La liste des députés de la première Saeima

Arturs Alberings
Kristaps Bahmanis
Viktors Barkans
Voldemars Bastjanis
Ernests Bauers
Arveds Bergs
Peteris Bergis
Ernests Birkhans
Alfreds Birznieks
Roberts Bilmanis
Aleksandrs Bocagovs
Augusts Briedis
Kristaps Bungss
Ansis Busevics
Karlis Bumeisters 
Hugo Celmins
Julijs Celms
Felikss Cielens
Janis Cakste
Karlis Dekens
Morduhs Dubins
Janis Ducens
Roberts Dukurs
Antons Dzenis
Kristaps Eliass
Ernests Felsbergs
Vilhelms Firkss
Leopolds Fismanis 
Pauls Gailits
Janis Goldmanis
Eduards Grantskalns
Teodors Grinbergs
Ernests Gulbis
Karlis Gulbis
Jons Hans
Vilis Holcmanis
Karlis Irbe
Roberts Ivanovs
Eduards Jaunzems 
Stanislavs Jubuls
Janis Kalejs
Meletijs Kallistratovs
Ringolds Kalnings
Arveds Kalnins
Augusts Kalnins
Bruno Kalnins
Nikolajs Kalnins
Pauls Kalnins
Karlis Kasparsons
Karls Kellers
Francis Kemps
Adolfs Klive
Egons Knops 
Peteris Koreckis
Peteris Kotans
Bernards Kublinskis
Alberts Kviesis
Peteris Keviets
Jekabs Kullīts
Maksis Lazersons
Pauls Lejins
Rudolfs Lindins
Klavs Lorencs
Noijs Maizels
Janis Mazversits 
Zigfrīds Meierovics
Fricis Menders
Ernests Morics
Oto Nonacs
Markus Nuroks
Karlis Ozolins
Karlis Pauluks
Andrejs Petrevics
Janis Purgalis 
Eduards Radzins
Rainis-Janis Plieksans
Jezups Rancans
Gustavs Reinhards
Jezups Roskoss
Mikelis Rozentals
Jezups Rubulis 
Vladislavs Rubulis
Ansis Rudevics
Janis Rudzis
Teofils Rudzitis
Voldemars Salnajs
Hermanis Salnis
Visvaldis Sanders
Peteris Siecenieks
Andrejs Simanis
Karlis Skalbe
Margers Skujenieks
Pauls Simanis
Francis Trasuns
Jezups Trasuns
Karlis Ulmanis
Peteris Ulpe
Andrejs Veckalns
Manfreds Vegezaks
Antons Velkme
Janis Verzbickis
Fridrihs Vesmanis
Janis Vesmanis
Janis Visna
Ruvins Vitenbergs
Peteris Zeibolts
Gustavs Zemgals
Arturs Zers
Trešdien, 21.februārī
09:00  Pieprasījumu komisijas sēde (turpinājums)
09:00  Eiropas lietu komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
11:00  Saeimas priekšsēdētājas V.E. Ināras Mūrnieces tikšanās ar Albānijas Republikas Eiropas un ārlietu ministru V.E. Ditmir Bushati
11:25  Saeimas Eiropas lietu komisijas priekšsēdētājas Lolitas Čigānes tikšanās ar Albānijas Republikas Eiropas un ārlietu ministru V.E. Ditmir Bushati
12:00  Sociālo un darba lietu komisijas Sabiedrības veselības apakškomisijas, Publisko izdevumu un revīzijas komisijas un Sociālo un darba lietu komisijas kopsēde
12:00  Sociālo un darba lietu komisijas, Publisko izdevumu un revīzijas komisijas un Sociālo un darba lietu komisijas Sabiedrības veselības apakškomisijas kopsēde
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas, Sociālo un darba lietu komisijas un Sociālo un darba lietu komisijas Sabiedrības veselības apakškomisijas kopsēde
12:00  Nacionālās drošības komisijas sēde
12:00  Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde