Saeimā viesosies Uzbekistānas parlamenta priekšsēdētāja vietnieks

(30.03.2012.)

Vizītē Latvijā no 1. līdz 4.aprīlim uzturēsies Uzbekistānas Republikas parlamenta Likumdošanas palātas priekšsēdētāja vietnieks, Ekoloģijas un vides aizsardzības komisijas priekšsēdētājs Borijs Alihanovs un viņa vadītā parlamentāriešu delegācija. 

Uzbekistānas parlamenta priekšsēdētāja vietnieks tiksies ar Saeimas priekšsēdētāju Solvitu Āboltiņu un Saeimas priekšsēdētājas biedru Andreju Klementjevu. Tikšanos laikā plānots pārrunāt Latvijas un Uzbekistānas divpusējās attiecības, iespējas veicināt abu valstu ekonomisko sadarbību, kā arī Saeimas sadarbību ar Uzbekistānas parlamentu.

Saeimā ar Uzbekistānas parlamentāriešiem tiksies arī Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas priekšsēdētājs Vjačeslavs Dombrovskis un komisijas deputāti, kā arī Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētājs Jānis Reirs un Saeimas deputātu grupa sadarbībai ar Uzbekistānas parlamentu.

Tāpat Uzbekistānas parlamenta priekšsēdētāja vietniekam plānotas tikšanās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā un Ārlietu ministrijā, kā arī Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā un Latvijas Investīciju attīstības aģentūrā.

Vizītes ietvaros Uzbekistānas viesi arī apmeklēs Okupācijas muzeju.

Uzbekistānas delegāciju pārstāvēs arī Uzbekistānas parlamenta Senāta Budžeta un ekonomikas reformu komisijas priekšsēdētājs Abdurašids Altijevs un parlamenta Likumdošanas palātas Rūpniecības, celtniecības un tirdzniecības komisijas priekšsēdētājs Sobirs Žaborovs. 


Plašsaziņas līdzekļu pārstāvji, kas nav akreditēti darbam Saeimā, tiek aicināti iepriekš pieteikties Saeimas Preses dienestā.
Par jautājumiem, kas saistīti ar vizītes norisi citās institūcijās un plašsaziņas līdzekļu akreditāciju tajās, lūdzam sazināties ar vizītes programmā norādītajām konkrētās institūcijas kontaktpersonām.


Saeimas Preses dienests

Otrdien, 17.maijā
08:30  Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas sēde
08:40  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Vides un klimata apakškomisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
11:30  Saeimas priekšsēdētājas biedres Dagmāras Beitneres-Le Gallas tikšanās ar Ekvadoras Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Latvijas Republikā V.E. Verónica Bustamante
12:00  Saeimas priekšsēdētājas biedres Dagmāras Beitneres-Le Gallas tikšanās ar Gruzijas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Latvijas Republikā V.E. Tea Maisuradze
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Pašvaldību sistēmas pilnveidošanas apakškomisijas sēde
13:00  Saeimas priekšsēdētājas biedres Dagmāras Beitneres-Le Gallas tikšanās ar Brazīlijas Federatīvās Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Latvijas Republikā V.E. Maria Luisa Escorel de Moraes