Cilvēktiesību komisija uzklausa kandidātus NEPLP locekļa amatam

(10.06.2015.)

Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija trešdien, 10.jūnijā, uzklausīja piecus kandidātus, ko vakantajam Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) locekļa amatam izvirzījušas plašsaziņas līdzekļu, izglītības, kultūras, zinātnes un cilvēktiesību jomas sabiedriskās organizācijas. 

Komisijas sēdē deputāti šodien tikās ar SIA „M.L. Grupa” valdes locekli Daci Ķezberi, žurnāla „Bilance” galveno redaktoru Gunti Rozenbergu, AS „Lauku Avīze” izdevniecības projektu vadītāju, literāro redaktori, žurnālisti Evu Mārtužu, Latvijas Universitātes Filozofijas un socioloģijas institūta pētnieku, kultūras ministres padomnieku sabiedrības integrācijas un mediju politikas jautājumos Mārtiņu Kaprānu un Komunikoloģisko pētījumu centra valdes locekli, Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas lektoru Aleksandru Mirlinu. 

Atbildīgā komisija lēmumu par to, kuru kandidatūru virzīt balsojumam Saeimas sēdē, plāno pieņemt 17.jūnijā, informē Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas priekšsēdētāja Inese Laizāne. 

NEPLP locekli amatā pēc Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas ierosinājuma uz pieciem gadiem apstiprina Saeima. 

Šī gada aprīlī Saeima no NEPLP locekļa amata atbrīvoja Gintu Grūbi, kurš bija iesniedzis atlūgumu.

 

Saeimas Preses dienests

Trešdien, 21.oktobrī
08:30  Eiropas lietu komisijas sēde
09:30  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Ārlietu komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
10:15  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
12:00  Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
12:00  Nacionālās drošības komisijas sēde
12:00  Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde
14:45  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde (turpinājums)
15:30  Administratīvi teritoriālās reformas komisijas sēde (turpinājums)