Latvijas Republikas 8.Saeimas

ārkārtas sesijas trešā sēde

2003.gada 8.jūlijā

 

Sēdi vada Latvijas Republikas 8.Saeimas priekšsēdētāja

Ingrīda Ūdre.

Sēdes darba kārtība
Satura rādītājs
Balsojumi


Sēdes vadītāja. Cienījamie kolēģi! Sākam Saeimas ārkārtas sesijas 8.jūlija sēdi.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu “Par Starptautisko konvenciju par kuģu kaitīgo pretapaugšanas sistēmu kontroli” nodot Ārlietu komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai un noteikt, ka Ārlietu komisija ir atbildīgā komisija. Lūdzu deputātus balsot par likumprojekta nodošanu komisijām, nosakot arī atbildīgo komisiju! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 65, pret - 1, neviens neatturas. Likumprojekts nodots komisijām.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu “Par Latvijas Republikas un Ungārijas Republikas Brīvās tirdzniecības līguma papildprotokolu nr.3” nodot Ārlietu komisijai un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai un noteikt, ka Ārlietu komisija ir atbildīgā komisija. Lūdzu deputātus balsot par likumprojekta nodošanu komisijai, nosakot arī atbildīgo komisiju! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 76, pret un atturas - nav. Likumprojekts nodots komisijām.

Saeimas Prezidijs ierosina Valsts prezidentes iesniegto likumprojektu “Valsts apbalvojumu likums” nodot Aizsardzības un iekšlietu komisijai, Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijai, Juridiskajai komisijai un Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijai un noteikt, ka Juridiskā komisija ir atbildīgā komisija.

Deputāts Juris Dalbiņš pieteicies runāt “par”. Lūdzu!

J.Dalbiņš (Tautas partijas frakcija).

Cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Godātie kolēģi! Iznāk tā interesanti: šis likumprojekts tiek celts Saeimai priekšā jau trešo reizi - īsti latviski. Ar trešo piegājienu arī Antiņš uzjāja Stikla kalnā un beidzot sasniedza mērķi. Es izsaku cerību, ka arī šī mūsu trešā reize būs tā liktenīgā, kura tiešām beidzot atrisinās jautājumu par valsts apbalvojumu sistēmas izveidošanu pēc desmit gadiem kopš valsts neatkarības pastāvēšanas, un ka valsts būs beidzot spējīga pateikt paldies visiem tiem cilvēkiem, kuri to godam būs nopelnījuši.

Es ceru, ka likumprojekts, kurš pašreiz ir sagatavots un saņemts no Valsts prezidentes, novērsīs visas tās šaubas, problēmas, nenovīdību un ambīcijas, kuras varētu būt šā likumprojekta sakarā bijušas pārējiem kolēģiem (par to liecina tas fakts, ka abas divas reizes, kad šo likumprojektu virzīja Juris Dalbiņš un Tautas partija, tam izvērtās par neveiksmīgām), un ka šie kolēģi šodien beidzot nobalsos par šo likumprojektu. Un es ceru, ka tad arī jūs, kuri būsiet godam kalpojuši savai valstij, varbūt uz pirmajiem tuvākajiem svētkiem varēsiet saņemt kādu apbalvojumu.

Aicinu jūs visus balsot par šo likumprojektu, atbalstīt to, jo tas tiešām ir izstrādāts pārdomāti. Tur ir ņemtas vērā visas tās lietas, kuras līdz šim varbūt traucēja šo apbalvošanas procedūru kā pašmājās, tā arī ārvalstīs veikt atbilstoši mūsu valsts likumiem un būtībai.

Es aicinu balsot “par”.

Sēdes vadītāja. Vai deputāts Krišjānis Kariņš ir pieteicies runāt? Paldies.

Lūdzu deputātus balsot par likumprojekta nodošanu komisijām, nosakot arī atbildīgo komisiju! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 76, pret - nav, atturas - 3. Likumprojekts nodots komisijām.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu “Grozījums likumā “Par policiju”” nodot Aizsardzības un iekšlietu komisijai un noteikt, ka tā ir atbildīgā komisija.

Deputāts Juris Dalbiņš pieteicies runāt “pret”.

J.Dalbiņš (Tautas partijas frakcija).

Cienījamo Saeimas priekšsēdētāj! Godātie kolēģi! Jāteic, ka šoreiz es runāšu “pret”. Pamatošu, kāpēc esmu “pret”.

Šis labojums, kuru ir ierosināts izdarīt Policijas likumā, faktiski demonstrē mūsu dubulto morāli, dubultu pieeju nopietniem jautājumiem.

Ja jau reiz mēs likvidējam tādus institūtus kā sabiedrisku konsultantu, palīgu un citu, tad likvidēsim tos arī visā pārvaldes sistēmā, likvidēsim arī premjera padomniekus, kuri ir šad un tad izcēlušies ar to, ka ir bijuši saistīti ar valsts drošības iestādēm, kuras piederēja pie iepriekšējā režīma, un vēl arī ar citādām lietām!

Attiecībā uz policijas darbinieka palīga institūtu jāteic, ka izskatās, ka šinī gadījumā šā institūta likvidācija ir nepamatota. Piekrītu, ka daži cilvēki bija izsnieguši šīs apliecības un devuši policijas darbinieka palīga tiesības tādiem, kuri tās nebija pelnījuši. Taču tas nenozīmē, ka šis institūts var traucēt Valsts policijai uzturēt sabiedrisko kārtību. Tieši otrādi! Šādās situācijās ārsti parasti dara tā: ja tev pirkstā ir skabarga, viņi šo skabargu izņem - un roka darbojas normāli tālāk! -, nevis roku līdz plecam nocērt. Jo tad šīs rokas vispār vairs nav.

Es gribētu par policijas darbinieka palīgiem teikt, ka tā ir sabiedrības daļa, kura ir patriotiski noskaņota, kura vēlas piedalīties valsts drošības jautājumu risināšanā praktiski. Taču mēs, šobrīd pieņemot šo likuma grozījumu, šai sabiedrības daļai liedzam to darīt un pasakām: “Nē, mēs paši tiksim galā!” Taču paši mēs galā nevaram tikt.

Man ir pietiekama pieredze, un es ļoti labi zinu, kā strādā iecirkņu inspektori un ko viņiem līdz šim nozīmējuši šie policijas darbinieka palīgi. Latvijas televīzija parādīja, ka Bauskā jau ilgāk nekā 30 gadus darbojas sabiedriska kārtības sargu vienība - policijas palīgi. Viņi veic šos pienākumus tiešām perfekti!

Vēl viena lieta. Sabiedriskie zivju inspektori un medību inspektori. Ja viņiem nav šo policijas darbinieka palīga tiesību, viņi ir likuma priekšā pilnīgi bezspēcīgi, nespēj izpildīt savus pienākumus.

Būsim saprātīgi! Raudzīsimies, lai mūsu standarti būtu visiem vienādi! Nelikvidēsim šo institūtu, sitīsim pa pirkstiem tiem, kuri šo institūtu izmantoja nelietīgi, - tas jau ir izdarīts -, bet ļausim tomēr sabiedrībai šādi piedalīties valsts drošības jautājumu risināšanā!

Es aicinu balsot “pret”.

Sēdes vadītāja. Deputāte Linda Mūrniece runās “par”.

L.Mūrniece (frakcija “Jaunais laiks”).

Cienījamo priekšsēdētāj! Godātie kolēģi! Daļēji piekrizdama tam, ko teica Dalbiņa kungs, es tomēr gribētu aicināt jūs nodot šo likumprojektu komisijai tieši tādēļ, lai mēs varētu izdiskutēt visu to, ko teica Dalbiņa kungs.

