Aicinām pieteikties Saeimas 4.maija svinīgās sēdes atspoguļošanai

(20.04.2010.)

2010.gada 4.maijā Latvijas Nacionālajā operā plkst.12.00 notiks Saeimas svinīgā sēde, kas veltīta Latvijas Republikas Satversmes sapulces sasaukšanas 90.gadadienai un Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas deklarācijas pasludināšanas 20.gadadienai.

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem svinīgās sēdes norises laikā tiks nodrošināta foto un video iespēja. Ņemot vērā ierobežoto vietu skaitu, no katra medija sēdes atspoguļošanai aicinām pieteikt ne vairāk kā vienu fotogrāfu vai operatoru. Ja pieteiksies vairāk interesentu, iespēja atspoguļot sēdi būs tiem fotogrāfiem un operatoriem, kuri būs pieteikušies ātrāk. Savukārt žurnālistu skaits, kuri klātienē vēlas sekot svinīgās sēdes norisei, nav ierobežots.

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem, kuri klātienē vēlas sekot sēdes norisei, jāpiesakās, līdz 2010.gada 26.aprīlim rakstot uz e-pastu prese@saeima.lv vai zvanot pa tālruni 67087244. Lūdzam norādīt savu vārdu, uzvārdu, pārstāvēto mediju un amatu.

Sēdes norises vietā Latvijas Nacionālajā operā (Rīgā, Aspazijas bulvārī 3) varēs iekļūt iepriekš pieteikušies plašsaziņas līdzekļu pārstāvji, uzrādot Saeimas pastāvīgās akreditācijas karti vai akreditācijas karti vienai dienai, kā arī derīgu personu apliecinošu dokumentu (pasi vai autovadītāja apliecību).

Mediju pārstāvji, kuriem nepieciešama vienas dienas akreditācijas karte, lūgti to pieteikt līdz 26.aprīlim pa e-pastu prese@saeima.lv vai pa tālruni 67087244. Akreditācijas karti varēs saņemt līdz 30.aprīlim Saeimas Caurlaižu birojā Rīgā, Mazajā Trokšņu ielā 2.

Uz svinīgo sēdi lūdzam ierasties ģērbtiem atbilstoši pasākumam un norises vietai.

Rēķinoties ar drošības pārbaudi, mediju pārstāvjus Latvijas Nacionālajā operā 4.maijā lūdzam ierasties laikā no plkst.10.30 līdz 11.15.

 

Saeimas Preses dienests

Piektdien, 23.oktobrī
09:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde (turpinājums)
09:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
11:45  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde (turpinājums)
14:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde