Koordinatori sadarbībai ar NVO

Saeimas komisijas

Koordinatori

Telefons

E-pasts

Ārlietu komisija

Anita Ābola

67087377

 arlietu.komisija@saeima.lv

Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija

Gita Strautiņa

67087319

 budzeta.komisija@saeima.lv

Juridiskā komisija

Evija Bērziņa

67087182

 juridiska.komisija@saeima.lv

Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija

Inita Auziņa

67087246

 cilvektiesibu.komisija@saeima.lv

Izglītības, kultūras un zinātnes komisija

Lāsma Švirksta

67087249

 izglitibas.kulturas.komisija@saeima.lv

Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija

Ieva Barvika

67087253

 aizsardzibas.komisija@saeima.lv

Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija

Kristīne Vītola

67087256

 pasvaldibas.komisija@saeima.lv

Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija

Andris Capāns

67087305

 tautsaimniecibas.komisija@saeima.lv

Sociālo un darba lietu komisija

Anželika Bruže

67087371

 sociala.komisija@saeima.lv

Eiropas lietu komisija

Ieva Dēze

67087324

 eiropas.komisija@saeima.lv

Šī vietne izmanto sīkfailus no Google, lai sniegtu pakalpojumus un analizētu datplūsmu. Lai varētu atskaņot video, Jums jāsniedz piekrišana.

Otrdien, 28.septembrī
08:30  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas sēde
08:30  Saeimas Dzimuma līdztiesības, reproduktīvās veselības un veselīgas seksualitātes veicināšanas deputātu grupas vadītājas Andas Čakšas tikšanās ar Ukrainas pašvaldību pārstāvēm
08:40  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Vides un klimata apakškomisijas sēde
09:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas E-pārvaldības apakškomisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Pašvaldību sistēmas pilnveidošanas apakškomisijas sēde
14:30  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas Latgales apakškomisijas sēde