Arī Iekšlietu ministrija apzinās, ka šis jautājums radīs mums problēmas, bet saprot arī to, ka tāds palīgu institūts, kāds tas pastāvējis līdz šim, sevi ir pilnībā degradējis. Saņēmušiem šo likumprojektu komisijā, mums būs visas iespējas ļoti rūpīgi strādāt pie jautājuma par to, kādas prasības mēs varētu izvirzīt kādam citam institūtam, kas varbūt stātos policijas darbinieka palīga institūta vietā, vai kā citādāk risināt problēmu.

Tā ka lūdzu un aicinu balsot par likumprojekta nodošanu komisijai!

Sēdes vadītāja. Lūdzu deputātus balsot par likumprojekta nodošanu komisijai, nosakot to arī par atbildīgo komisiju! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 62, pret - 16, atturas - 1. Likumprojekts nodots komisijai.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu “Grozījumi likumā “Par valsts un pašvaldību dzīvojamo māju privatizāciju”” nodot Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijai un noteikt, ka tā ir atbildīgā komisija.

Lūdzu deputātus balsot par likumprojekta nodošanu komisijai, nosakot to arī par atbildīgo komisiju! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 74, pret - nav, atturas - 4. Likumprojekts nodots komisijai.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu “Grozījumi Latvijas Sodu izpildes kodeksā” nodot Aizsardzības un iekšlietu komisijai un noteikt, ka tā ir atbildīgā komisija. Lūdzu deputātus balsot par likumprojekta nodošanu komisijai, nosakot to arī par atbildīgo komisiju! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 77, pret un atturas - nav. Likumprojekts nodots komisijai.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu “Grozījumi Krimināllikumā” nodot Aizsardzības un iekšlietu komisijai un noteikt, ka tā ir atbildīgā komisija. Lūdzu deputātus balsot par likumprojekta nodošanu komisijai, nosakot to arī par atbildīgo komisiju! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 80, pret un atturas - nav. Likumprojekts nodots komisijai

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu “Grozījumi likumā “Par īpaši aizsargājamām dabas teritorijām”” nodot Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai un noteikt, ka tā ir atbildīgā komisija. Lūdzu deputātus balsot par likumprojekta nodošanu komisijai, nosakot to arī par atbildīgo komisiju! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 79, pret un atturas - nav. Likumprojekts nodots komisijai.

Nākamais darba kārtības jautājums - likumprojekts “Grozījumi Imigrācijas likumā”. Trešais lasījums.

Juridiskās komisijas vārdā - deputāte Solvita Āboltiņa.

S.Āboltiņa (frakcija “Jaunais laiks”).

Godājamie kolēģi! Juridiskā komisija izskatīja likumprojektu “Grozījumi Imigrācijas likumā” (reģistrācijas numurs 239) pirms trešā lasījuma.

Attiecībā uz trešo lasījumu tika saņemti 10 priekšlikumi.

1. - Saeimas Juridiskā biroja priekšlikums. Komisija atbalstīja.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

S.Āboltiņa. 2. - Saeimas Juridiskā biroja priekšlikums. Komisija priekšlikumu atbalstīja.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

S.Āboltiņa. 3. - Saeimas Juridiskā biroja priekšlikums. Komisija atbalstīja.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

S.Āboltiņa. 4. - Saeimas Juridiskā biroja priekšlikums. Atbalstīts daļēji un ietverts 5.priekšlikumā.

Sēdes vadītāja. Deputātiem nav iebildumu pret 4. un 5.priekšlikumu.

S.Āboltiņa. 6. - Juridiskās komisijas priekšlikums. Atbalstīts.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

S.Āboltiņa. 7. - Saeimas Juridiskā biroja priekšlikums. Atbalstīts daļēji un ietverts 8. - Juridiskās komisijas priekšlikumā.

Sēdes vadītāja. Pret 7. un 8.priekšlikumu deputātiem iebildumu nav.

S.Āboltiņa. 9. - Juridiskās komisijas priekšlikums. Atbalstīts.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

S.Āboltiņa. Un 10. - Saeimas Juridiskā biroja priekšlikums. Komisija atbalstīja.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

S.Āboltiņa. Vairāk priekšlikumu par minēto likumprojektu netika saņemts. Komisija atbalstīja likumprojekta pieņemšanu trešajā, galīgajā, lasījumā.

Sēdes vadītāja. Lūdzu deputātus balsot par likumprojekta pieņemšanu trešajā lasījumā! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 77, pret un atturas - nav. Likums “Grozījumi Imigrācijas likumā” pieņemts. Paldies!

Nākamais darba kārtības jautājums - likumprojekts “Grozījumi likumā “Par bāriņtiesām un pagasttiesām””. Trešais lasījums.

Juridiskās komisijas vārdā - deputāte Solvita Āboltiņa.

S.Āboltiņa (frakcija “Jaunais laiks”).

Cienījamie kolēģi! Juridiskā komisija izskatīja likumprojektu “Grozījumi likumā “Par bāriņtiesām un pagasttiesām”” (reģistrācijas nr.151) pirms trešā lasījuma.

Par minēto likumprojektu uz trešo lasījumu ir saņemti 12 priekšlikumi.

1. - Saeimas Juridiskā biroja priekšlikums. Komisija priekšlikumu atbalstīja.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

S.Āboltiņa. 2. - deputātes Šleseres priekšlikums. Komisija priekšlikumu atbalstīja daļēji, un tas ir iekļauts 3. - īpašu uzdevumu ministra bērnu un ģimenes lietās parlamentārā sekretāra P.Leiškalna priekšlikumā.

Sēdes vadītāja. Pret 2. un 3.priekšlikumu deputātiem iebildumu nav.

S.Āboltiņa. 4. - Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas priekšlikums. Atbalstīts daļēji.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

S.Āboltiņa. 5. - Juridiskās komisijas priekšlikums. Atbalstīts.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

S.Āboltiņa. 6. - Saeimas Juridiskā biroja priekšlikums. Atbalstīts.

Sēdes vadītāja. Pret 6.priekšlikumu deputātiem iebildumu nav.

S.Āboltiņa. 7. - deputātes Šleseres priekšlikums. Atbalstīts.

8. - īpašu uzdevumu ministra bērnu un ģimenes lietās parlamentārā sekretāra P.Leiškalna priekšlikums. Atbalstīts daļēji un iekļauts 7. un 10.priekšlikumā.

Sēdes vadītāja. Pret 7. un 8.priekšlikumu deputātiem iebildumu nav.

S.Āboltiņa. 9. - Saeimas Juridiskā biroja un 10. - deputātes Šleseres priekšlikums. Atbalstīts.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

S.Āboltiņa. 11. - Saeimas Juridiskā biroja priekšlikums. Atbalstīts.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

S.Āboltiņa. 12. - Saeimas Juridiskā biroja priekšlikums. Atbalstīts.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

S.Āboltiņa. Vairāk priekšlikumu netika saņemts. Juridiskā komisija atbalstīja likumprojekta “Grozījumi likumā “Par bāriņtiesām un pagasttiesām”” pieņemšanu trešajā, galīgajā, lasījumā.

Sēdes vadītāja. Lūdzu deputātus balsot par likumprojekta pieņemšanu trešajā lasījumā! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 76, pret - nav, atturas - 1. Likums “Grozījumi likumā “Par bāriņtiesām un pagasttiesām”” pieņemts. Paldies.

Nākamais darba kārtības jautājums - likumprojekts “Grozījumi Ceļu satiksmes likumā”. Trešais lasījums.

Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas vārdā - deputāts Dzintars Zaķis.

Dz.Zaķis (frakcija “Jaunais laiks”).

