Deputāti kopsēdē apmeklēs Latvijas-Baltkrievijas robežu un iepazīsies ar robežas joslas infrastruktūras izbūves progresu

(14.01.2022.)

Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas un Ārlietu komisijas deputāti 17. un 18.janvārī apmeklēs Latvijas-Baltkrievijas robežu, lai iepazītos ar aktuālo drošības situāciju, kā arī robežas joslas infrastruktūras izbūves progresu.

Deputāti apmeklēs Silenes robežapsardzības nodaļu, iepazīsies ar Latvijas–Baltkrievijas robežas apdraudējuma un apsardzības izvērtējumu, kā arī apsekos Latvijas valsts robežas posmu, lai iepazītos ar robežas joslas infrastruktūras izbūves gaitu.

Komisiju deputāti apmeklēs arī aizturēto ārzemnieku izmitināšanas centru "Daugavpils" un Daugavpils Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldi, kā arī tiksies ar pārstāvjiem no Krāslavas, Ludzas, Augšdaugavas, Daugavpils pašvaldībām, kurās izsludināta ārkārtējā situācija.

Otrdien, 18.janvārī, plkst. 14.30 Krāslavas novada pašvaldībā, Rīgas ielā 51, plānota Aizsardzības, kā arī Ārlietu komisijas pārstāvju tikšanās ar mediju pārstāvjiem.

 

Saeimas Preses dienests

Sestdien, 22.janvārī