La liste des députés de la VIIIe Saeima

Valerijs Agesins Igors Aleksandrovs
Andrejs Aleksejevs Dzintars Abikis
Solvita Aboltina Andris Argalis
Aleksandrs Bartasevičs Ainars Bastiks
Martijans Bekasovs Silva Bendrate
Andris Berzins Guntis Berzins
Gundars Berzins Vilnis-Edvins Bresis
Uldis Briedis Baiba Brigmane
Augusts Brigmanis Vladimirs Buzajevs
Mara Cerina Boriss Cilevics
Ingrida Circene Juris Dalbins
Helena Demakova Oļegs Denisovs
Juris Dobelis Valdis Dombrovskis
Ina Druviete Indulis Emsis
Janis Esta Inta Feldmane
Sergejs Fjodorovs Silva Golde
Aleksandrs Golubovs Maris Grinblats
Maris Gulbis Valdis Gilis
Dzintars Jaundzeikars Edgars Jaunups
Eriks Jekabsons Janis Jurkans
Roberts Jurkis Nikolajs Kabanovs
Anita Kalnina Imants Kalnins
Peteris Kalnins Aigars Kalvitis
Artis Kampars Arturs Krisjanis Karins
Valerijs Karpuskins Oskars Kastens
Andis Kaposts Aleksandrs Kirsteins
Uldis Martins Klauss Andrejs Klementjevs
Paulis Klavins Inese Krastina
Maris Krastins Guntars Krasts
Girts-Valdis Kristovskis Vilis Kristopans
Alberts Krumins Maris Kucinskis
Aldis Kuskis Sarmite Kikuste
Ingrida Labucka Janis Lagzdins
Arnolds Laksa Madars Lasmanis
Ainars Latkovskis Liene Liepina
Anatolijs Mackevics Pavels Maksimovs
Vineta Muizniece Linda Murniece
Andrejs Naglis Peteris Ontuzans
Vitalijs Orlovs Inara Ostrovska
Leopolds Ozolins Artis Pabriks
Vaira Paegle Raimonds Pauls
Krisjanis Peters Aigars Petersons
Mihails Pietkevics Rihards Piks
Jakovs Pliners Janis Porietis
Andrejs Radzevics Dzintars Rasnacs
Janis Reirs Einars Repse
Ivans Ribakovs Inguna Ribena
Anta Rugate Mareks Seglins
Anna Seile Peteris Simsons
Visvaldis Skujins Atis Slakteris
Juris Sokolovskis Igors Solovjovs
Jevgenija Stalidzane Vjaceslavs Stepanenko
Janis Straume Janis Strazdins
Karlis Strelis Karlis Sadurskis
Viesturs Silins Eriks Skapars
Janis Skapars Stanislavs Skesters
Andris Skele Inese Slesere
Ainars Slesers Janis Smits
Elita Snepste Peteris Tabuns
Andris Tolmacovs Dainis Turlais
Arvids Ulme Janis Urbanovics
Ingrida Udre Inese Vaidere
Zanete Vasaraudze Aina Verze
Aleksejs Vidavskis Dzintars Zakis
Ausma Ziedone-Kantane Roberts Zile
Erika Zommere Eriks Zunda
Piektdien, 17.novembrī
09:00  Eiropas lietu komisijas sēde
10:30  Eiropas lietu komisijas sēde (turpinājums)
11:00  Ārlietu komisijas priekšsēdētāja Ojāra Ērika Kalniņa tikšanās ar Kirgizstānas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Kubanychbek Omuraliev
12:00  Saeimas priekšsēdētājas V. E. Ināras Mūrnieces tikšanās ar NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupas karavīriem
12:20  Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētāja Ojāra Ērika Kalniņa tikšanās ar NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupas karavīriem
17:00  Gaismas festivāla “Staro Rīga” Saeimas nama objekts “Brīvības zvaigznes”