Saeimas komanda dāvā uzvaru Latvijas Hokeja federācijas un bijušo Latvijas izlases spēlētāju komandai

(29.04.2023.)
VideoGalerie

Sestdien, 29.aprīlī, Saeimas hokeja komanda draudzības spēlē ar rezultātu 6:14 piekāpās Latvijas Hokeja federācijas un bijušo Latvijas izlases spēlētāju komandai, uzvaru novēlot kā ceļamaizi Latvijas izlasei gaidāmajā pasaules čempionātā hokejā.

Draudzības spēli atklāja Saeimas priekšsēdētājs Edvards Smiltēns un Latvijas Hokeja federācijas prezidents Aigars Kalvītis.

Spēles vērtīgākais spēlētājs – Lauris Dārziņš (Latvijas Hokeja federācija), labākais vārtsargs – Uldis Čalpa (Saeima), labākais aizsargs – Hārdijs Parādnieks (Saeima), labākais uzbrucējs – Patriks Matīss Švinka (Saeima), rezultatīvākais spēlētājs – Artis Ābols (Latvijas Hokeja federācija), savukārt atraktīvākais spēlētājs – Ralfs Bukarts (Latvijas Hokeja federācija).

Saeimas komandas rindās laukumā devās deputāti Kaspars Briškens, Atis Deksnis, Jānis Grasbergs, Arnolds Jātnieks un Lauris Lizbovskis, kā arī bijušie Saeimas deputāti Gaidis Bērziņš un komandas kapteinis Imants Parādnieks. Komandas cīņas sparu stiprināja Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas priekšsēdētājs Dāvis Mārtiņš Daugavietis. Spēlētāju rindās bija arī Saeimas darbinieki, kā arī deputātu un darbinieku ģimenes locekļi.

Savukārt Latvijas Hokeja federācijas un bijušo izlases spēlētāju komandu pārstāvēja komandas kapteinis Lauris Dārziņš, Artis Ābols, Agris Saviels, Jānis Straupe, Rūdolfs Kalvītis, Ēriks Miļuns, Roberts Pļāvējs, Ralfs Bukarts, Toms Broks un vēl citi federācijas pārstāvji.

Saeimas hokeja komanda izveidota 10.Saeimā un kopš 2011.gada aizvadījusi daudzus draudzības mačus, mērojoties spēkiem ar Valsts policijas, Valmieras pilsētas pašvaldības domes, mūziķu un Zemnieku saeimas komandām.

Foto: https://www.flickr.com/photos/saeima/albums/72177720307892463
Izmantošanas noteikumi: http://saeima.lv/lv/autortiesibas

 

Saeimas Preses dienests

Otrdien, 18.jūnijā
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
11:30  Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētāja Ainara Latkovska tikšanās ar Amerikas Savienoto Valstu ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Christopher Robinson
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Visaptverošas valsts aizsardzības apakškomisijas sēde
13:00  Sociālo un darba lietu komisijas Nevienlīdzības mazināšanas apakškomisijas sēde
14:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas Ēnu ekonomikas apkarošanas apakškomisijas sēde
14:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Augstākās izglītības, zinātnes un cilvēkkapitāla apakškomisijas sēde
14:30  Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas un Saeimas deputātu grupas sadarbības veicināšanai ar Vācijas parlamentu deputātu tikšanās ar Vācijas Federatīvās Republikas Mēklenburgas-Priekšpomerānijas federālās zemes Landtāga izglītības komisijas delegāciju
15:00  Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētāja Raimonda Bergmaņa tikšanās ar Amerikas Savienoto Valstu ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Christopher Robinson