Cienījamā Prezidija priekšsēdētāja! Cienījamie kolēģi! Strādāsim ar dokumentu nr.1011 - likumprojekts “Grozījumi Ceļu satiksmes likumā”. Uz trešo lasījumu ir iesniegti 111 priekšlikumi. Sāksim!

1. - Bekasova kunga priekšlikums. Komisijas viedoklis - neatbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 2. - iekšlietu ministrijas parlamentārās sekretāres Mūrnieces kundzes un 3. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra Makarova priekšlikums. Tie ir iestrādāti 4. - atbildīgās komisijas priekšlikumā. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Pret 3. un 4.priekšlikumu deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 5. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra Makarova priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 6. - Iekšlietu ministrijas parlamentārās sekretāres Mūrnieces priekšlikums. Komisijas viedoklis - neatbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 7. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra Makarova priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 8. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra Makarova priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt, redakcionāli precizējot.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 9. - Bekasova kunga priekšlikums. Komisijas viedoklis - neatbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem ir iebildumi. Atklājam debates.

Deputāts Aleksandrs Golubovs. Lūdzu! (Starpsauciens: “Okupācija bija vai nebija?”)

A.Golubovs (Latvijas Sociālistiskās partijas frakcija).

Cienījamie kolēģi! Man rada izbrīnu tas, ka šis priekšlikums nav atbalstīts. Ko mēs piedāvājam? Piedāvājam pateikt, ka jebkura cilvēka dzīvība un veselība ir primāra vērtība, bet šajā likumā nav pateikts, ka tas tā ir.

Lūdzu atbalstīt mūsu priekšlikumu!

Sēdes vadītāja. Lūdzu deputātus balsot par 9. - deputāta Bekasova priekšlikumu! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 17, pret - 59, atturas - 1. Priekšlikums nav atbalstīts.

Dz.Zaķis. 10. - deputāta Bekasova priekšlikums. Komisijas viedoklis - neatbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 11. - Iekšlietu ministrijas parlamentārās sekretāres Mūrnieces priekšlikums - ir iekļauts atbildīgās komisijas 12.priekšlikumā. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 13. - atbildīgās komisijas priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 14. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra Makarova priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt un redakcionāli precizēt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 15. - deputāta Bekasova priekšlikums. Komisijas viedoklis - neatbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputāti pieprasa balsojumu.

Lūdzu, balsosim par 15. - deputāta Bekasova priekšlikumu! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 16, pret - 59, neviens neatturas. Priekšlikums nav atbalstīts.

Dz.Zaķis. 16. - atbildīgās komisijas priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 17. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikums. Komisijas viedoklis - neatbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 18. - atbildīgās komisijas priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 19. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikums - ir daļēji iekļauts 18.priekšlikumā.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 20. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputāti lūdz balsojumu. Lūdzu, balsosim par 20. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikumu! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 63, pret - 14, neviens neatturas. Priekšlikums ir atbalstīts.

Dz.Zaķis. 21. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 22. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt, redakcionāli precizējot.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 23. - Juridiskā biroja priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 24. - Juridiskā biroja priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 25. - Juridiskā biroja priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 26. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem nav iebildumu.

Dz.Zaķis. 27. - Juridiskā biroja priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 28. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikums - daļēji atbalstīts, iekļaujot 29. - atbildīgās komisijas priekšlikumā.

Sēdes vadītāja. Deputātiem nav iebildumu pret 28. un 29.priekšlikumu.

Dz.Zaķis. 30. - Juridiskā biroja priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. Arī 31. ir Juridiskā biroja priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 32. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 33. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 34. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 35. - Juridiskā biroja priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 36. - arī Juridiskā biroja priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 37. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 38. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem nav iebildumu.

Dz.Zaķis. 39. - Iekšlietu ministrijas parlamentārās sekretāres priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 40. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt un redakcionāli precizēt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 41. - Juridiskā biroja priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 42. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 43. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt un redakcionāli precizēt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 44. - deputāta Radzeviča priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 45. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 46. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt un redakcionāli precizēt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 47. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikums. Komisijas viedoklis - daļēji atbalstīt, ietverot 48. - atbildīgās komisijas priekšlikumā.

Sēdes vadītāja. Deputātiem nav iebildumu pret 47. un 48.priekšlikumu.

Dz.Zaķis. 49. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 50. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikums. Iekļauts atbildīgās komisijas 51.priekšlikumā.

Sēdes vadītāja. Deputātiem nav iebildumu pret 50. un 51.priekšlikumu.

Dz.Zaķis. 52. - deputāta Agešina priekšlikums. Komisijas viedoklis - neatbalstīt. (Starpsauciens: “Balsot!”)

Sēdes vadītāja. Deputāti lūdz balsojumu. Lūdzu balsot par 52. - deputāta Agešina priekšlikumu! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 21, pret - 60, neviens neatturas. Priekšlikums nav atbalstīts.

Dz.Zaķis. 53. - deputātes Āboltiņas, deputāta Kampara un Iekšlietu ministrijas parlamentārās sekretāres Mūrnieces priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputāti lūdz balsojumu.

Lūdzu balsot par 53. - deputātu priekšlikumu! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 71, pret - 1, atturas - 2. Priekšlikums ir atbalstīts.

Dz.Zaķis. 54. - deputāta Bekasova priekšlikums. Komisijas viedoklis - neatbalstīt.

Sēdes vadītāja. Atklājam debates.

Deputāts Aleksandrs Golubovs.

 

A.Golubovs (Latvijas Sociālistiskās partijas frakcija).

Cienījamie kolēģi! Kas ir piedāvāts? Tiek piedāvāts, ka ceļu satiksmes dalībniekam ceļu satiksmes negadījumā ir tiesības uz bezmaksas medicīnisko, glābšanas darbu un citu ekstremālo palīdzību. Ja šāda ieraksta nebūs - es ceru, ka varbūt tā arī nenotiks -, tad par jebkuru šo darbību var pieprasīt naudu - gan par medicīnisko palīdzību, gan arī par glābšanas darbiem.

Tāpēc es īpaši Saeimas deputātus - dakterus lūdzu atbalstīt šo priekšlikumu.

Sēdes vadītāja. Lūdzu deputātus balsot par 54. - deputāta Bekasova priekšlikumu! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 17, pret - 59, atturas - 2. Priekšlikums nav atbalstīts.

Dz.Zaķis. 55. - atbildīgās komisijas priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 56 - deputāta Bekasova priekšlikums. Komisijas viedoklis - neatbalstīt. (Starpsauciens: “Balsot!”)

Sēdes vadītāja. Deputāti lūdz balsojumu.

Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 15, pret - 54, atturas - 3. 56. - deputāta Bekasova priekšlikums - nav atbalstīts.

Dz.Zaķis. 57. - atbildīgās komisijas priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Vai deputāts Kārlis Strēlis vēlas debatēt? Nē. Paldies. Pret 57.priekšlikumu deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 58. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 59. - Juridiskā biroja priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 60. - deputāta Agešina priekšlikums. Komisijas viedoklis - neatbalstīt. (Starpsauciens: “Balsot!”)

Sēdes vadītāja. Deputāti lūdz balsojumu par 60. - deputāta Agešina priekšlikumu. Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 19, pret - 54, atturas - 2. Priekšlikums nav atbalstīts.

Dz.Zaķis. 61. - Iekšlietu ministrijas parlamentārās sekretāres priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 62. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 63. - Juridiskā biroja priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 64. - arī Juridiskā biroja priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 65. - deputāta Grīnblata priekšlikums. Komisijas viedoklis - neatbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 66. - atbildīgās komisijas priekšlikums. Tās viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 67. - Iekšlietu ministrijas parlamentārās sekretāres priekšlikums. Komisijas viedoklis - daļēji atbalstīt, iekļaujot atbildīgās komisijas 68.priekšlikumā.

