Saeimā viesosies Ziemassvētku radošās darbnīcas brīvprātīgie

(12.01.2012.)

Piektdien, 13.janvārī, Saeimā viesosies bērni un jaunieši, kas palīdzējuši Jēkaba ielas Ziemassvētku radošās darbnīcas norisē.

Ar radošās darbnīcas brīvprātīgajiem tiksies Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa un pasniegs pateicības rakstus par viņu brīvprātīgo atbalstu un cilvēkmīlestību, rīkojot radošo darbnīcu un ikdienā nesavtīgi palīdzot līdzcilvēkiem, kuriem atbalsts nepieciešams visvairāk.

„Tieši ar šādu redzējumu par kopīgi veicamu darbu, ar rūpēm par līdzcilvēkiem un nesavtīgu vēlmi darīt labus darbus sabiedrības labā mēs spēsim veidot Latviju par valsti, ar kuru lepoties un kurā katrs tās iedzīvotājs jūtas gaidīts un vajadzīgs,” paužot gandarījumu par bērnu un jauniešu iesaisti Ziemassvētku radošajā darbnīcā, uzsver S.Āboltiņa.

Brīvprātīgie atbalstītāji dosies arī ekskursijā pa Saeimas namu, lai vairāk uzzinātu par parlamenta darbu un deputātu ikdienu, kā arī apskatītu parlamenta vēsturiski krāšņo interjeru.

2011.gada nogalē Jēkaba ielā pie Saeimas nama rīkotajā Ziemassvētku radošajā darbnīcā ikviens bija aicināts piedalīties brīnuma radīšanā. Ziemassvētku melodijām skanot, pašu rokām tika gatavotas mīļas dāvaniņas Latvijas bērniem.

Sadarbībā ar Latvijas Samariešu apvienību Ziemassvētku darbnīcā kopīgi veidotie svētku pārsteigumi - glazētās piparkūkas, kārumu paciņas un izrotātās rūķu cepures - līdz ar daudzām citām Saeimas deputātu un darbinieku sarūpētajām dāvanām tika nogādātas ģimenēm, kas saņem atbalstu projekta „Paēdušai Latvijai” ietvaros.

Ziemassvētku radošā darbnīca pie Saeimas nama notika jau otro gadu. 2010.gada Ziemassvētkos darbnīcā deputāti glazēja piparkūkas un gatavoja filca mantiņas. Kopā ar saziedotajām praktiskajām lietām darbnīcā darinātās svētku dāvaniņas tika nogādātas mazturīgām ģimenēm.

Saeimā viesosies vairāk nekā 40 Ziemassvētku radošās darbnīcas brīvprātīgo – pirmsskolas vecuma bērni, jaunieši un Latvijas Samariešu apvienību pārstāvji. Tikšanās notiks piektdien, 13.decembrī, Saeimas priekšsēdētājas kabinetā plkst.15.00.

Mediju ievērībai:
Foto un video iespēja tikšanās laikā.
Mediju pārstāvju ierašanās līdz plkst.14.55 Dāvanu zālē, Jēkaba ielā 11 (3.stāvā).

 

Saeimas Preses dienests

Otrdien, 20.oktobrī
08:30  Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas sēde
08:30  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Vides un klimata apakškomisijas sēde
09:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
12:10  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju apakškomisijas sēde
12:15  Saeimas priekšsēdētājas V.E. Ināras Mūrnieces tikšanās ar Šveices Konfederācijas Nacionālās padomes prezidenti V.E. Isabelle Moret
13:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Stratēģiskās komunikācijas apakškomisijas sēde
13:00  Sociālo un darba lietu komisijas Sabiedrības veselības apakškomisijas sēde
13:15  Ziedu nolikšanas ceremonija pie Brīvības pieminekļa par godu Šveices Konfederācijas Nacionālās padomes prezidentes V.E. Isabelle Moret oficiālajai vizītei Latvijas Republikā
13:30  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
14:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde (turpinājums)
15:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas Latgales apakškomisijas sēde
15:30  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
18:30  Saeimas priekšsēdētājas V.E. Ināras Mūrnieces rīkotās vakariņas par godu Šveices Konfederācijas Nacionālās padomes prezidentes V.E. Isabelle Moret oficiālajai vizītei Latvijas Republikā