La liste des députés de la VIième Saeima

Andris Ameriks Raitis Apalups
Peteris Apinis Romans Apsitis
Janis Abele Dzintars Abikis
Janis Adamsons Vents Balodis
Aleksandrs Bartasevics Edgars Bans
Martijans Bekasovs Indulis Berzins
Valdis Birkavs Inese Birzniece
Ilmars Bisers Viesturs Boka
Olafs Bruvers Janis Bunkss
Juris Celmins Alfreds Cepanis
Kārlis Cerans Ziedonis Cevers
Imants Daudiss Olegs Denisovs
Roberts Dilba Viktors Dinevics
Juris Dobelis Vladilens Dozorcevs
Karlis Julijs Druva Olgerts Dunkers
Indulis Emsis Aivars Endzins
Guntis Enins Maris Gailis
Gunta Gannusa Modris Goba
Aleksandrs Golubovs Anatolijs Gorbunovs
Viesturs Gredzens Ojars Grinbergs
Ervids Grinovskis Oskars Grigs
Edmunds Grinbergs Guntars Grinblats
Māris Grinblats Zanis Holsteins
Edvins Inkens Aigars Jirgens
Roberts Jurdzs Ernests Jurkans
Janis Jurkans Juris Kaksitis
Viktors Kalnberzs Ivars Kalnins
Janis Kalvins Janis Kazaks
Eriks Kaza Peteris Keiss
Aleksandrs Kirsteins Gundars Kleinbergs
Paulis Kļavins Odisejs Kostanda
Andrejs Krastins Ilga Kreituse
Aivars Guntis Kreituss Valdis Krisbergs
Girts Valdis Kristovskis Vilis Krištopans
Ludmila Kuprijanova Janina Kusnere
Ivars Janis Kezbers Janis Lagzdins
Aristids Jekabs Lambergs Kārlis Leiskalns
Rudite Leitena Imants Liepa
Kristiana Libane Adolfs Locmelis
Modris Lujans Ruta Marjasa
Janis Maulins Andrejs Naglis
Valdis Nagobads Leopolds Ozolins
Andrejs Pantelejevs Normunds Peterkops
Aleksandrs Petersons Modris Plate
Aija Poca Andrejs Pozarnovs
Aida Predele Janis Priedkalns
Pauls Putnins Janis Rāzna
Andris Rubins Janis Rubulis
Maris Rudzitis Anta Rugate
Andris Saulitis Atis Sausnitis
Antons Seiksts Anna Seile
Juris Sinka Leonards Stass
Viktors Stikuts Janis Straume
Janis Strods Peteris Tabuns
Leonards Tenis Andris Tomasuns
Anatolijs Tucs Dainis Turlais
Janis Urbanovics Gundars Valdmanis
Uldis Veldre Juris Galerijs Vidins
Māris Vitols Juris Zakis
Elmars Zelgalvis Roberts Zile
Eriks Zunda  
Trešdien, 21.februārī
09:00  Pieprasījumu komisijas sēde (turpinājums)
09:00  Eiropas lietu komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
11:00  Saeimas priekšsēdētājas V.E. Ināras Mūrnieces tikšanās ar Albānijas Republikas Eiropas un ārlietu ministru V.E. Ditmir Bushati
11:25  Saeimas Eiropas lietu komisijas priekšsēdētājas Lolitas Čigānes tikšanās ar Albānijas Republikas Eiropas un ārlietu ministru V.E. Ditmir Bushati
12:00  Sociālo un darba lietu komisijas Sabiedrības veselības apakškomisijas, Publisko izdevumu un revīzijas komisijas un Sociālo un darba lietu komisijas kopsēde
12:00  Sociālo un darba lietu komisijas, Publisko izdevumu un revīzijas komisijas un Sociālo un darba lietu komisijas Sabiedrības veselības apakškomisijas kopsēde
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas, Sociālo un darba lietu komisijas un Sociālo un darba lietu komisijas Sabiedrības veselības apakškomisijas kopsēde
12:00  Nacionālās drošības komisijas sēde
12:00  Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde