Saeimā pulcēsies Baltijas valstu parlamentu Ārlietu komisijas

(12.06.2014.)

Saeimā piektdien, 13.jūnijā, pulcēsies triju Baltijas valstu parlamentu Ārlietu komisiju deputāti, lai ikgadējās tikšanās laikā pārrunātu mūsu reģionam būtiskākās ārpolitikas aktualitātes.

„Šīs tikšanās centrālais jautājums neapšaubāmi būs Austrumu partnerības nākotne – kā jāmainās Eiropas Savienības kaimiņu politikai, lai citās Eiropas Savienības pierobežas valstīs mēs nākotnē izvairītos no notikumiem, kādus patlaban piedzīvojam Ukrainā. Runāsim par to, kādi nozīmīgi lēmumi varētu tikt pieņemti Rīgā Austrumu partnerības samitā, kas būs viens no Latvijas prezidentūras centrālajiem notikumiem,” tikšanās darba kārtību iezīmē Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētājs Ojārs Ēriks Kalniņš.

Savu redzējumu par Rīgā gaidāmo Austrumu partnerības samitu Baltijas valstu parlamentāriešiem izklāstīs Latvijas Universitātes asociētā profesore Žaneta Ozoliņa.

Tāpat tikšanās laikā plānots apmainīties ar viedokļiem par Baltijas reģionam būtiskiem drošības, infrastruktūras, enerģētikas un izglītības jautājumiem.

Saeimu 13.jūnijā apmeklēs Igaunijas Rīgikogu Ārlietu komisijas delegācija tās priekšsēdētāja Marko Mihkelsona (Marko Mihkelson) vadībā un Lietuvas Seima delegācija Benedikta Jodkas (Benediktas Juodka) vadībā. 







Saeimas Preses dienests

Trešdien, 21.oktobrī
08:30  Eiropas lietu komisijas sēde
09:30  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Ārlietu komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
10:15  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
12:00  Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
12:00  Nacionālās drošības komisijas sēde
12:00  Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde
14:45  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde (turpinājums)
15:30  Administratīvi teritoriālās reformas komisijas sēde (turpinājums)