Sēdes vadītāja. Deputātiem pret 67. un 68.priekšlikumu iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 69. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 70. - Iekšlietu ministrijas parlamentārās sekretāres priekšlikums - ir iekļauts 69.priekšlikumā.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 71. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 72. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 63. …

Sēdes vadītāja. Es atvainojos, šie ir jau septiņdesmitie numuri… Tātad ir jau 73.priekšlikums. Jūs teicāt - 63.priekšlikums.

Dz.Zaķis. Atvainojos!

73. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. Arī Juridiskā biroja priekšlikums ir ļoti līdzīgs. Komisijas viedoklis - atbalstīt 74.priekšlikumu.

Sēdes vadītāja. Pret 74.priekšlikumu deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 75. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 76. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. Un 77. - deputāta Agešina priekšlikums. Komisijas viedoklis -neatbalstīt.

Sēdes vadītāja. Pret 77.priekšlikumu deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 78. - deputāta Agešina priekšlikums. Komisijas viedoklis - neatbalstīt. (Starpsauciens: “Balsot!”)

Sēdes vadītāja. Deputāti lūdz balsojumu. Lūdzu, balsosim par 78. - deputāta Agešina priekšlikumu! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 20, pret - 59, neviens neatturas. Priekšlikums nav atbalstīts.

Dz.Zaķis. 79. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 80. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 81. - deputātes Āboltiņas, deputāta Kampara un Iekšlietu ministrijas parlamentārās sekretāres Mūrnieces priekšlikums. Komisijas viedoklis - neatbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 82. - deputāta Agešina priekšlikums. Komisijas viedoklis - neatbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 83. - Juridiskā biroja un Iekšlietu ministrijas parlamentārās sekretāres priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 84. - Iekšlietu ministrijas parlamentārās sekretāres priekšlikums. Daļēji atbalstīts.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. Savukārt 85. ir Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 86. - deputāta Agešina priekšlikums. Komisijas viedoklis - neatbalstīt. (Starpsauciens: “Balsot!”)

Sēdes vadītāja. Deputāti lūdz balsojumu. Lūdzu balsot par 86. - deputāta Agešina priekšlikumu! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 14, pret - 57, neviens neatturas. Priekšlikums nav atbalstīts.

Dz.Zaķis. 87. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 88. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 89. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 90. - deputāta Agešina priekšlikums. Komisijas viedoklis - neatbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 91. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 92. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 93. - deputātes Āboltiņas, deputāta Kampara un Iekšlietu ministrijas parlamentārās sekretāres Mūrnieces priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 94. - deputātes Āboltiņas, deputāta Kampara un Iekšlietu ministrijas parlamentārās sekretāres Mūrnieces priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 95. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikums. Komisijas viedoklis - neatbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 96. - deputāta Agešina priekšlikums. Komisijas viedoklis - neatbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 97. - deputātes Āboltiņas, deputāta Kampara un Iekšlietu ministrijas parlamentārās sekretāres Mūrnieces priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 98. - Iekšlietu ministrijas parlamentārās sekretāres priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 99. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 100. - Juridiskā biroja priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 101., 102. un 103. priekšlikums ir apkopoti Juridiskā biroja 104.priekšlikumā.

Sēdes vadītāja. Pret iepriekš minētajiem priekšlikumiem deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 105. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 106. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 107. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 108. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikums. Komisijas viedoklis - neatbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 109. - Juridiskā biroja priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. 110. - Juridiskā biroja priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. Un visbeidzot 111. - Satiksmes ministrijas parlamentārā sekretāra priekšlikums. Komisijas viedoklis - atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

Dz.Zaķis. Līdz ar to ir izskatīti visi priekšlikumi, kas bija iesniegti uz trešo lasījumu. Komisija atbalstīja šā likumprojekta pieņemšanu trešajā lasījumā.

Sēdes vadītāja. Lūdzu deputātus balsot par likumprojekta pieņemšanu trešajā lasījumā! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 71, pret - 1, atturas - 2. Likumprojekts “Grozījumi Ceļu satiksmes likumā” pieņemts. Paldies.

Nākamais darba kārtības jautājums - likumprojekts “Medību likums”. Trešais lasījums.

Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas vārdā - deputāte Anna Seile.

A.Seile (frakcija “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK).

Godātie deputāti! Tātad likumprojekts “Medību likums” (dokuments nr.1012).

Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija kopā ar daudziem medniekiem ekspertiem izskatīja likumprojektu trešajam lasījumam, un eksperti vienojās par tādu pašu atbalstu, kādu komisija jau ir izteikusi šim likumprojektam.

1.priekšlikumu ierosinājusi pati Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija. Lūdzam atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

A.Seile. 2.priekšlikumu ierosinājis Juridiskais birojs - izslēgt no 1.panta 10.punktu - “medību tiesību īpašnieks”, jo saskaņā ar Civillikumu nevar būt tiesību īpašnieks, bet ir tikai tiesību lietotājs. Lūdzu atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

A.Seile. 3.priekšlikums - Juridiskā biroja precizējums. Lūdzu atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

A.Seile. 4.priekšlikumu ierosinājusi Zemkopības ministrijas parlamentārā sekretāre Lucaua. Komisija to atbalstījusi daļēji. Tātad tikai daļēji. Es lūdzu atbalstīt 5. - Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas redakcijā izveidoto priekšlikumu.

Sēdes vadītāja. Pret 4. un 5.priekšlikumu deputātiem iebildumu nav.

A.Seile. 6.priekšlikumu iesniedzis deputāts Vilnis Bresis. Komisija to tomēr nav atbalstījusi. Un atbalstījusi nav tāpēc, ka šie jautājumi tiek regulēti Ieroču aprites likumā.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

A.Seile. 7.priekšlikumu iesniegusi Zemkopības ministrijas parlamentārā sekretāre Lucaua, un tas ir atbalstīts daļēji. Komisija ir precizējusi šo priekšlikumu, precizējot to, ka suņu un kaķu šaušana nav vis medības, bet medībām pielīdzināma darbība. Tātad lūdzam atbalstīt 8.priekšlikumu.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

A.Seile. 9.priekšlikumu iesniedzis Juridiskais birojs. Komisija atbalsta.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

A.Seile. 10.priekšlikumu sagatavojusi pati Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija. Lūdzam atbalstu.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

A.Seile. 11.priekšlikumu sagatavojusi Zemkopības ministrijas parlamentārā sekretāre Lucaua. Komisija atbalsta.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

A.Seile. 12.priekšlikumu - par medību tiesību pieteikšanu iesniedzis deputāts Tolmačovs. Komisija nav atbalstījusi.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

A.Seile. 13.priekšlikumu par šo pašu jautājumu, kur piesakāmas medības, ir iesniedzis deputāts Bresis. Komisija viņu ir atbalstījusi.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

A.Seile. 14. - redakcionālas dabas priekšlikumu - ir sagatavojis Juridiskais birojs. Komisija to atbalsta.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

A.Seile. Sakarā ar šo pašu 14.priekšlikumu Juridiskais birojs ir izveidojis 15.priekšlikumu. Komisija arī šo atbalsta.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

A.Seile. 16.priekšlikumu iesniedzis deputāts Vilnis Bresis. Komisija viņu neatbalsta.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

A.Seile. 17.priekšlikumu ir iesniegusi Zemkopības ministrijas parlamentārā sekretāre Lucauas kundze. Šajā sakarā man ir jāsniedz mazs paskaidrojums. Komisija uzskatīja, ka vispirms ir skaidri jāzina un ir jānoskaidro, vai konkrētā persona var saņemt ieroci vai nevar, un ka tikai pēc tam šī persona var kārtot attiecīgo eksāmenu un saņemt mednieka apliecību. Tomēr, tekstu redakcionāli precizējot, valodnieki ir šo kārtību izveidojuši mazliet citādāku. Un tāpēc es lūdzu atbalstīt nevis šos redakcionālos precizējumus, bet 17. - Zemkopības ministrijas parlamentārās sekretāres priekšlikumu. Jā, 17. - Zemkopības ministrijas parlamentārās sekretāres priekšlikumu, nevis redakcionālo precizējumu, kāds ierakstīts tabulā. Komisija par to nav lēmusi.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav. Deputāti atbalsta komisijas viedokli.

