11. saeimas priekšsēdētājas aktualitātes

Saeimas priekšsēdētāja tiekas ar Turcijas prezidentu
„Turcija ir viena no valstīm, kas konsekventi īstenoja Latvijas okupācijas neatzīšanas politiku. Patlaban mūsu valsts jau desmit gadus ir Eiropas Savienības un NATO dalībvalsts un īpaši labi zina, cik neatsverams ir citu dalībvalstu atbalsts un sapratne. Tādēļ Latvija stingri iestājas par Eiropas Savienības tālāku paplašināšanos un atbalsta Turcijas kandidatūru,” uzsvēra Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, ceturtdien, 23.oktobrī, Saeimas namā tiekoties ar Turcijas Republikas Valsts prezidentu Redžepu Tajipu Erdoganu (Recep Tayyip Erdoğan). Latvija ir pirmā Eiropas Savienības (ES) dalībvalsts, kuru oficiālā vizītē apmeklē jaunievēlētais Turcijas prezidents.
Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa vizītes laikā Romā uzaicināja Itālijas parlamenta Senāta prezidentu Pjetro Grasso (Pietro Grasso) uz Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē atklāšanas ceremoniju Rīgā. Abas amatpersonas tikās Āzijas-Eiropas parlamentārās sadarbības sanāksmes ietvaros.
Saeimas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas apsveikums 1.septembrī – jaunā mācību un akadēmiskā gada sākumā
Jauna mācību un akadēmiskā gada sākums vienmēr ir priekpilns un satraucošs brīdis. Jauna ceļa sākums, pilns jaunu ideju un apņemšanos, jaunu mērķu, iespēju un izaicinājumu.
Pirmdien, 22.jūlijā
12:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde