Saeimas Aizsardzības komisija tiekas ar Polijas aizsardzības ministru

(10.09.2010.)

Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs Juris Dalbiņš un komisijas deputāti piektdien, 10.septembrī, tikās ar Polijas Republikas aizsardzības ministru Bogdanu Klihu (Bogdan Klich).

Latvijas un Polijas sadarbību militārajā jomā puses raksturoja kā lielisku. „Mūsu līdzšinējā divpusējā sadarbība aizsardzībā, kā arī sadarbība NATO ietvaros veidojusies ļoti sekmīgi,” sacīja J.Dalbiņš. „Latvija īpaši atvērta militārajai sadarbībai starp Poliju un trim Baltijas valstīm, jo mums visiem ir līdzīga vēsturiskā pieredze, kā arī kopīgas drošības politikas intereses šajā reģionā.” Komisijas priekšsēdētājs arī pateicās par Polijas dalību Baltijas valstu gaisa telpas kontrolē.

Latvijas un Polijas sadarbības sekmīgo veidošanos akcentēja arī B.Klihs, atzīstot, ka reti ar kuru valsti Polijai izveidojusies tik cieša sadarbība aizsardzības jautājumos kā ar Latviju.

Tikšanās laikā tāpat pārrunāti lielākie NATO nākotnes izaicinājumi un NATO stratēģiskās koncepcijas pieņemšanas gaita, kā arī Ziemeļatlantijas līguma 5.paragrāfa nozīme. 


Saeimas Preses dienests

Ceturtdien, 29.oktobrī
09:00  Saeimas 2020. gada 29. oktobra attālinātā ārkārtas sēde
10:30  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
12:30  Ārlietu komisijas sēde
12:30  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
 Saeimas 2020. gada 8. oktobra attālinātās ārkārtas sēdes turpinājums