A.Seile. 18.priekšlikums. Iesniegusi Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija. Lūdzu atbalstīt!

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

A.Seile. 19.priekšlikumu ir sagatavojusi Zemkopības ministrijas parlamentārā sekretāre. Komisija to atbalsta daļēji.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

A.Seile. Komisija daļēji atbalsta arī 20. - deputāta Viļņa Breša priekšlikumu. Komisija lūdz jūsu atbalstu precizētai redakcijai, tas ir, 25. - Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sagatavotajam priekšlikumam.

Sēdes vadītāja. 21. vai 25.priekšlikumam?

A.Seile. Lūdzu atbalstu 21.priekšlikumam!

Sēdes vadītāja. Deputātiem nav iebildumu pret 20. un 21.priekšlikumu.

A.Seile. 22.priekšlikumu ir iesniedzis deputāts Vilnis Bresis. Komisija priekšlikumu neatbalsta.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

A.Seile. 23.priekšlikumu ir sagatavojusi Zemkopības ministrijas parlamentārā sekretāre. Komisija priekšlikumu atbalsta.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

A.Seile. 24.priekšlikumu ir iesniegusi Zemkopības ministrijas parlamentārā sekretāre. Komisija to atbalstījusi daļēji un izteikusi precizētā redakcijā.

Lūdzu atbalstīt 25. - komisijas iesniegto priekšlikumu!

Sēdes vadītāja. Deputātiem nav iebildumu pret minētajiem priekšlikumiem.

A.Seile. 26.priekšlikums, ko iesniedzis deputāts Bresis, atbalstīts daļēji.

Un 27.priekšlikums izsaka to pašu domu, tikai tā ir izteikta precizētā redakcijā.

Sēdes vadītāja. Deputātiem nav iebildumu pret 26. un 27.priekšlikumu.

A.Seile. 28.priekšlikumu ir iesniedzis deputāts Vilnis Bresis. Komisija nav atbalstījusi.

Sēdes vadītāja. Deputātiem nav iebildumu pret komisijas viedokli.

A.Seile. Arī 29. - deputāta Viļņa Breša priekšlikumu - komisija neatbalsta.

Sēdes vadītāja. Deputātiem nav iebildumu pret komisijas viedokli.

A.Seile. Arī 30. - deputāta Viļņa Breša priekšlikumu - komisija neatbalsta, jo uzskata, ka pārāk īss ir šis priekšlikumā minētais laiks: 10 dienu laikā pēc medību sezonas beigām ir jāiesniedz medību atskaites. Komisija uzskata, ka tomēr jāsaglabā iepriekšējā kārtība, un tāpēc šo priekšlikumu neatbalsta.

Sēdes vadītāja. Deputātiem nav iebildumu pret komisijas viedokli.

A.Seile. 31.priekšlikumu ir iesniedzis Finanšu ministrijas parlamentārais sekretārs Ēriks Škapars. Komisija atbalsta.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

A.Seile. 32.priekšlikumu ir sagatavojusi Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija. Lūdzam atbalstīt!

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

A.Seile. 33. - Zemkopības ministrijas parlamentārās sekretāres Lucauas priekšlikums - ir atbalstīts daļēji. Precizētā redakcijā tas ir izteikts kā 34. - Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas priekšlikums. Lūdzu tam atbalstu!

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

A.Seile. 35.priekšlikumu ir sagatavojusi Zemkopības ministrijas parlamentārā sekretāre Lucaua. Komisija atbalsta.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

A.Seile. Arī 36.priekšlikumu, ko iesniegusi Zemkopības ministrijas parlamentārā sekretāre, komisija atbalsta.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

A.Seile. Komisija atbalsta arī 37. - Zemkopības ministrijas parlamentārās sekretāres priekšlikumu.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

A.Seile. 38.priekšlikumu ir iesniedzis Finanšu ministrijas parlamentārais sekretārs Škapara kungs. Komisija šo priekšlikumu nav atbalstījusi viena iemesla dēļ: kopā ar medniekiem tika komisijā izdiskutēts jautājums par to, kur būtu ieskaitāmi līdzekļi, kas tiek gūti no zaudējumu atlīdzības, kura tiek piedzīta no medību noteikumu pārkāpējiem. Škapara kungs ir ierosinājis visu šo summu ieskaitīt valsts budžetā, pamatbudžetā, tomēr mednieki un arī komisija atbalstīja to viedokli, ka, sākot ar 2005.gada 1.janvāri, tātad neskarot nākamā gada budžetu, šīs summas būtu ieskaitāmas Medību saimniecības attīstības fondā.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

A.Seile. 40.priekšlikumu iesniedzis Finanšu ministrijas parlamentārais sekretārs Škapars. Komisija to atbalstīja daļēji.

Sēdes vadītāja. Cienījamā Seiles kundze! 39.priekšlikums.

A.Seile. Ā, es atvainojos!

Komisija ir sagatavojusi priekšlikumu, kurā it kā daļēji ir atbalstīts Škapara kunga priekšlikums, bet tomēr ir to precizējusi. Ir runa par šīs naudas ieskaitīšanu Medību saimniecības attīstības fondā. Komisija lūdz atbalstīt šo priekšlikumu.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

A.Seile. 40.priekšlikumu iesniedzis Finanšu ministrijas parlamentārais sekretārs Škapars. Komisija atbalsta daļēji.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

A.Seile. 41.priekšlikumu iesniegusi Zemkopības ministrijas parlamentārā sekretāre Lucaua. Komisija to atbalsta.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

A.Seile. 42.priekšlikumu ir iesniedzis Saeimas Juridiskais birojs. Komisija atbalsta.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

A.Seile. 43.priekšlikumu par precizējumiem pārejas noteikumos ir sagatavojusi Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija. Komisija lūdz atbalstu.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

A.Seile. Un lūdzam atbalstīt arī 44. - Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas priekšlikumu.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

A.Seile. Līdz ar to visi priekšlikumi ir izskatīti.

Sēdes vadītāja. Lūdzu deputātus balsot par likumprojekta “Medību likums” pieņemšanu trešajā lasījumā! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 79, pret - nav, atturas - 1. Likums “Medību likums” ir pieņemts. Paldies.

Nākamais darba kārtības jautājums - likumprojekts “Grozījumi Dzīvnieku aizsardzības likumā”. Trešais lasījums.

Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas
vārdā - deputāte Anna Seile.

 

A.Seile (frakcija “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK).

Godātie deputāti! Dokumenta numurs 1013.

1.priekšlikumu iesniedza Zemkopības ministrijas parlamentārā sekretāre Lucaua. Komisija atbalsta.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

A.Seile. 2.priekšlikumu iesniedza Zemkopības ministrijas parlamentārā sekretāre Lucaua. Komisija atbalsta.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

A.Seile. 3.priekšlikumu iesniedza deputāte Ingrīda Ūdre. Komisija šo priekšlikumu neatbalsta, pamatojot savu rīcību ar to, ka ir jāievieš jaunā dzīvnieku identifikācijas sistēma un ka tik ātros tempos nebūs iespējams paveikt šo darbu.

Sēdes vadītāja. Deputātiem iebildumu nav.

A.Seile. Līdz ar to visi priekšlikumi par šo likumprojektu ir izskatīti.

Sēdes vadītāja. Lūdzu deputātus balsot par šā likumprojekta pieņemšanu trešajā lasījumā. Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 80, pret un atturas - nav. Likums “Grozījumi Dzīvnieku aizsardzības likumā” ir pieņemts. Paldies.

Nākamais darba kārtības jautājums - likumprojekts “Grozījumi Latvijas Republikas Advokatūras likumā”. Pirmais lasījums.

Juridiskās komisijas vārdā - deputāte Solvita Āboltiņa.

 

S.Āboltiņa (frakcija “Jaunais laiks”).

Cienījamie kolēģi! Juridiskā komisija pirms pirmā lasījuma izskatīja likumprojektu “Grozījumi Latvijas Republikas Advokatūras likumā” (dokumenta reģistrācijas nr.153).

Minētais likumprojekts ir izstrādāts tādēļ, lai šajā likumprojektā dotu pilnvarojumu Ministru kabinetam izstrādāt noteikumus, kuros ir noteikta advokātu darba atlīdzības takse un izdevumi, kas rodas zvērinātam advokātam, sniedzot juridisko palīdzību.

Juridiskā komisija izskatīja minēto likumprojektu un atbalstīja tā pieņemšanu pirmajā lasījumā.

Sēdes vadītāja. Lūdzu deputātus balsot par likumprojekta pieņemšanu pirmajā lasījumā! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 82, pret un atturas - nav. Likumprojekts “Grozījumi Latvijas Republikas Advokatūras likumā” pirmajā lasījumā ir pieņemts.

Lūdzu, par priekšlikumu iesniegšanas termiņu otrajam lasījumam!

S.Āboltiņa. Priekšlikumu iesniegšanas termiņš otrajam lasījumam - 10.augusts.

Sēdes vadītāja. Citu priekšlikumu nav. Priekšlikumu iesniegšanas termiņš otrajam lasījumam - 10.augusts.

Nākamais darba kārtības jautājums - likumprojekts “Grozījumi Latvijas Republikas Advokatūras likumā”. Pirmais lasījums.

Juridiskās komisijas vārdā - deputāte Solvita Āboltiņa.

S.Āboltiņa (frakcija “Jaunais laiks”).

Cienījamie kolēģi! Juridiskā komisija izskatīja likumprojektu “Grozījumi Latvijas Republikas Advokatūras likumā” (dokumenta reģistrācijas nr.161).

Minētais normatīvais dokuments reglamentē Eiropas Savienības dalībvalstu advokātu uzņemšanas un darbības nosacījumus. Līdz ar to tiks palielinātas izvēles iespējas advokātu pakalpojumu saņemšanai.

Likumprojekts izstrādāts, lai saskaņotu Advokatūras likuma normas ar likumu “Par reglamentētajām profesijām un profesionālās kvalifikācijas atzīšanu”, kā arī ar Eiropas Padomes 1977.gada un 1998.gada direktīvām.

Izskatījusi minēto likumprojektu, Juridiskā komisija atbalstīja šā likumprojekta pieņemšanu pirmajā lasījumā.

Sēdes vadītāja. Lūdzu deputātus balsot par likumprojekta pieņemšanu pirmajā lasījumā! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 84, pret un atturas - nav. Likumprojekts pirmajā lasījumā pieņemts.

Lūdzu, par priekšlikumu iesniegšanas termiņu otrajam lasījumam!

S.Āboltiņa. Priekšlikumu iesniegšanas termiņš otrajam lasījumam - 10.augusts.

Sēdes vadītāja. Vai citu priekšlikumu nav? Priekšlikumu iesniegšanas termiņš - 10.augusts. Paldies.

Saeimas Prezidijs ierosina Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas iesniegto likumprojektu “Par Latvijas Attīstības aģentūras darbības noteikumu atzīšanu par spēku zaudējušiem” nodot Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijai un noteikt, ka tā ir atbildīgā komisija.

Lūdzu deputātus balsot par šā likumprojekta nodošanu komisijai, nosakot to arī par atbildīgo komisiju! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 83, pret un atturas - nav. Likumprojekts komisijai ir nodots.

Komisijas vārdā runās deputāts Krišjānis Peters.

 

K.Peters (Latvijas Pirmās partijas frakcija).

Cienījamo Prezidija priekšsēdētāj! Kolēģi! Strādāsim ar dokumentu nr.1014. Tātad Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija jau ir izskatījusi šo likumprojektu “Par Latvijas Attīstības aģentūras darbības noteikumu atzīšanu par spēku zaudējušiem”, un es komisijas vārdā gribu lūgt jūs atzīt šo likumprojektu par steidzamu.

Sēdes vadītāja. Cienījamie kolēģi! Saskaņā ar Saeimas kārtības ruļļa 86.panta 3.punktu, ja likumprojektu ir izstrādājusi un 79.pantā noteiktajā kārtībā iesniegusi komisija, kuru Saeima noteikusi par atbildīgo komisiju, un ja tas nav nodots arī citām komisijām, tad likumprojekts ir virzāms izskatīšanai pirmajā lasījumā bez atkārtotas izskatīšanas atbildīgajā komisijā. Tādējādi lūdzu deputātus balsot par šā likumprojekta atzīšanu par steidzamu! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 64, pret - 2, atturas - 14. Likumprojekts par steidzamu atzīts.

K.Peters. Komisijas vārdā vēlos lūgt pieņemt likumprojektu pirmajā lasījumā!

Sēdes vadītāja. Lūdzu deputātus balsot par likumprojekta pieņemšanu pirmajā lasījumā! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 74, pret - 1, atturas - 3. Likumprojekts pirmajā lasījumā pieņemts.

Lūdzu, vienosimies par priekšlikumu iesniegšanas termiņu otrajam lasījumam un par datumu, kurā veicama likumprojekta izskatīšana otrajā lasījumā!

K.Peters. Komisijas vārdā lūdzu pieņemt likumprojektu arī otrajā lasījumā šodien!

Sēdes vadītāja. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav... Ir tomēr iebildumi? Vai ir kāds deputāts, kurš iebilst? Ja jums, deputāt Gundar Bērziņ, ir iebildumi, tad, lūdzu, nosauciet priekšlikumu iesniegšanas termiņu otrajam lasījumam un ierosiniet laiku likumprojekta izskatīšanai otrajā lasījumā!

K.Peters. Tātad ierosinu noteikt, ka priekšlikumu iesniegšanas termiņš ir šodien - pēc 10 minūtēm.

Sēdes vadītāja. Tas būs pulksten 14.05, jā?

Tātad mums ir ierosināti divi priekšlikumu iesniegšanas termiņi. Cik es saprotu, deputāts Gundars Bērziņš nosauca kā priekšlikumu iesniegšanas termiņu otrajam lasījumam 12.jūliju pulksten 9.00 no rīta, bet nenosauca likumprojekta izskatīšanas laiku. Nākamajā sēdē? Kuru sēdi jūs domājat? 2.septembrī? Kā, lūdzu? 2.septembrī, jā?

Tātad mums ir izteikti divi priekšlikumi.

Gundara Bērziņa priekšlikums - 12.jūlijā līdz pulksten 9.00 no rīta būtu priekšlikumu iesniegšanas termiņš, un likumprojekta izskatīšana būtu veicama 2.septembra sēdē. Lūdzu deputātus balsot par deputāta Gundara Bērziņa priekšlikumu! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 16, pret - 47, atturas - 13. Priekšlikums nav atbalstīts.

