Latvijas Republikas 6.Saeimas rudens sesijas

ārkārtas sēde

1997.gada 5.novembrī

(uzskatāma par nenotikušu)

Sēdi vada Latvijas Republikas 6. Saeimas priekšsēdētājs

Alfreds Čepānis.

Sēdes vadītājs. Labdien, godājamie deputāti, cienījamās deputātes! Kā jūs visi zināt, vakar traģiski gājis bojā Latvijas Republikas Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Atis Kramiņš. Es lūdzu viņa piemiņu godināt ar klusuma brīdi. (Klusuma brīdis.)

Godātie kolēģi, Saeimas Prezidijs ir pieņēmis lēmumu sasaukt Saeimas ārkārtas sēdi šodien, 5.novembrī, pulksten 15.00 un izsludināt šādu sēdes darba kārtību - izskatīt likumprojektu “Grozījumi Latvijas Republikas Satversmē”. Trešais lasījums. Mums ir jāpārliecinās, vai zālē ir nepieciešamais deputātu kvorums, lai izskatītu šo jautājumu, tāpēc es lūdzu reģistrācijas režīmu! Lūdzu deputātus reģistrēties! Lūdzu rezultātu! Reģistrējušies 63 deputāti. Tas nav pietiekami, lai izskatītu grozījumus Latvijas Republikas Satversmē.

Godātie kolēģi, saskaņā ar Kārtības ruļļa noteiktajām prasībām, ja pusstundu pēc noteiktā sēdes laika nav ieradies nepieciešamais kvorums, sēde tiek pasludināta par nenotikušu. Tādēļ es paziņoju pārtraukumu līdz pulksten 15.30.

(P ā r t r a u k u m s)

Sēdi vada Latvijas Republikas 6.Saeimas priekšsēdētājs

Alfreds Čepānis.

Sēdes vadītājs. Lūdzu reģistrācijas režīmu! Lūdzu deputātus reģistrēties kvorumam! Lūdzu rezultātu! Reģistrējušies 65 deputāti. Tā kā nav reģistrējies nepieciešamais kvorums, sēde uzskatāma par nenotikušu. Reģistrācija tikko notika. Paldies.

Godātie kolēģi, ir viens paziņojums. Saeimas Prezidijs ir pieņēmis lēmumu Ata Kramiņa bēru organizācijas komitejas izveidošanai, tajā ir iekļauti: deputāts Alfreds Čepānis - komisijas priekšsēdētājs, deputāts Jānis Kalviņš, Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja vietnieks Harijs Vizla, Saeimas Kancelejas direktors Māris Steins un direktora vietnieks Valdis Ziemelis. Paldies.

V.Balodis (apvienības “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK frakcija).

Godātie deputāti! Budžeta un finansu (nodokļu) komisijas locekļi! Tā kā sēde šodien vairāk nenotiks, lūdzu, pulksten 15.45 pulcēsimies Budžeta un finansu (nodokļu) komisijas telpās, lai varētu pabeigt izskatīt nodokļu likumus! Lūdzu uz komisijas sēdi!

Priekšsēdētājs. Paziņojumam vārds Ernestam Jurkānam.

E.Jurkāns (Demokrātiskās partijas Saimnieks frakcija).

Kolēģi, es ļoti lūdzu uzmanību! Visus, kuri ir locekļi Latvijas delegācijā Baltijas asamblejā, lūdzu pēc reģistrācijas palikt šeit zālē sakarā ar izbraukšanu rīt uz sesiju uz Viļņu.

Priekšsēdētājs. Paldies.

Un pēdējais paziņojums: Saeimas kārtējā sēde rīt, 6.oktobrī, pulksten 9.00. Paldies.

Redaktores: J.Kravale, L.Bumbura

Datoroperatores: B.Strazdiņa, S.Bērziņa

Korektores: D.Kraule, J.Kurzemniece, S.Stikute