakcijas
Politisko partiju apvienības "Vienotība" frakcija
vecākā konsultante Sanita Stelpe
67087202 vienotiba@saeima.lv
Politisko partiju apvienības "Saskaņas Centrs" frakcija
vecākā konsultante Inese Šnepsta
67087239 Inese.Snepsta@saeima.lv
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija
vecākā konsultante Dzintra Kusiņa
67087454 zzs@saeima.lv
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!–Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija
vecākais konsultants Māris Grīnblats
67087268 nacionala.apvieniba@saeima.lv
Partiju apvienības "Par Labu Latviju" frakcija
vecākā konsultante Anita Borševska
67087222 parlabulatviju@saeima.lv

Saeimas komisijas
Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija
vecākā konsultante Imanta Logina
67087245 aizsardzibas.komisija@saeima.lv
Ārlietu komisija
vecākā konsultante Anita Ābola
67087315 arlietu.komisija@saeima.lv
Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija
vecākā konsultante Gita Strautiņa
67087319 budzeta.komisija@saeima.lv  
Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija
vecākā konsultante Dace Siliņa
67087271 cilvektiesibu.komisija@saeima.lv
Eiropas lietu komisija
vecākais konsultants Ilmārs Solims
67087339 Ilmars.Solims@saeima.lv
Izglītības, kultūras un zinātnes komisija
vecākā konsultante Sandra Lezdiņa
67087277 izglitibas.kulturas.komisija@saeima.lv
Juridiskā komisija
vecākā konsultante Inita Auziņa
67087152 juridiska.komisija@saeima.lv
Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija
konsultante Adrija Rēpele
67087418 mandatu.komisija@saeima.lv
Nacionālās drošības komisija
konsultante Sandra Bumbiere
67087251 drosibas.komisija@saeima.lv
Pieprasījumu komisija
konsultante Ziedīte Preimane
67087252 pieprasijumu.komisija@saeima.lv
Pilsonības likuma izpildes komisija
konsultants Jānis Cauņa
67087216 pilsonības.komisija@saeima.lv
Publisko izdevumu un revīzijas komisija
vecākā konsultante Ilze Džonsone
67087351 revizijas.komisija@saeima.lv
Saimnieciskā komisija
konsultante Inese Silabriede
67087214 saimnieciska.komisija@saeima.lv
Sociālo un darba lietu komisija
vecākā konsultante Anželika Bruže
67087320 sociala.komisija@saeima.lv
Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija
vecākais konsultants Andris Capāns
67087305 tautsaimniecibas.komisija@saeima.lv  
Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija
vecākā konsultante Kristīne Vītola
67087267 pasvaldibas.komisija@saeima.lv
     

Juridiskais birojs
vadītājs Gunārs Kusiņš

67087154 Gunars.Kusins@saeima.lv
Starpparlamentu attiecību birojs
vadītāja Sandra Paura
67087364 Sandra.Paura@saeima.lv
Sabiedrisko attiecību birojs
vadītāja Lelde Rāfelde
67087218 Lelde.Rafelde@saeima.lv

Saeimas Kanceleja
Direktors Māris Steins 67087122 Maris.Steins@saeima.lv
Direktora vietnieks Guntis Beņķis 67087191 Guntis.Benkis@saeima.lv
Direktora vietnieks Valdis Ziemelis 67087132 Valdis.Ziemelis@saeima.lv
Personāla nodaļa
vadītāja Irēna Genca
67087217 Irena.Genca@saeima.lv
Dokumentu nodaļa
vadītāja Aija Vintere
67087164 Aija.Vintere@saeima.lv
Stenogrammu nodaļa
vadītāja Irēna Strelča
67087144 Irena.Strelca@saeima.lv
Informācijas nodaļa
vadītāja Anita Dūdiņa
67087157 Anita.Dudina@saeima.lv
Tehnikas nodaļa
vadītājs Guntis Stungrevics
67087196 Guntis.Stungrevics@saeima.lv
Finanšu nodaļa
vadītāja Vija Kancāne
67087162 Vija.Kancane@saeima.lv
Protokola nodaļa
vadītāja Inese Pētersone
67087311 Inese.Petersone@saeima.lv
Publisko iepirkumu un juridiskā atbalsta nodaļa
Vadītājas p.i. Gunita Gremzde
67087386 Gunita.Gremzde@saeima.lv
Ekspluatācijas nodaļa
vadītājs Juris Lisovskis
67087125 Juris.Lisovskis@saeima.lv
Otrdien, 17.oktobrī
08:30  Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas sēde
09:15  Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisijas priekšsēdētājas Laimdotas Straujumas tikšanās ar Bosnijas un Hercegovinas valsts pārvaldes darbinieku delegāciju
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Valstiskās audzināšanas un jaunatnes lietu apakškomisijas sēde
12:00  Saeimas Eiropas lietu komisijas priekšsēdētājas Lolitas Čigānes tikšanās ar Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotās Karalistes ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Keith Shannon
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas sēde
13:00  Sociālo un darba lietu komisijas Sabiedrības veselības apakškomisijas sēde