Lūdzu, balsosim par deputāta Krišjāņa Petera priekšlikumu - iesniegt priekšlikumus līdz pulksten 14.05 šodien un arī likumprojekta izskatīšanu veikt šodien. Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 58, pret - 16, atturas - 2. Priekšlikums ir atbalstīts.

Saeimas Prezidijs ierosina pārtraukumu 30 minūšu garumā. Satiksimies Saeimas sēžu zālē pulksten 14.30.

Tagad sekos paziņojumi.

Vispirms vārds deputātei Ausmai Ziedonei-Kantānei.

A.Ziedone-Kantāne (frakcija “Jaunais laiks”).

Cienījamie darba biedri no Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas! Lūdzu jūs sapulcēties tepat - telpā pa labi!

Sēdes vadītāja. Neatstājiet vēl zāli, jo mums ir vairāki jubilāri!

Mēs gribam sveikt deputātu Arnoldu Laksu 40 gadu jubilejā. Diemžēl Laksas kungs ir slims.

Saeimas vārdā sveicam deputāti Ināru Ostrovsku! (Aplausi.)

Saeimas vārdā sveicam deputātu Juri Dobeli! (Aplausi.)

Vārds deputātam Indulim Emsim.

I.Emsis (Zaļo un zemnieku savienības frakcija).

Godātie kolēģi! Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde notiks pēc 10 minūtēm, tepat, blakus esošajā zālītē.

Sēdes vadītāja. Vārds deputātam Ērikam Jēkabsonam.

E.Jēkabsons (8.Saeimas priekšsēdētājas biedrs).

Godātie kolēģi! Latvijas un Mongolijas parlamentu sadarbības grupas dibināšana notiks tūlīt Dzeltenajā zālē.

Sēdes vadītāja. Atgādinu deputātiem, ka mēs tiekamies zālē pulksten 14.30. Paldies.

(Pārtraukums)

 

Sēdi vada Latvijas Republikas 8.Saeimas priekšsēdētāja

Ingrīda Ūdre.

Sēdes vadītāja. Vārds deputātam Krišjānim Peteram.

K.Peters (Latvijas Pirmās partijas frakcija).

Tātad Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē tika konstatēts, ka noteiktajā termiņā priekšlikumi par likumprojektu “Par Latvijas Attīstības aģentūras darbības noteikumu atzīšanu par spēku zaudējušiem” nav saņemti, un es aicinu kolēģus pieņemt šo likumprojektu otrajā lasījumā!

Sēdes vadītāja. Lūdzu deputātus balsot par likumprojekta pieņemšanu otrajā, galīgajā, lasījumā!

Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 81, pret un atturas - nav. Likums “Par Latvijas Attīstības aģentūras darbības noteikumu atzīšanu par spēku zaudējušiem” ir pieņemts.

Lūdzu deputātus reģistrēties ar identifikācijas kartēm! Lūdzu zvanu! Lūdzu reģistrācijas režīmu!

Kamēr tiek gatavoti reģistrācijas rezultāti, informēju jūs, ka Saeimas Prezidijs ir pieņēmis lēmumu par Saeimas ārkārtas sesijas sēdes sasaukšanu 2003.gada 8.jūlijā pulksten14.45. Jums ir pieejams gan šis lēmums, gan arī darba kārtības jautājums.

Lūdzu Saeimas sekretāra biedram nolasīt reģistrācijas rezultātus!

A.Bartaševičs (8.Saeimas sekretāra biedrs).

Cienījamie deputāti! Nav reģistrējušies: Dzintars Ābiķis, Martijans Bekasovs, Vladimirs Buzajevs, Boriss Cilevičs, Aldis Kušķis, Silva Golde, Guntis Bērziņš, Aigars Kalvītis, Andis Kāposts, Oskars Kastēns, Aleksandrs Kiršteins, Andrejs Klementjevs, Paulis Kļaviņš, Vilis Krištopans, Arnolds Laksa, Liene Liepiņa, Rihards Pīks, Jakovs Pliners, Anna Seile, Jānis Strazdiņš un Arvīds Ulme.

Paldies par uzmanību!

Sēdes vadītāja. Cienījamie deputāti! Tiksimies šajā zālē pulksten 14.45 uz nākamo ārkārtas sesijas sēdi.

Līdz ar to šī sesija ir slēgta. Paldies.

 

 

SATURA RĀDĪTĀJS

8.Saeimas ārkārtas sesijas 3.sēde

2003.gada 8.jūlijā

Par likumprojektu “Par Starptautisko konvenciju par kuģu kaitīgo pretapaugšanas sistēmu kontroli”

(976. un 976.a dok., reģ. nr.312)

Par likumprojektu “Par Latvijas Republikas un Ungārijas Republikas brīvās tirdzniecības līguma papildprotokolu nr.3”

(978. un 978.a dok., reģ. nr.313)

Par likumprojektu “Valsts apbalvojumu likums”

(989. un 989.a dok., reģ. nr.314)

Priekšlikums

- dep. J.Dalbiņš (par)

Par likumprojektu “Grozījums likumā “Par policiju””

(1005. un 1005.a dok., reģ. nr.315)

Priekšlikumi

- dep. J.Dalbiņš (pret)

- dep. L.Mūrniece (par)

Par likumprojektu “Grozījumi likumā “Par valsts un pašvaldību dzīvojamo māju privatizāciju””

(1006. un 1006.a dok., reģ. nr.316)

Par likumprojektu “Grozījumi Latvijas Sodu izpildes kodeksā”

(1007. un 1007.a dok., reģ. nr.317)

Par likumprojektu “Grozījumi Krimināllikumā”

(1008. un 1008.a dok., reģ. nr.318)

Par likumprojektu “Grozījumi likumā “Par īpaši aizsargājamām dabas teritorijām””

(1009. un 1009.a dok., reģ. nr.319)

Likumprojekts “Grozījums Imigrācijas likumā” (3.lasījums)

(1003.dok., reģ. nr.239)

Ziņo

- dep. S.Āboltiņa

Likumprojekts “Grozījumi likumā “Par bāriņtiesām un pagasttiesām”” (3.lasījums)

(1004.dok., reģ. nr.151)

Ziņo

- dep. S.Āboltiņa

Likumprojekts “Grozījumi Ceļu satiksmes likumā”

(1011.dok., reģ. nr.15)

(7.Saeimas likumprojektu reģ. nr.1232)

Ziņo

- dep. Dz.Zaķis

Debates

- dep. A.Golubovs

- dep. A.Golubovs

Likumprojekts “Medību likums” (3.lasījums)

(1012.dok., reģ. nr.243)

Ziņo

- dep. A.Seile

Likumprojekts “Grozījumi Dzīvnieku aizsardzības likumā” (3.lasījums)

(1013.dok., reģ. nr.240)

Ziņo

- dep. A.Seile

Likumprojekts “Grozījumi Latvijas Republikas Advokatūras likumā” (1.lasījums)

(302. un 983.dok., reģ. nr.153)

Ziņo

- dep. S.Āboltiņa

Likumprojekts “Grozījumi Latvijas Republikas Advokatūras likumā” (1.lasījums)

(321. un 984.dok., reģ. nr.161)

Ziņo

- dep. S.Āboltiņa

Par likumprojektu “Par Latvijas Attīstības aģentūras darbības noteikumu atzīšanu par spēku zaudējušiem”

(1014. un 1014.a dok., reģ. nr.320)

Likumprojekts “Par Latvijas Attīstības aģentūras darbības noteikumu atzīšanu par spēku zaudējušiem” (1.lasījums) (Steidzams)

(1014. un 1014.a dok., reģ. nr.320)

Ziņo

- dep. K.Peters

Paziņojumi

- dep. A.Ziedone-Kantāne

- dep. I.Emsis

- Saeimas priekšsēdētājas biedrs Ē.Jēkabsons

Likumprojekts “Par Latvijas Attīstības aģentūras darbības noteikumu atzīšanu par spēku zaudējušiem” (2.lasījums) (Steidzams)

(1014. un 1014.a dok., reģ. nr.320)

Ziņo

- dep. K.Peters

Reģistrācijas rezultāti

Nolasa

- Saeimas sekretāra biedrs   A.Bartaševičs

 

Balsojumi

Par Starptautisko konvenciju par kuģu kaitīgo pretapaugšanas sistēmu kontroli
Datums: 08.07.2003. 13:05:56 bal001
Balsošanas motīvs: Par likumprojekta ar dok. nr.976 nodošanu komisijām

Par Latvijas Republikas un Ungārijas Republikas brīvās tirdzniecības līguma papildprotokolu nr.3
Datums: 08.07.2003. 13:06:40 bal002
Balsošanas motīvs: Par likumprojekta ar dok. nr.978 nodošanu komisijām

Valsts apbalvojumu likums
Datums: 08.07.2003. 13:09:40 bal003
Balsošanas motīvs: Par likumprojekta ar dok. nr.989 nodošanu komisijām

Grozījums likumā "Par policiju"
Datums: 08.07.2003. 13:14:36 bal004
Balsošanas motīvs: Par likumprojekta ar dok. nr.1005 nodošanu komisijām

Grozījumi likumā "Par valsts un pašvaldību dzīvojamo māju privatizāciju"
Datums: 08.07.2003. 13:15:14 bal005
Balsošanas motīvs: Par likumprojekta ar dok. nr.1006 nodošanu komisijām

Grozījumi Latvijas Sodu izpildes kodeksā
Datums: 08.07.2003. 13:15:54 bal006
Balsošanas motīvs: Par likumprojekta ar dok. nr.1007 nodošanu komisijām

Grozījumi Krimināllikumā
Datums: 08.07.2003. 13:16:30 bal007
Balsošanas motīvs: Par likumprojekta ar dok. nr.1008 nodošanu komisijām

Grozījumi likumā "Par īpaši aizsargājamām dabas teritorijām"
Datums: 08.07.2003. 13:17:06 bal008
Balsošanas motīvs: Par likumprojekta ar dok. nr.1009 nodošanu komisijām

Grozījums Imigrācijas likumā (3.lasījums)
Datums: 08.07.2003. 13:19:06 bal009
Balsošanas motīvs: Par likumprojekta ar dok. nr.1003 pieņemšanu 3.lasījumā

Grozījumi likumā "Par bāriņtiesām un pagasttiesām" (3.lasījums)
Datums: 08.07.2003. 13:21:20 bal010
Balsošanas motīvs: Par likumprojekta ar dok. nr.1004 pieņemšanu 3.lasījumā

Grozījumi Ceļu satiksmes likumā (3.lasījums)
Datums: 08.07.2003. 13:23:54 bal011
Balsošanas motīvs: Par 9.priekšlikumu

Grozījumi Ceļu satiksmes likumā (3.lasījums)
Datums: 08.07.2003. 13:24:52 bal012
Balsošanas motīvs: Par 15.priekšlikumu

Grozījumi Ceļu satiksmes likumā (3.lasījums)
Datums: 08.07.2003. 13:25:50 bal013
Balsošanas motīvs: Par 20.priekšlikumu

Grozījumi Ceļu satiksmes likumā (3.lasījums)
Datums: 08.07.2003. 13:29:36 bal014
Balsošanas motīvs: Par 52.priekšlikumu

Grozījumi Ceļu satiksmes likumā (3.lasījums)
Datums: 08.07.2003. 13:30:16 bal015
Balsošanas motīvs: Par 53.priekšlikumu

Grozījumi Ceļu satiksmes likumā (3.lasījums)
Datums: 08.07.2003. 13:31:34 bal016
Balsošanas motīvs: Par 54.priekšlikumu

Grozījumi Ceļu satiksmes likumā (3.lasījums)
Datums: 08.07.2003. 13:32:10 bal017
Balsošanas motīvs: Par 56.priekšlikumu

Grozījumi Ceļu satiksmes likumā (3.lasījums)
Datums: 08.07.2003. 13:33:04 bal018
Balsošanas motīvs: Par 60.priekšlikumu

Grozījumi Ceļu satiksmes likumā (3.lasījums)
Datums: 08.07.2003. 13:35:40 bal019
Balsošanas motīvs: Par 78.priekšlikumu

Grozījumi Ceļu satiksmes likumā (3.lasījums)
Datums: 08.07.2003. 13:37:10 bal020
Balsošanas motīvs: Par 86.priekšlikumu

Grozījumi Ceļu satiksmes likumā (3.lasījums)
Datums: 08.07.2003. 13:40:10 bal021
Balsošanas motīvs: Par likumprojekta ar dok. nr.1011 pieņemšanu 3.lasījumā

Medību likums (3.lasījums)
Datums: 08.07.2003. 13:50:06 bal022
Balsošanas motīvs: Par likumprojekta ar dok. nr.1012 pieņemšanu 3.lasījumā

Grozījumi Dzīvnieku aizsardzības likumā (3.lasījums)
Datums: 08.07.2003. 13:51:24 bal023
Balsošanas motīvs: Par likumprojekta ar dok. nr.1013 pieņemšanu 3.lasījumā

Grozījumi Latvijas Republikas Advokatūras likumā (reģ. nr.153) (1.lasījums)
Datums: 08.07.2003. 13:52:34 bal024
Balsošanas motīvs: Par likumprojekta ar dok. nr.302 pieņemšanu 1.lasījumā

Grozījumi Latvijas Republikas Advokatūras likumā (reģ. nr.161) (1.lasījums)
Datums: 08.07.2003. 13:54:24 bal025
Balsošanas motīvs: Par likumprojekta ar dok. nr.321 pieņemšanu 1.lasījumā

Par Latvijas Attīstības aģentūras darbības noteikumu atzīšanu par spēku zaudējušiem
Datums: 08.07.2003. 13:55:32 bal026
Balsošanas motīvs: Par likumprojekta ar dok. nr.1014 nodošanu komisijām

Par Latvijas Attīstības aģentūras darbības noteikumu atzīšanu par spēku zaudējušiem (1.lasījums)
Datums: 08.07.2003. 13:57:12 bal027
Balsošanas motīvs: Par likumprojekta ar dok. nr.1014 steidzamību

Par Latvijas Attīstības aģentūras darbības noteikumu atzīšanu par spēku zaudējušiem (1.lasījums)
Datums: 08.07.2003. 13:57:44 bal028
Balsošanas motīvs: Par likumprojekta ar dok. nr.1014 pieņemšanu 1.lasījumā

Par Latvijas Attīstības aģentūras darbības noteikumu atzīšanu par spēku zaudējušiem (1.lasījums)
Datums: 08.07.2003. 13:59:50 bal029
Balsošanas motīvs: Par priekšlikumu iesniegšanas termiņu /12.07.2003./

Par Latvijas Attīstības aģentūras darbības noteikumu atzīšanu par spēku zaudējušiem (1.lasījums)
Datums: 08.07.2003. 14:00:28 bal030
Balsošanas motīvs: Par priekšlikumu iesniegšanas termiņu /10 min./

Par Latvijas Attīstības aģentūras darbības noteikumu atzīšanu par spēku zaudējušiem (2.lasījums, steidzams)
Datums: 08.07.2003. 14:33:12 bal031
Balsošanas motīvs: Par likumprojekta ar dok. nr.1014 pieņemšanu 2.lasījumā