21.oktobrī

(20.10.2003.)

       No 21. līdz 22.oktobrim oficiālā vizītē Latvijā ieradīsies Luksemburgas Lielhercogistes Ārlietu, Eiropas un aizsardzības lietu komisijas priekšsēdētājs Pauls Helmingers.

Otrdien, 21.oktobrī

12.15........   Ierašanās Rīgā.

14.00........   Tikšanās ar Ārlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieku Andri Piebalgu.
                    Brīvības ielā 36.

15.00........   Tikšanās ar Saeimas Aizsardzības un iekšlietu komisijas pārstāvjiem.
                    Komisijas sēžu zālē, Jēkaba ielā 16.

16.00........   Tikšanās ar Saeimas Ārlietu komisijas pārstāvjiem.
                    Komisijas sēžu zālē, Jēkaba ielā 10/12.

18.30........   Latvijas Okupācijas muzeja apskate.

Trešdien, 22.oktobrī

6.10........     Izlidošana uz Kopenhāgenu.

       No 22. līdz 24.oktobrim oficiālā vizītē Latvijā ieradīsies Zviedrijas parlamenta (Riksdāga) spīkers Bjorns fon Sidovs un viņa vadītā delegācija.
       Trešdien, 22.oktobrī, plkst.22.50 Zviedrijas parlamentārieši ieradīsies Latvijā.
       Ceturtdien, 23.oktobrī, Bjorns fon Sidovs tiksies ar Saeimas priekšsēdētāju Ingrīdu Ūdri un teiks uzrunu Saeimas sēdē. Zviedrijas parlamenta delegācija arī tiksies ar Valsts prezidenti Vairu Vīķi-Freibergu, ārlietu ministri Sandru Kalnieti un Ministru prezidenta biedru Aināru Šleseru. Viesi arī apmeklēs Stendera ziepju fabrikas un Gustava Berga šokolādes ražotnes un noklausīsies ērģeļu mūzikas koncertu Rīgas Domā. Savukārt pēcpusdienā B.fon Sidovs viesosies Latvijas Universitātē, bet pārējie delegācijas locekļi tiksies ar radniecīgo politisko partiju pārstāvjiem Saeimā un Rīgas Domē.
       Piektdien, 24.oktobrī, B.fon Sidovs tiksies ar aizsardzības ministru Ģirtu Valdi Kristovski, bet pēc tam viesosies Rīgas Ekonomikas augstskolā. Savukārt Riksdāga Transporta un komunikāciju komisijas pārstāvji tiksies ar Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas deputātiem un apmeklēs Rīgas brīvostu. Riksdāga Sieviešu grupas pārstāves tiksies ar Saeimas Sieviešu starpparlamentārās sadarbības grupas dalībniecēm, Bērnu un ģimenes lietu sekretariāta Bērnu un jauniešu lietu departamenta un Bērnu tiesību aizsardzības departamenta vadītājiem un apmeklēs Latvijas Bērnu fonda vardarbībā cietušo bērnu ģimeņu atbalsta centru Dardedze. Plkst.12.00 notiks Saeimas priekšsēdētājas I.Ūdres un Riksdāga spīkera B.fon Sidova preses konference.

Preses dienests

 

Svētdien, 29.janvārī