Saeimā izveidota Dabas resursu apakškomisija

(09.12.2010.)

Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija ir izveidojusi Dabas resursu apakškomisiju. Ceturtdien, 9.decembrī, apakškomisijas pirmajā sēdē par tās priekšsēdētāju tik ievēlēts Ingmārs Līdaka (ZZS).

Par Dabas resursu apakškomisijas sekretāru deputāti ievēlēja Eināru Cilinski (VL-TB/LNNK).

Apakškomisijas sastāvā strādās arī deputāti Jānis Ādamsons (SC), Arvils Ašeradens (Vienotība), Silva Bendrāte (Vienotība), Jānis Dombrava (VL-TB/LNNK), Iveta Grigule (ZZS), Klāvs Olšteins (Vienotība), Igors Pimenovs (SC), Dmitrijs Rodionovs (SC), Uģis Rotbergs (Vienotība), Guntis Rozītis (ZZS), Artūrs Rubiks (SC), Aleksandrs Sakovskis (SC), Laimis Šāvējs (ZZS), Staņislavs Šķesters (ZZS), Jānis Tutins (SC), Dzintars Zaķis (Vienotība) un Edgars Zalāns (PLL).

Dabas resursu apakškomisija izveidota, lai nodrošinātu parlamentāro uzraudzību pār nozarēm, kas saistītas ar dabas resursu ilgtspējīgu izmantošanu, strukturālo reformu norisi tajās, kā arī valsts budžeta līdzekļu un Eiropas Savienības struktūrfondu racionālu izlietojumu.

Apakškomisijas kompetencē būs vides aizsardzības politikas īstenošana, dabas resursu ilgtspējīga izmantošana, zemes un meža ilgtspējīga apsaimniekošana, kā arī ilgtspējīga energoresursu ražošana un izmantošana, palielinot Latvijas enerģētisko neatkarību.

 


Saeimas Preses dienests

Ceturtdien, 29.oktobrī
09:00  Saeimas 2020. gada 29. oktobra attālinātā ārkārtas sēde
10:30  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
12:30  Ārlietu komisijas sēde
12:30  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
 Saeimas 2020. gada 8. oktobra attālinātās ārkārtas sēdes turpinājums