12.septembrī

(12.09.2003.)

       No 17. līdz 19.septembrim oficiālā vizītē Latvijā ieradīsies Izraēlas parlamenta (Kneseta) spīkers Reuvens (Rubijs) Rivlins.
       Trešdien, 17.septembrī, Izraēlas parlamenta spīkers R.Rivlins piedalīsies konferencē "Ebreji mainīgajā pasaulē", tiksies ar Ebreju kopienas pārstāvjiem un apmeklēs ebreju aģentūru Baltijas valstīs "Sonhut".
       Ceturtdien, 18.septembrī, augstais viesis tiksies ar Saeimas priekšsēdētāju Ingrīdu Ūdri un ārlietu ministri Sandru Kalnieti, kā arī teiks uzrunu Saeimas sēdē. Šajā dienā paredzēti vairāki atceres pasākumi - R.Rivlins noliks ziedus pie Brīvības pieminekļa un Raudu mūra, kā arī piedalīsies piemiņas brīdī holokausta upuru piemiņas vietā Rumbulas mežā. Piemiņas brīdi holokausta upuriem ar lūgšanu ievadīs Ebreju draudzes kantors, pēc tās sekos Saeimas priekšsēdētājas I.Ūdres, Kneseta spīkera R.Rivlina, Latvijas Ebreju draudžu un kopienu padomes priekšsēdētāja Arkādija Suharenko uzrunas un vainagu nolikšana. Viesis arī apmeklēs Rīgas Š.Dubnova ebreju vidusskolu un Rīgas ebreju privātskolu "Habad", bet pēcpusdienā dosies ekskursijā pa Vecrīgu.
       Piektdien, 19.septembrī, Kneseta spīkers tiksies ar Valsts prezidenti Vairu Vīķi-Freibergu un apmeklēs Ebreju sinagogu, bet plkst.10.30 notiks R.Rivlina un Saeimas priekšsēdētājas I.Ūdres preses konference.

Preses dienests

 

Piektdien, 1.decembrī
08:30  Eiropas lietu komisijas sēde
09:30  Latvijas Republikas Saeimas, Sabiedriskās politikas centra “Providus” un Vācijas Federatīvās Republikas vēstniecības rīkotā konference “Nevalstiskās organizācijas kā sabiedrības noturības katalizators: ko māca Latgales piemērs?”
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
13:30  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde (turpinājums)