Saeimas priekšsēdētāja sveiks sabiedrības cieņas balvas „Cicerons” laureātus

(17.12.2014.)

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece ceturtdien, 18.decembrī, piedalīsies sabiedrības cieņas balvas „Cicerons” pasniegšanas ceremonijā un uzrunās klātesošos.

Šogad tiks apbalvoti divi Latvijas zinātnes līderi – Latvijas Universitātes rektors Mārcis Auziņš par ieguldījumu, vadot universitāti, kā arī Latvijas Organiskās sintēzes institūta direktors Ivars Kalviņš par unikālu atklājumu, rodot zāles īpaši ļaundabīga audzēja ārstēšanai. 

Cicerona Goda nosaukumus saņems arī Jaunjelgavas novada domes priekšsēdētājs Guntis Lībeks par Sēlijas identitātes atjaunošanu un izkopšanu, kā arī Latvijas dokumentālā kino režisors un operators Ivars Seleckis par Latvijas vārda nešanu pasaulē.

Cicerona balvu ik gadu pasniedz politiķiem, zinātniekiem un publicistikas praktiķiem par veiksmīgu sabiedrības uzrunu, sociālās saliedēšanas ideju paušanu vietējā, nacionālā, kā arī starptautiskā mērogā.

Cicerona balvas pasniegšanas ceremonija notiks 18.decembrī Latvijas Zinātņu akadēmijā, Akadēmijas laukumā 1, Rīgā. Sākums plkst.13.00.Saeimas Preses dienests

Ceturtdien, 29.oktobrī
09:00  Saeimas 2020. gada 29. oktobra attālinātā ārkārtas sēde
10:30  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
12:30  Ārlietu komisijas sēde
12:30  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
 Saeimas 2020. gada 8. oktobra attālinātās ārkārtas sēdes turpinājums